فرهاد مجیدی کاپیتان تیم استقلال از توپ‌های لیگ انتقاد می‌کند و اعتقاد دارد که توپ‌هایی که برای لیگ برتر انتخاب شده از کیفیت پایینی برخورد دارد و روی کیفیت‌ بازی‌ها هم تأثیر می‌گذارد

فرهاد مجیدی در این‌باره می‌گوید:«من نمی‌دانم چه کسی این توپ‌ها را انتخاب کرده، کیفیت توپ‌های لیگ افتضاح است و نه می‌شود با این توپ‌ها بغل پا زد و نه شوت و فکر می‌کنم بقیه بازیکنان لیگ هم از توپ‌هایی که انتخاب شده است راضی نیستند. نمی‌دانم که این توپ‌ها امتحانشان را در کجا پس داده‌اند برای بهترین بازی‌های فوتبال ایران از آنها انتخاب می‌شود حداقل این توپ‌ها را در لیگ‌های پایین‌تر امتحان می‌کردند و سپس به لیگ برتر می‌آوردند. توپ بازی روی کیفیت بازی‌ها تأثیر دارد و با این توپ بی‌کیفیت لیگ ما ضربه خواهد خورد.»
مارک توپ‌های لیگ آل‌اسپورت است همان مارکی که لباس‌های تیم استقلال را تهیه می‌کند. اما مجیدی نسبت به لباس‌های این فصل استقلال هم انتقاد دارد:«فصل گذشته کیفیت لباس‌ها خوب بود اما این فصل کیفیت لباس‌های آل‌اسپورت برای استقلال خیلی بد شده است و به غیراز من اکثر بازیکنان هم از لباس‌های استقلال انتقاد دارند. ما بارها این مسأله را به آقای پورحیدری عنوان کردیم و باید فکری به حال پیراهن استقلال شود. استقلال باشگاه بزرگی است و پیراهن این تیم ارزش دارد و کسی که مسئولیت ارائه لباس استقلال را برعهده می‌گیرد باید بهترین کیفیت را به باشگاه ارائه کند.»

کد خبر 83825

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • ali IR ۱۱:۴۶ - ۱۳۸۹/۰۵/۲۲
    0 0
    عروس بلد نیست برقصه میگه زمین کجه.