«فن‌بازار» زیرساخت اطلاعاتی فن‌بازاران استان آذربایجان‌غربی راه‌اندازی شد

«سایت فن‌بازار» به عنوان زیرساخت اطلاعاتی فن‌بازار استانی از سوی پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی با هدف تسهیل فرآیند مبادله فناوری عرصه کنندگان و متقاضیان فناوری، راه‌اندازی شد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی؛ جهت تسریع در فرآیند مبادله فناوری بین عرضه‌کنندگان و متقاضیان فناوری، پارک علم و فناوری آذربایجان غربی اقدام به راه‌اندازی فن‌بازار مجازی نموده است. همچنین این پارک موفق به اخذ موافقت اصولی جهت تولیت فن‌بازار استانی از سوی مرکز فن‌بازار ملی ایران شده است.
"سامانه فن‌بازار" به عنوان بخشی از سایت پارک علم و فناوری آذربایجان غربی فرصتی را فراهم می‌نماید تا از یک‌سو صاحبان فناوری محصولات خود را معرفی کنند و از سوی دیگر متقاضیان فناوری با محصولات عرضه شده آشنا شده و همچنین نیازمندی‌های فناوری خود را به اطلاع عرضه‌کنندگان برسانند.
شایان ذکر است فن‌بازار یک سیستم جامع انتقال فناوری بین عرضه‌کنندگان و متقاضیان فناوری می‌باشد که به صورت نظام‌مند فرآیند انتقال فناوری را تسهیل و تسریع می‌بخشد.
فن‌بازار شامل دو بخش بازار فیزیکی و بازار مجازی می‌باشد که پارک علم و فناوری در اولین قدم به راه‌اندازی بخش مجازی اقدام نموده و در آینده نزدیک اقدام به راه‌اندازی بخش فیزیکی آن می‌نماید.

46

کد خبر 828472

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =