ستاره جنجالی تیم فوتبال منچسترسیتی سرانجام با قراردادی به ارزش 21 میلیون یورو راهی آث میلان شد.

سعید یوسفی: ماریو بالوتلی ستاره جنجالی تیم فوتبال منچسترسیتی سرانجام با قراردادی چهار سال و نیمه به ارزش 21 میلیون یورو راهی میلان ایتالیا شد.
این مهاجم 22 ساله پس از نهایی شدن انتقال خود در جمع خبرنگاران گفت: «من همیشه آرزو داشتم برای میلان بازی کنم. امیدوارم به بازیکنی تاثیرگذار برای این تیم تبدیل شوم و برای مدت زیادی اینجا بمانم.»
بالوتلی ادامه داد: «می خواهم از هواداران سیتی به خاطر حمایت هایشان تشکر کنم. اگر بخواهم صادقانه بگویم لیگ جزیره بی نظیر است  اما دلم برای آنجا تنگ نخواهد شد. به نظرم همه چیز انگلستان از روزنامه ها و آب وهوا گرفته تا غذا ها و مدل رانندگی و... همگی جزو خاطرات بد من از آنجا به شمار می روند.»
این بازیکن سیه چرده که سابقه حضور 4 ساله در تیم اینتر را هم در کارنامه خود دارد در مورد دربی میلان گفت: «اگر در دربی گلزنی کنم بدون شک خوشحالی خواهم کرد. فکر نمی کنم هوادارن اینتر حق این را داشته باشند که از من دلخور شوند.»
بالوتلی در واکنش به اظهارنظر رئیس باشگاه میلان که پیش از این او را به سیبی گندیده تشبیه کرده بود، گفت: «برلوسکونی به خاطر این حرف از من عذرخواهی کرد اما من چیزی در این مورد نشنیدم. من هم تا به حال در هیچ رای گیری شرکت نکرده ام و از این موضوع خجالت زده نیستم »

252 43

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =