دستگاه LenovoEMC PX2-300d برای ذخیره سازی اطلاعات شبکه ای توسط کمپانی لنوو ساخته و عرضه شده است.

داخل این دستگاه که با فناوری موسوم به NAS ساخته و پرداخته شده{لینک}، برنامه مخصوص رکورد ویدئویی از روی شبکه تعبیه شده (با فناوری موسوم به NVR یا Network Video Recorder) و این قدرت را به راهبر و یا کاربر می دهد تا بتوانند فایل های حجیم تصویری را بدون مشکل روی شبکه ذخیره کرده و هم به عنوان پشتیبان Backup و هم برای اشتراک گذاری مجدد استفاده کنند.

دستگاه قابل استفاده توسط بیزینس های کوچک SMB بوده و کاربرانی که در کارهای تولید و ادیت ویدئویی هستند و مجبورند فایلهای خود را روی شبکه بگذارند، می توانند از این دستگاه نهایت استفاده را ببرند.

همچنین کمپانی هایی که قصد استفاده از دوربین سی سی تی وی و ذخیره تصویری در حجم بالا و زمان طولانی دارند با قرار دادن یک روتر/سوئیچ بین دوربین آی پی دار و این دستگاه می توانند عمل ذخیره ویدئویی را با سرعت و اطمینان بالا انجام دهند.

گفته می شود هم زمان 20 دوربین می تواند به یکی از این دستگاهها وصل شده و از طریق سیستم موسوم به Milestone Arcus بهم وصل شوند. در آزمایش انجام شده سرعت رایت 80 مگابیت بر ثانیه و سرعت خواندن اطلاعات ویدئویی 75 مگابیت بر ثانیه به ثبت رسید.

دو گیگ رم، پردازنده اتم 1.8 گیگی، 4 ترابایت هارد، دو پورت یو اس بی نسخه دو در پشت دستگاه، دو پورت اترنت که هر کدام به خط جدای اینترنت وصل می شوند تا اگر یکی از خط ها قطع شد، خط جانشین کار تعریف شده را ادامه دهد، پورت پاور ، دگمه ریست، پورت یو اس بی نسخه سه در جلوی دستگاه از جمله امکانات دستگاه است.

این دستگاه همراه با نرم افزار Milestone Arcus حدود 1000 دلار قیمت گذاری شده است. (یا هارد 8 ترابایتی 1349 دلار، با هارد 6 ترابایتی 1099 دلار، با هارد 4 ترابایتی 849 دلار است.)

منبع: اسلش گی یر

56501

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =
بلیط هواپیما
‍‍‍