دستیار وزیر امور خارجه: بنیاد مستضعفان جایگاه ویژه‌ای در مقابله با تحریم‌ها دارد 

دستیار وزیر امور خارجه در جلسه هم اندیشی برای مقابله با تحریرم‌ها با مدیران ارشد بنیاد، با اشاره به پتانسیل های گسترده بنیاد مستضعفان در حوزه صادرات گفت:«بنیاد مستضعفان با شدیدتر شدن فشار تحریم ها جایگاه ویژه ای برای مقابله با این تحریم های ظالمانه دارد. »

محمود فرازنده، دستیار وزیر و مدیرکل آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه و هیات همراه در دیدار با سیدحامد عسگری رئیس بنیاد  دانشمند و جمعی از مدیران ارشد بنیاد مستضعفان موانع موجود برای تعامل هلدینگ ها و شرکت های زیر مجموعه بنیاد مستضعفان با کشورهای آسیا و اقیانوسیه را مورد بحث و بررسی قرار دادند.  

سید حامد عسگری مشاور رئیس بنیاد مستضعفان در ابتدای این جلسه ضمن تشریح فعالیت های بنیاد دانشمند و برخی هلدینگ های زیرمجموعه بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی بر ضرورت تعامل هرچه بیشتر میان این نهاد انقلابی و وزارت امور خارجه خصوصا در بحث صادرات غیر نفتی تاکید کرد.

وی با اشاره پتانسیل گسترده مجموعه بنیادٰ مستضعفان یکی از مهمترین رویکردهای بنیاد مستضعفان را عدم رقابت با بخش خصوصی و نگاه محوری به امر صادرات توصیف و تاکید کرد بنیاد مستضعفان به دنبال افزایش تعامل اقتصادی با کشورهای مختلف جهان علی الخصوص همسایگان در منطقه خاورمیانه و کشورهای آسیا و اقیانوسیه است. 

محمود فرازنده دستیار وزیر امور خارجه با اشاره به پتانسیل های گسترده بنیاد مستضعفان در حوزه صادرات گفت:«بنیاد مستضعفان با شدیدتر شدن فشار تحریم ها جایگاه ویژه ای برای مقابله با تحریم های ظالمانه دارد و تسهیل تبادلات بنیاد مستضعفان با کشورهای مختلف می تواند نقش سازنده ای در بهبود وضعیت اقتصادی کشور و مقابله با تحریم های یک طرفه و جدید داشته باشد.»

۲۲۳۲۲۳

کد خبر 829123

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =