۰ نفر
۱۵ شهریور ۱۳۸۹ - ۰۶:۰۶

سخنگوی شورای نگهبان با آیت‌الله جنتی تماس تلفنی داشته و از صحت و سلامت وی اطمینان یافت.

صبح امروز شایعه‌ای دال بر درگذشت آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان مطرح شد که سخنگوی این شورا این خبر را تکذیب کرد.

عباسعلی کدخدایی با رد خبر درگذشت آیت‌الله جنتی و حتی رد شایعه سکته مغزی ایشان، به ایلنا گفت: شایعه‌ای که مطرح شد، اعتبار رسانه‌های مطرح کننده را برای مردم روشن کرد که چگونه این رسانه‌ها با افکار عمومی بازی می‌کنند و توجه مردم را به دروغ به خود جلب می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه قبل از گفت‌وگو با ایلنا، با آیت‌الله جنتی تماس تلفنی داشته است، ادامه داد: ایشان در کمال صحت و سلامت هستند و وقتی موضوع شایعه درگذشتشان را با ایشان در میان گذاشتم، ایشان به این شایعه خندیدند.
به گفته وی، انتشار این شایعه نشان داد که چگونه برخی رسانه‌هایی که با نظام جمهوری اسلامی ایران کینه قدیمی دارند، این مسایل را مطرح می‌کنند.

سخنگوی شورای نگهبان در پایان متذکر شد: مردم هم باید توجه کنند که این رسانه‌ها به دنبال منافع ملی کشور نیستند و درصدد ضربه زدن به نظام عمل می‌کنند که به خوبی نیت‌های ناپاک دشمنان را عیان می‌کنند.

کد خبر 90237

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • ناشناس IR ۱۱:۴۶ - ۱۳۸۹/۰۶/۱۵
  14 3
  این خبر توسط رسانه هایی که شما اشاره کردید پخش نشده که اینقدر به خودتون می بالید که اونا این کارو کردند !!! اونا هیچ وقت نمیان خبری رو بدون مدرک ارائه بدن اگر هم این کار رو کنند مثل خبرگذاری های دروغین شما نیست ( هرچند که هیچ خبری در جهان بدون نیت پخش نمی شود ) ببینید چقدر ضعیف شدیم که از یه مشت رسانه مسخره که سر و تهش چند نفر بیشتر نیستند می ترسیم و میگیم که کار ایناست کار ایناست... طلا که پاک است که نیازش به خاک است ؟
 • بدون نام IR ۱۳:۱۳ - ۱۳۸۹/۱۰/۲۱
  7 18
  جنتی بازوی انقلاب است