این روزها و در فصل بهار امامزاده ابراهیم(ع) داریون شیرازکه در حاشیه کوه قرار گرفته علاوه بر اینکه خود، زیبایی خیره کننده ای دارد وقتی در کنار آن قرار می گیری طبیعت زیبای اطراف که حاصل از وجود زمین های کشاورزی است تصویری مینیاتوری و مسحور کننده تحویل دیدگانت می دهد که مجبور می شوی لحظه ها خیره به این زیبایی های خداوند بمانی و معمار یگانه اش را ستایش کنی.

چشم انداز زیبا از کنار کوه،درختان بسیارو صد البته حرم مطهر امامزاده ابراهیم (ع) چون نگینی در این مکان می درخشد.

وقتی برای زیارت این حرم مطهر به کنارش می روی به لحاظ قرار گرفتن در دامنه کوه چشم انداز زیبایی از زمین های کشاورزی اطراف امامزاده ابراهیم(ع) پدیدار می شود.

این زیبایی ها در فصل بهار دو چندان می شود و هر رهگذر و مسافری را مجبور می کند برای لحظلاتی هم که شده در آن جا توقف کند و ضمن زیارت امام زاده ابراهیم(ع) طبیعت زیبای آن جا را نیز نظاره کند.

در ایام نوروز اگر گذرتان به امامزاده ابراهیم (ع) بیافتد حتما خیل مسافران نوروزی را در این مکان خواهید دید.
به آنانی که هنوز به امامزاده ابراهیم(ع) نرفته اند پیشنهاد می کنیم این فرصت را از دست ندهند.

اگر مسافر نوروزی هستید و می خواهید سری به سعدیه بزنید، از همان سمت آرامگاه سعدی به طرف داریون حرکت کنید. کمتر از ۳۶ کیلومتر که بپیمایید می رسید به داریون و از داریون تا حرم امام زاده ابراهیم(ع) هم راه زیادی نیست.
عکسها:توریسم آنلاین
24282

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام US ۱۰:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۷
  3 17
  واقعا تصاوير مينياتوري هستند
 • علی IR ۱۱:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۷
  20 9
  منظره اینجا با منظره شهر نورآباد ممسنی اصلا قابل قیاس نیست بیایید مناظر طبیعی نورآباد رو ببینین و متوجه بشین طبیعت یعنی چی؟
 • علب A1 ۰۳:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۸
  10 3
  سلام آن کسی که این خبر تهیه کرده باید بداند که این امازاده درست روبری دودج است وزمانی داریون وجود نداشت دودج با آسیاب ابیش وقلعه معروفش خودنمایی می کرده است