مسابقات هندبال نونهالان دختر استان قم برگزار شد که در آن تیم دکتر حسابی به مقام اول دست یافت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خبرآنلاین در قم، مسابقات هندبال نونهالان دختر استان قم، با مشارکت 6 تیم و در محل ورزشگاه بوستان نرگس قم برگزار شد.
در این مسابقات، تیم های دکتر حسابی و پاسارگاد به دیدار نهایی راه یافتند که در نهایت تیم دکتر حسابی با غلبه بر حریف خود، به مقام قهرمانی دست یافت.
زهرا خلیفه قلی مسئول فنی این مسابقات در گفت وگو با خبرنگار خبرآنلاین، اظهار داشت: امیدواریم توجه بیشتری به هندبال استان قم از نظر مالی و تأمین امکانات صورت گیرد.
وی با اشاره به داوری این مسابقات، گفت: داوری مسابقات در حد قابل قبولی بود به گونه ای که می توان گفت حاشیه ای برای این مسابقات وجود نداشت.
سمیه دارابی یکی از داوران این مسابقات نیز گفت: برگزاری این مسابقات، در ارتقاء سطح هندبال استان قم نقش بسزایی ایفا می کند.
نسرین حقی دیگر داور این مسابقات نیز با اشاره به کمبودهای هندبال قم از نظر امکانات لازم، گفت: هندبال قم از محرومیت های زیادی رنج می برد که قطعا با رفع این محرومیت ها شاهد شکوفایی و درخشش هندبالیست های قمی در تمامی رده های سنی خواهیم بود.
وی اضافه کرد: مسئولان استان قم باید فکری برای توسعه زیرساخت های هندبال قم داشته باشند که از جمله این زیرساخت ها تأمین سالن های ویژه هندبال با امکانات مناسب است.
خاطرنشان می شود در این دوره از مسابقات حدود یکصد ورزشکار و کادرفنی مشارکت می کردند.

گزارش و تصاویر: مریم حقی

مسابقات هندبال نونهالان دختر استان قم

مسابقات هندبال نونهالان دختر استان قم

مسابقات هندبال نونهالان دختر استان قم

مسابقات هندبال نونهالان دختر استان قم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =
بلیط هواپیما
‍‍‍