فرمانده نیروی زمینی سپاه از هلاکت عوامل اصلی جنایت تروریستی مهاباد توسط قرارگاه حمزه سیدالشهداء (ع) این نیرو خبر داد.

به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به عملیات سپاه پاسداران در مقابله با عاملان حادثه تروریستی اخیر مهاباد گفت: رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهداء (ع) نیروی زمینی سپاه، در یک عملیات موفق عوامل اصلی و محوری جنایت اخیر تروریستی در شهرستان مهاباد را به هلاکت رساندند.

اهم اظهارات فرمانده نیروی زمینی سپاه عبارت است از:

  • در پی وقوع اقدام تروریستی اخیر در شهرستان مهاباد و شهادت تعداد 12 زن و کودک مظلوم و مجروح شدن بیش از 80 تن از هموطنان عزیز کُرد در مراسم رژه یگانهای نیروهای مسلح در این شهر، نیروهای اطلاعاتی و امنیتی قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) عملیات شناسایی عوامل جنایتکار این حادثه غم انگیز را آغاز کردند.
  • پس از چند روز رصد و بررسی برخی تحرکات و شواهد، عناصر تروریست مورد شناسایی و تعقیب قرار گرفتند.
  • به محض ورود تروریست‌ها به محل قرار و تجمع با سایر عناصر ضد انقلاب در منطقه‌ای حوالی مرز، عملیات محاصره و برخورد با آنها در دستور کار رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) قرار گرفت و در روز شنبه سوم مهر ماه با اجرای عملیات تهاجمی ویژه تعداد زیادی از مزدوران و جیره خواران استکبار جهانی، از جمله عوامل اصلی و محوری جنایت تروریستی مهاباد به هلاکت رسیدند.
  • بررسی‌ها نشان می‌دهد موتور محرکه اقدام تروریستی مهاباد سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) بوده که با همکاری آمریکا‌یی‌ها و برخی عناصر حزب بعث در عراق، مبادرت به اعزام این تیم تروریستی به داخل کشور و اجرای این جنایت فجیع نموده است.
  • دشمنان بدانند با اجرای سناریوهای تجربه شده علیه انقلاب اسلامی، از جمله خط ترور و وحشت هرگز نخواهند توانست در عزم و اراده ملت ایران برای دفاع از نظام و میهن اسلامی خللی وارد سازند.
  • جزئیات بیشتر این عملیات موفقیت‌آمیز متعاقباً به آگاهی مردم شهید پرور و انقلابی ایران رسانده خواهد شد.
کد خبر 95580

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =