به گزارش مهر:

مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه تهران اعلام کرد در شش ماهه دوم امسال برنامه «رنگین کمان» در محلات مختلف تهران و شهرستان‌ها اجرا می‌شود.

علی زارعان مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه تهران درباره عملکرد این گروه در شش ماه اول امسال گفت: «برنامه‌های تابستان گروه کودک و نوجوان برای بچه‌ها گرم و جذاب بود. برنامه «تن تن کارتون» با استقبال زیادی از سوی بچه‌ها رو به رو شد و جایگاه خوبی در میان آنها پیدا کرد. این برنامه با حمایت مدیر شبکه تهران ادامه پیدا می‌کند. در این برنامه روزی 80 تا 90 دقیقه کارتونهای جدید و تکراری پخش کردیم.»

وی در ادامه افزود: «امیدواریم بتوانیم مهرماه این برنامه را ادامه ‌دهیم. همچنین جشن تولد نه سالگی «رنگین کمان» را هم گرفتیم. این برنامه سال‌ها روی آنتن شبکه تهران است، اما هنوز جایگاهش را میان بچه‌ها حفظ کرده است.»

زارعان درباره برنامه‌ها‌ی که نتوانسته اجرایی کند توضیح داد: «عمده برنامه‌ها را اجرایی کردیم. قصد داشتیم برنامه «رنگین کمان» را به محلات تهران و شهرستان‌ها ببریم که در شش ماه دوم امسال این اتفاق می‌افتد. سعی می‌کنیم برنامه هر هفته در یکی از محلات تهران باشد.»

مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه تهران درباره اجرایی نشدن این طرح در شش ماهه اول گفت: «برای شش ماه دوم مذاکراتی با شهرداری کردیم تا بتوانیم این کار را اجرایی کنیم. به هر حال کار راحتی نیست. عروسک پنگول یکشب مهمان برنامه «جشن رمضان» بود. در این برنامه که در نمایشگاه برگزار می‌شد قرار بود 20 دقیقه اجرا داشته باشیم، ولی به حدی بچه‌ها از برنامه استقبال کردند که به ناچار ظرف 10 دقیقه برنامه را تمام کردیم، چون کنترل نمایشگاه را از دست می‌دادیم.»

وی درباره برنامه‌های گروه کودک و نوجوان شبکه تهران در شش ماهه دوم امسال گفت: «برنامه «تماشاخانه» مسیر خودش را ادامه می‌دهد و هفته‌ای دو فیلم سینمایی جدید پخش می‌کنیم. سعی می‌کنیم کارتونها تکراری نباشد. برنامه «تن تن کارتون» هم با مسیر جدید کارش را ادامه می‌دهد. دکور برنامه «رنگین کمان» تغییر می‌کند و همانطور که اشاره کردم برنامه در محلات تهران اجرا می‌شود. یک عروسک هم با نام پنیر به «رنگین کمان» اضافه می‌شود.

زارعان در پایان افزود: «برنامه «نردبام» هم با حال و هوای پائیزی پخش می‌شود و تغییراتی در این برنامه داریم. برنامه «بچه‌های دیروز» از مهرماه روی آنتن می‌رود. این برنامه فقط مختص بچه‌ها نیست، بلکه والدین هم می‌توانند از آن استفاده کنند.»

کد خبر 91730

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • پارسا IR ۱۸:۳۳ - ۱۳۹۱/۱۱/۱۵
    0 0
    خیلی پنگول باحاله