همزمان با چهارمین روز دهه مبارک فجر، ۱۵ پروژه امور توزیع برق در بخش پره سر، شهرستان رضوانشهر با اعتباری بالغ بر۵۰ میلیارد ریال با حضور فرماندار و دیگر مسئولین شهرستانی و بخش به صورت متمرکز در روستای خلخالیان مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

بگزارش خبرآنلاین مهندس سید نادر صفوی میرمحله در آیین بهره برداری از این پروژه ها ضمن تبریک دهه مبارک فجر با قدردانی از زحمات امور توزیع برق شهرستان گفت: در راستای سیاست های دولت مردمی و تاکیدات استاندار محترم گیلان به منظور حضور در روستاها و رسیدگی به درخواست ها و مشکلات مردمی، که یکی از این مشکلات ضعف برق در روستاها بود که با پیگیری های صورت گرفته که امروز با بهره برداری از این پروژه ها مشکل برق این روستا برطرف شد.

وی به خدمات دولت سیزدهم در حوزه های مختلف اشاره نمود و و تاکید کرد: سیاست دولت صادق الوعده بودن است ، لذا مدیران شهرستانی با حضور در روستاها و رسیدگی به مشکلات مردمی از نزدیک، در راستای رفع آنان تلاش نمایند.

وی بیان داشت: ۱۵ پروژه امور توزیع برق در بخش پره سر، شهرستان رضوانشهر با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال به صورت متمرکز در روستای خلخالیان بخش پره سر مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

46

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =