۰ نفر
۸ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۹:۰۲

منتقدان از ناگفته های زیاد در خصوص مسائل خصوصی اوباما، می گویند.

در حالی که کاخ سفید این روزها در چالش جدی با مشکلات اقتصادی است،منتقدان از ناگفته های زیاد در خصوص مسائل خصوصی اوباما، می گویند.

به گزارش شبکه تلویزیونی فاکس نیوز،منتقدان امریکایی معتقدند بسیاری از مسائل خصوصی باراک اوباما رئیس جمهور کشورشان از جمله مذهب و سوابق وی ، همچنان برای بسیاری ازمردم،مرموز باقی مانده است.

باراک اوباما اخیرا در مصاحبه تلویزیونی خود با شبکه" ان بی سی" در این خصوص؛ ضمن اهمیت ندادن به شایعه های مطرح شده؛ گفت: من تمام وقت خود را صرف رسیدگی به مسائل کشورم و مردم صرف می کنم.

این در حالیست که "پگی نونان" سردبیر نشریه وال استریت ژورنال در نوشته ای در خصوص رئیس جمهور امریکا نوشت:اوباما فردی شیک پوش؛ متفکر؛بی طرف و یک فرد دانشگاهی از شیکاگو است . وی ادامه داد:من اوباما را نمی شناسم.باب بکل از تحلیلگران دموکرات امریکایی نیزدر این خصوص گفت: باراک اوباما تنها رئیس جمهوری است که ما پیش از انتخاب شدنش هیچ تاریخچه ای از او در اختیار نداشتیم.

وی ادامه داد: اوباما فردی است که خارج از قاره امریکا رشد یافته است. تحلیلگر دموکرات امریکایی افزود: روابط عمومی باراک اوباما بسیار قوی است ولی بدون شک وی یکی از غیر متعارف ترین روسای جمهور امریکا بشمار میرود.

"کیت اوبن شاین" از کارشناسان جمهوری خواه نیز گفت: البته در غیر معمول بودن باراک اوباما رئیس جمهور امریکا شکی نیست. وی افزود: مردم امریکا انچه در خصوص اوباما لازم است می دانند به عبارت دیگر اوباما انچه که گفته می شد ، نیست.

تحلیلگر جمهوری خواه ادامه داد: اوباما آن طور که گفته می شد ، میانه رو نیست . وی افزود: تصور می شد اوباما قصد افزایش مالیات را درباره افردی که کمتر از دویست هزار دلار درامد در سال دارند ،ندارد و برای رشد اقتصاد تلاش خواهد کرد.

"کیت اوبن شاین " از کارشناسان جمهوری خواه افزود: نخستین کاری که باراک اوباما پس از راهیابی به کاخ سفید انجام داد ؛ افزودن مالیات بر سیگار بود که تاثیر مستقیمی بر فشر متوسط جامعه داشت .وی گفت: اوباما بارها برخلاف وعده هایش عمل کرد و وعده داد که کشور را به سمت چپگرایی سوق نخواهد داد.

تحلیلگر جمهوری خواه امریکایی ادامه د اد: اوباما اقتصاد را به سیستم سوسیالیستی سوق داد.

وی گفت: اقدام های این چنینی اوباما باعث شد تا مردم نسبت به مسائل دیگری که هنوز مشخص نشده است ، تردید داشته باشند.باب بکل از تحلیلگران دموکرات امریکایی نیزادامه داد: باراک اوباما هرگز در تبلیغات انتخاباتی؛ خود را میانه رو معرفی نکرد.

وی افزود: باراک اوباما درمبارزات انتخاباتی خود ، با تکیه بر ادامه راه جرج بوش ، از امادگی امریکا برای تغییر خبرداد.

تحلیلگر دموکرات ادامه داد: باراک اوباما و تیم اقتصادی اش ، بیان حقایق و تلاش برای احیای اقتصاد را دردستور کار خود دارند.

کیت اوبن شاین نیز با انتقاد از سیاستهای باراک اوباما رئیس جمهور امریکا ،گفت: مردم از این سیاست ها در رنج و عذاب هستند. وی ادامه داد نتیجه سیاستهای پولی و اقتصادی دولت اوباما ، بیکاری دستکم یک نفر از هر پنج شهروند امریکایی است و اقتصاد ما در مسیر صحیح خود در حرکت نیست.

تحلیلگر جمهوریخواه امریکایی چنین سیاستهایی را مخالف با انچه جو بایدن معاون رئیس جمهور امریکا وعده داده بود،دانست

کد خبر 88827

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =