پلتفرم موسوم به Sinalytics به‌عنوان مغز دیجیتالی شدن صنعت تحت مدیریت زیمنس به صنایع حمل‌ونقل و ریلی نفوذ کرده تا بتواند با تحلیل دقیق دیتا، پیش‌بینی وقایع و رخدادهای آینده را باهدف به صفر رساندن حوادث به خوبی انجام دهد.

به گزارش خبرآنلاین، با سینالیتیکس می‌توان تعمیر و نگهداری انواع قطار و لوکوموتیوها را باهدف کاهش هزینه‌ها داشت و با کشف الگوی منطقه‌ای از دیتای دریافتی و ماشین یادگیری، سیستم هشدار خودکار راه‌اندازی کرده و از طریق سنسورهای تعبیه‌شده در سخت‌افزارهای مرتبط، تقاضای راهبران قطار را در اسرع وقت پاسخ داده و پرفورمنس سیتم را بالا برد.

درنهایت دسترسی و قابلیت اطمینان از طریق تحلیل دقیق دیتا منجر به اعتماد بیشتر کاربران می‌شود.

همچنین پلتفرم موسوم به SiMobility Connect به‌عنوان تبادل دیتا میان بیزینس ها در سطح کلان/B2B اجازه می‌دهد تا تمامی انواع ابزارهای حمل‌ونقل عمومی مانند قطار، کشتی، تراموا و مترو با یک پلتفرم و از طریق یک اپلیکیشن واحد، کنترل و مدیریت شوند و موبیلیتی مانند یک سرویس/ MaaS را عرضه کند.

اینفوگرافیک زیر توسعه دیجیتالیزه شدن صنعت حمل‌ونقل را روی انواع لوکوموتیو و قطارهای سریع السیر ساخت زیمنس به خوبی نشان دهد.

برای دیدن اینفوگرافیک در ابعاد بزرگتر روی آن کلیک کنید 

5656

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بی نام A1 ۱۶:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۴
    1 0
    زیمنس تکنولوژی بالایی داره و گفته می شه راه اهن تهران مشهد و تهران اصفهان رو با قطار سریع السیر درست می کنه. اگه اینطوری بشه کسی هواپیما استفاده نمی کنه