پنج شنبه 28 تیر 1397
شنبه 23 خرداد 1394 - 20:09:51 چاپ

والیبال ایران 3 – روسیه یک / ایران به لیگ جهانی برگشت / قدرت‌نمایی در خاک روسیه

ورزش > والیبال - تیم ملی والیبال ایران در پنجمین مسابقه خود در لیگ جهانی 2015 با نتیجه سه بر یک روسیه را شکست داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم ملی والیبال ایران در ادامه رقابت‌های لیگ جهانی والیبال به مصاف روسیه رفت. ایران كه معمولا خاطره خوبی از بازی با روسیه ندارد، در ست اول این مسابقه نتوانست خوب كار كند و نتیجه را واگذار كرد. تیم ملی ایران در این ست با نتیجه 25 - 20 مغلوب حریف شد تا روس ها اولین ست این دیدار خانگی را از آن خود كنند. ایران در لیگ جهانی 2015 هنوز نتوانسته هیچ مسابقه ای را ببرد و شاید به همین دلیل است كه ملی پوشان هنوز اعتماد به نفس سال گذشته را ندارند.

در ست دوم اما ایران شروع بهتری داشت. شاگردان كواچ با شروعی خوب، توانستند در همان دقایق اولیه ست دوم، از حریف جلو بیفتند. ایران با چند حركت میرزاجانپور نتیجه را 7-3 كرد و فاصله خوبی از حریف گرفت. البته روسیه اجازه نداد فاصله بیشتر از 4 امتیاز شود اما ایران هم می‌خواست هر طور كه شده برتری خود را حفظ كند. ایران زمانی كه امتیاز نهم را گرفت، روسیه همچنان 5 امتیازی بود و دوباره فاصله به 4 امتیاز رسید. ایران سه امتیاز دیگر هم گرفت و فاصله را به 7 امتیاز رساند. اختلاف 7 امتیازی با روسیه در خاك این كشور، برای ایران فوق العاده بود، البته به این شرط كه ایران بتواند تا پایان ست برتری خود را حفظ كند.

ایران برتری اش را به روسیه دیكته می كرد و مسابقه پیش می رفت. زمانی كه وقت استراحت گرفته شد، ایران 16 بود و روسیه 8. اما زمانی كه مسابقه از سر گرفته شد، ایران به حریف امتیاز داد و دوباره اختلاف امتیازات به عدد 7 رسید. گرچه عبادی پور با یك آبشار زیبا امتیاز هفدهم را گرفت و دوباره اختلاف به 8 امتیاز رسید.

ایران كه در ست دوم انگار متحول شده بود، به 8 اختلاف امتیاز هم راضی نمی شد و زمانی كه امتیاز 21 را گرفت، روسیه 12 امتیازی بود. یعنی 9 امتیاز اختلاف. آن هم مقابل تیم قدرتمند روسیه و در خاك این كشور. ایران با حفظ این برتری می توانست یكی از بهترین ست های تاریخ والیبال را رقم بزند. اما در آخرین لحظات، اعتماد به نفس بازیكنان بیش از حد بالا رفته بود و نتیجه اش برخورد سرویس عبادی پور با تور بود. گرچه روس ها هم سرویس خود را به بیرون زدند تا نتیجه 23 - 14 شود. 

عادل غلامی سرویس بعدی را زد. اما روسیه دفاع خوبی داشت و امتیاز را گرفت. ایران امتیاز 24 را با آبشار زیبای میرزاجانپور گرفت. شهرام محمودی سرویس ایران را زد كه توپش به اوت رفت. روسیه 16 شد و شانس پیروزی با 10 امتیاز اختلاف از ایران گرفته شد. روسیه سرویس خوبی زد اما دفاع ایران مهار كرد و با این حال دفاع خوب روسیه روی آبشار محمودی، می توانست امتیاز هفدهم روسیه را به دنبال داشته باشد كه داور خطای تور از روسیه گرفت و این ست با نتیجه 25 - 16 به سود ایران به پایان رسید.

ایران ست سوم را هم خوب شروع كرد؛ اما نه به خوبی ست دوم. شاگردان كواچ پا به پای روسیه جلو می رفتند و معمولا یك امتیاز هم از حریف جلو بودند. سرانجام فاصله به سه امتیاز رسید. ایران 8-5 جلو افتاد و كار روسیه سخت تر شد.

مربی روسیه وقت استراحت گرفت و با شروع بازی، ایران دوباره سه امتیاز متوالی گرفت. حالا تفاوت امتیاز دو تیم به 5 امتیاز رسیده و ایران برتری اش را به حریف دیكته می كند. البته روسیه نمی خواست مثل ست گذشته فاصله بیشتر از این شود. آن‌ها یكی دو امتیاز گرفتند و البته ایران هم با عملكرد خوب عبادی پور به امتیاز 12 رسید.

ایران با حفظ فاصله 4-5 امتیازی به كار ادامه می‌داد و آرام آرام به سمت امتیاز بیستم نزدیك می‌شد. میلاد عبادی پور با یك آبشار خوب امتیاز نوزدهم ایران را گرفت و روسیه هنوز 14 امتیازی بود. ایران امتیاز بیستم را هم گرفت تا در فاصله 5 امتیاز مانده به برد این ست، 6 امتیاز از حریلف خود جلو باشد.

با گذر كردن ایران از امتیاز 20، مسابقه حساس تر شد. روس‌ها با هیجان بیشتری كار را دنبال می كردند اما ایران هم كم نمی آورد و از حریف امتیاز می گرفت. ایران به امتیاز 23 رسید و روسیه همچنان 16 امتیازی بود. اما روس‌ها دو امتیاز حساس گرفتند و فاصله را به 5 امتیاز رساندند. فرهاد قائمی وارد زمین شد تا در این دو امتیاز مانده به پایان ست سوم، ایران نفسی تازه كند. ایران امتیاز 24 را گرفت و روسیه هم به نوزدهمین امتیاز خود رسید.

بازیكن روسیه سرویس بعدی را زد و در برگشت سعید میرزاجانپور با یك آبشار زیبا امتیاز 25 را گرفت تا ست سوم هم به نام ایران ثبت شود، آن هم با نتیجه 25 - 19.

ایران ست چهارم را هم خوب شروع كرد. دوباره شاگردان كواچ از همان ابتدا از حریف فاصله گرفتند و برتری خود را به رخ كشیدند. ایران هشتمین امتیاز را زمانی گرفت كه روسیه تنها به دو امتیاز رسیده بود. دفاع خوب بازیكنان ایران روی تور و از طرفی سرویس های خوب، این اجازه را به روسیه نمی‌داد كه نتیجه بگیرد. تمركز روس‌ها به هم ریخته بود و آن‌ها در غیاب موزرسكی ، یار سرشناس و قد بلند خود دیگر حرفی برای گفتن نداشتند. روس‌ها البته مقهور هماهنگی بیش از حد بازیكنان ایران شده بودند.

ایران كه در غیاب فرهاد ظریف به میدان رفته بود ، به خوبی روسیه را در خاكش مقهور خود می كرد و هرچه می‌گذشت فاصله امتیازها بیشتر می‌شد. ایران امتیاز سیزدهم را گرفت و روس‌ها همچنان 5 امتیازی بودند. فاصله 8 امتیازی، تفاضل خوبی برای ایران بود كه خیالش راحت باشد این ست را هم می‌برد. اما هنوز زود بود كه بازیكنان ایران خود را پیروز این میدان بدانند. هر زمان كه ایران دچار غرور می‌شد، روس‌ها به راحتی امتیاز می‌گرفتند و این نشان می‌داد كه ایران نباید تا آخرین لحظه خود را برنده بداند. 

روسیه در همین لحظات بود كه فاصله را كمتر كرد و به 5 امتیاز رساند. اما در عین حال ایران هم خودش را به امتیاز 20 نزدیك می‌كرد. تیم ملی روسیه نمی‌خواست در زمین خودش با نتیجه سه بر یك ببازد كه حتی یك امتیاز هم نگیرد. آن‌ها تمام تلاش‌شان را می‌كردند كه فاصله را به حداقل برسانند و اجازه ندهند ایران برنده ست چهارم شود. ایران زمانی كه امتیاز نوزدهم را گرفت، روسیه 14 امتیازی بود. اما آن‌ها دو امتیاز متوالی گرفتند و 16 امتیازی شدند. روسیه فاصله را به 3 امتیاز رساند و كار خودش را راحت كرد. روسیه كه انگار احیا شده بود، امتیازهای 17 و 18 را هم گرفت و فاصله به یك امتیاز رسید. سرانجام ایران توانست فاصله را بیشتر كند و تا امتیاز 21 پیش رفت.

سعید معروف سرویس ایران را زد كه توپ طی چند بار رفت و برگشت سرانجام در زمین ایران خوابید و فاصله به دو امتیاز رسید. میرزاجانپور دوباره فاصله را به سه امتیاز رساند و ایران 22 امتیازی شد. میرزاجانپور دوباره توپ را در زمین روسیه خواباند و ایران 23 امتیازی شد. حالا ایران تنها دو امتیاز برای برد در این دیدار می‌خواهد و روسیه به 6 امتیاز نیاز دارد. روسیه امتیاز 20 را گرفت و فاصله دوباره به 3 امتیاز رسید. 

روسیه سرویس خود را زد كه توپ در برگشت تبدیل به امتیاز 24 ایران شد. شهرام محمودی هم آخرین امتیاز این مسابقه را گرفت اما روسیه درخواست ویدئو چك كرد كه داور این امتیاز ایران را پس از ویدئو چك قبول نكرد. داور دستور به تكرار سرویس داد. بازیكن روسیه سرویس را زد كه توپ با برخورد با بازیكن ایران به بیرون رفت و روسیه 22 امتیازی شد.

كواچ وقت استراحت گرفت.بازیكن روسیه سرویس را زد كه مرندی به سختی توپ را گرفت. توپ برگشتی را روس‌ها به اوت زدند و دوباره مربی روسیه درخواست ویدئو چك كرد. داور امتیاز را به روسیه داد. روسیه 23 امتیازی شد و دوباره بازیكن این تیم سرویس زد. اما این بار سرویس روس‌ها به تور برخورد كرد و ایران با نتیجه 25 - 23 روسیه را شكست داد و با نتیجه 3-یك برنده این مسابقه شد.

با این برد ایران به جریان مسابقات لیگ جهانی والیبال 2015 برگشت و با وجود 4 شكست، شانس خود را برای صعود به مرحله بعد زنده كرد.

43 43

کلید واژه‌ها : والیبال -
144 دیدگاه
 • بی نام
  شنبه 23 خرداد 1394 - 20:16:19
  پاسخ
  111 27

  بعد از 7 سال میزبانی بازی روسیه در شهر قازان برگزار میشه این از روی حسن میزبانی هست که در یک شهری مسکلن زیادی داره و میشه گفت اسلامی بازی هست که برای پخش بازس و همچنین تهیه غذا و... کار راحت تری داریم.

  • بی نام
   شنبه 23 خرداد 1394 - 23:54:02
   2 15

   این دیگه از اون حرفا بود..اسلامی باشه نباشه چه ربطی به پخش بازیها داره

  • بی نام
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 08:15:15
   3 10

   شما ها از اون عده کسانی هستین که فقط ساز مخالف می زنن و هیچی هم بلد نیستن

 • بی نام
  شنبه 23 خرداد 1394 - 20:17:46
  پاسخ
  88 432

  کواچ به هیچ وجه در حد ایران نیست ، بعد از ولاسکو ما باید شاگرد وی یعنی آناستازی سرمربی ایتالیایی سابق لهستان و ایتالیا رو می آوردیم بهترن نسل والیبال ایران داره بپای کواچ میسوزه

  • بی نام
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 00:12:55
   20 4

   خدا شفات بده

  • سرخ
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 01:13:42
   5 5

   اينا همونايي هستن كه راجب كيروشم اين حرفا رو ميزنن فكر ميكنن واسه انتخاب مربي يكي دوتا فاكتور هست كه فقط خودشون ميدونن داداش، مسىله هم پوله هم امكاناته كه خيلي ها با امكانات كم كار نمي كنن هم اينكه خيلي ها راحت ايران نميان ضمنا، كواچ بد نتيجه نگرفته زود توهم برداشتيم كه حق ما از اينجا بيشتره؟

  • احسان
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 02:41:57
   4 14

   کاملا با نظر شما موافقم دوست عزیز...کواچ در حد تیم ایران نیس....اینو پارسالم نشون داد...استفاده افراطی از بازیکنی که داره تو زمین بد بازی میکنه نمونش عبادی پور سال گذشته و تعویض ها و تایم اوت های دیر هنگام...یه جاهایی دیگه تیم که عقب می افته تیمو ول میکنه واقعا آناستازی گزینه خوبی بود که متاسفانه نشد..... البته با توجه به اینکه امشب ایران برده و دوستانم جوگیرن دور از ذهن نیست که مارو منفی بارون کنن نمیدونم شاید توقع دارن روسیه ای که پاسور اصلیش نبوده وموزرسکی رو نداشته و هدفش واسه مسابقات جهانیه رو نبریم

  • بی نام
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 08:34:36
   18 3

   خفه کردین ما رو ، به این خوبی داره مربی گری میکنه ، هی غر هی غر

  • حسین
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 13:41:32
   14 3

   آره تو خوبی ... تو راست میگی.... حق ترو خوردن

  • والیبالی
   دوشنبه 25 خرداد 1394 - 18:19:50
   2 0

   انقدر نظر نده اصلا می خوای تو رو بیاریم تازه کواچ خیلی هم خوبه و با بازی بچه اشنا شده که کی تعویض کنه یا کی رو در کدوم بازی ببره تو زمین تا نتیجه بگیریم انقدر هم طلبکار نباش.

 • بی نام
  شنبه 23 خرداد 1394 - 20:22:20
  پاسخ
  50 245

  گویا با کواچ باید برعکس صحبت کرد...عبادی پور خوبه...عبادی پور خوبه...عبادی پور خوبه...

  • بی نام
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 00:07:22
   215 22

   پرفسور عبادی پور با کسب ۱۴ امتیاز بهترین بازیکن تیم ایران شد. چی می گی واسه خودت؟

  • بی نام
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 00:12:16
   15 0

   عبادی پور عالی بود و حرفی واسه گفتن نزاشت

  • بی نام
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 00:37:00
   19 0

   قابل توجه شما اینکه عبادی پور و میزاجانپور هر کدوم با 14 امتیاز امتیاز آورترین بازیکنان ایران بودن تو این بازی

  • بی نام
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 10:30:56
   4 13

   وقتی میرزاجانپور در حد خودش نیست مجبوره عبادی پور رو بزاره ضمنا امتیاز آور ترین بازیکن ایران تا اینجا همین عبادی پوره خیلی با دید بازتر و با زاویه مناسب تر نسبت به سال گذشته اسپک میزنه ففط سرویس هاش خطای زیاد داره که اونم به سن و سالش نگاه کن

 • حامد
  شنبه 23 خرداد 1394 - 20:37:03
  پاسخ
  239 15

  این عبادی پور که اینقدر خوب بازی میکنه همون عبادی پوریهکه بازی قبلی ... کاربران ....متاسفانه کاربران خود مفسر پندار در هه زمینه ها احصاص متخصص بودن می کنن ، شروع به تخریب سرمربی و بازیکنا میکنن.درک این نباید سخت باشه که ایران در مقابل سایر تم های این گروه چه از لحاظ قد ، چه از لحاظ قدمت ، چه از لجاظ تجربه چند سر و گردن پایین تره.رفتارتون جوری نباشه که والیبالون هم راه فوتبالمون رو طی کنه

  • بی نام
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 01:19:24
   7 1

   با این که املات افتضاح بود،... ولی با شما موافقم

 • بی نام
  شنبه 23 خرداد 1394 - 20:38:51
  پاسخ
  292 2

  خدا روشکر شرایط استادیوم طوری بود که بعد از مدت ها بالاخره یک بازی رو تقریبا کامل دیدیم

 • محدثه
  شنبه 23 خرداد 1394 - 20:41:25
  پاسخ
  195 7

  بیا اینم عبادی پور......خیلی هماهنگ با بچه ها بازی میکنه......

 • محمد حسن
  شنبه 23 خرداد 1394 - 21:42:48
  پاسخ
  123 4

  تیم ملی حمایت بشه بهتر ازاینا میشه

 • آریا
  شنبه 23 خرداد 1394 - 21:43:08
  پاسخ
  103 6

  شیره ایران

 • بی نام
  شنبه 23 خرداد 1394 - 21:52:04
  پاسخ
  73 3

  چرا این همه ایران جلو بود در ست 4 اید بازی رو تموم شده حساب کنند باعث شد روسها به ایران خیلی نزدیک بشن ولی خدا رو شکر بردیم

 • ::مسعود::
  شنبه 23 خرداد 1394 - 21:52:04
  پاسخ
  69 4

  امیدها زنده شد.. تبریک، تبریک و باز هم تبریک. ان شاءالله به خیر و خوشی عزتمندانه صعود خواهیم کرد.

 • مسعود
  شنبه 23 خرداد 1394 - 21:53:27
  پاسخ
  176 9

  با این وضعیت که روسیه رو بردیم فکر نکنم دیگه بهمون اس 300 بدن

  • بی نام
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 00:22:56
   5 0

   خخخخخخ عالی بود

  • بی نام
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 14:52:34
   4 1

   اس 300 را که نمی دهند ولی عوضش اس . ام . اس را حتماً می دهند .

 • بی نام
  شنبه 23 خرداد 1394 - 21:53:49
  پاسخ
  15 338

  این جشن ملی با به آتش کشیدن فتنه گران زیباتر میشود

  • بی نام
   شنبه 23 خرداد 1394 - 23:55:31
   160 3

   شما حالت خوب نیست...

  • بی نام
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 00:14:52
   172 2

   فازت چیه؟از برو بچز داعشی؟

  • امین
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 00:33:19
   12 0

   خودتو روان پزشک نشون بده حتما

  • مازیار
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 00:47:59
   10 1

   آدم شرم میکنه به شما بگه هموطن

  • بی نام
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 01:10:05
   9 1

   آقا بگو دقیقا فازت چیه شاید ما هم باهاش حال کردیم

  • حميدرضا
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 03:45:04
   10 0

   خبرانلاين لطفا شادي مردم رو باانتشار اين نوشته هاي چيپ و بيخود خراب نكنيد .

  • بی نام
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 08:11:18
   8 1

   چی میزنی داداش؟ از مرز گذشته اس؟ معلومه تو کدوم عالم سیر میکنی؟

 • آبدانان
  شنبه 23 خرداد 1394 - 21:53:54
  پاسخ
  93 4

  آخر این غول در برابر تیم قدرتمند ایران تسلیم شد.دست مریزاد

 • رضا
  شنبه 23 خرداد 1394 - 21:54:13
  پاسخ
  57 3

  عالی بودین دستتون درد نکنه

 • بی نام
  شنبه 23 خرداد 1394 - 21:55:24
  پاسخ
  114 2

  در بین بزرگان والیبال ایتالیا ، آمریکا، لهستان ، صربستان ، برزیل ، آرژانتین و... فقط روسیه رو نبرده بودیم که بردیم .واقعا عالی بود به امید صعود به دور بعد.

 • الهام
  شنبه 23 خرداد 1394 - 21:55:26
  پاسخ
  74 2

  شـــــــــــــــــــــــــــــــــیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــره....بچه ها دمتون گرم زحمت کشیدین.

 • بی نام
  شنبه 23 خرداد 1394 - 21:55:30
  پاسخ
  94 25

  دردو بلاتون به فوتباليستها مباررركه تبريك

 • محمد حسن
  شنبه 23 خرداد 1394 - 21:55:41
  پاسخ
  49 1

  دمتون گرم بچه ها

 • بی نام
  شنبه 23 خرداد 1394 - 21:55:55
  پاسخ
  122 7

  انصافا شرایط پخش این بازی خیلی بهتر بود نسبت به بازی های قبل

 • بی نام
  شنبه 23 خرداد 1394 - 21:56:16
  پاسخ
  82 1

  خب خدا رو شکر امید برگشت...

 • امیر
  شنبه 23 خرداد 1394 - 21:56:34
  پاسخ
  73 1

  عالی بازی کردن دمشون گرمممم

 • حامد
  شنبه 23 خرداد 1394 - 21:57:21
  پاسخ
  185 11

  الان کارشناس هایی ظاهر میشن که اعلام دارن کواچ عامل بدبختیه.برد هم تقصیر کواچ.کمبود بارش باران تقصیر کواچه.گرم شدن زمین تقصیر کواچه.کیفیت اتومبیل های تولید داخل تقصیر کواچه.بیکاری ، افزایش طلاق ، وفوووور مواد مخدر ، نبود امنیت شغلی ، کم بودن وام ازدواج همش تقصیر آقای کوووووووووووووووواچ.

  • بی نام
   شنبه 23 خرداد 1394 - 23:24:51
   76 5

   اینا رو جدی نگیر بعضی ها عادت به انتقاد دارند در حالی که خودشون سراپا نقصند

  • احسان
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 02:51:03
   3 3

   دوست عزیز الان خودت خود مفسر پندار نیستی یعنی؟؟؟نظر کارشناسی میدی اونوقت توقع داری همه سکوت اختیار کنن و شما افاضه فضل بفرمایی؟؟؟هر بازی شرایط خودشو داره.....اعبادی پور امشب خوب بازی کرد ولی دلیل نمیشه که بازی قبلیم خوب بوده یا بری رو خوب بازی کنه......مردم کارشناس نیستن ولی چشم که دارن...مطمئن باش حداقل اندازه شما میفهمن

 • نیما
  شنبه 23 خرداد 1394 - 21:57:40
  پاسخ
  94 4

  اقا تبریک. همشون عالی بودن بخصوص میلاد و سعید. ترکیب هم خوب بود. حضور همزمان میلاد و مجتبی.

 • احمد
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:00:00
  پاسخ
  133 4

  این اسپریدینوف خیلی شاخ بازی در می آورد دمش گرم معروف حالشو گرفت

 • اهورا
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:00:27
  پاسخ
  30 1

  خسته نباشید دلاوران درود بر شما

 • محمد
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:01:24
  پاسخ
  31 6

  دمشون گرم اما شهرام چرا اینجوری بازی میکرد

 • آبی
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:04:47
  پاسخ
  34 3

  ماشا الله ایرااان,ما شا الله ایرانی,غیرت یعنی همین

 • بی نام
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:05:06
  پاسخ
  66 1

  یه تبریک ویژه دارم به آقای اینانلو

 • یک دوست قدیمی
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:05:19
  پاسخ
  22 2

  ماشالله

 • مجتبی
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:05:22
  پاسخ
  55 3

  این اقا معروف ی پنجه طلاس خدایش

 • بی نام
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:05:52
  پاسخ
  27 90

  کی حال والیبال داره. نون دونه هزار و پونصد تومن.

  • توحید
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 08:58:22
   7 0

   به شما که مشکل تامین نان داری توصیه می کنم: 1. از اینترنت استفاده نکن، چندتا نون بیشتر میتونی بخری 2. نون با نرخ آزاد نخر، من که تا حالا نون 2500 تومنی ندیدم و نخریدم. انتظار داری خودت میلیونی حقوق بگیری ولی نانوایی مفت کار کنه و نون مفت بهت بده؟

 • افسانه
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:06:00
  پاسخ
  56 5

  حرفی,واسه انتقاد نذاشتن واقعا,دستشون درد نکنه

 • بی نام
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:06:18
  پاسخ
  156 3

  چقد حال داد

  • امیر
   شنبه 23 خرداد 1394 - 22:54:04
   26 83

   تبریک بخاطر برد... اما حرکت کواچ اخر بازی اصلا جالب نبود از سرمربی تیم ملی انتظار بیشتری میره ... میتونه خیلی پخته ت ر ازین عمل کنه ب عنوان یه بیننده واقعت ناراحت شدم از حرکت اخر اقای کواچ

  • بی نام
   شنبه 23 خرداد 1394 - 22:55:05
   32 10

   ست اخر جوگیری داشت کار دستشون میداد اختلاف 6 امتیازی رو رسوندن به 2. لطفا صبر کنید بازی فردا رو عم ببینیم بعد شروع کنید به نتیجه گیری.

  • بی نام
   شنبه 23 خرداد 1394 - 22:59:42
   55 1

   اگر ایران بازی بعد رو هم مقابل روسیه ببره مطمئن باشید با حمایت پر شور هوادارن در ایران به دور بعد صعود میکنیم

 • احسان
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:06:22
  پاسخ
  47 292

  این آقای کواچ بدرد تیم ملی نمیخوره .از حرکات آخرای بازی دیگه خیلی آشکار شد ..آماتور گونه

  • بی نام
   شنبه 23 خرداد 1394 - 22:51:33
   78 7

   قوم بنی اسرائیل

  • محمد
   شنبه 23 خرداد 1394 - 22:55:53
   62 1

   4 تا شکست تحملش سخته فشار روش زیاده

  • بی نام
   شنبه 23 خرداد 1394 - 23:37:40
   29 7

   آماتور گونه :دی

  • شمهقثظش
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 16:07:00
   4 0

   شما سعی کن نظر ندی

 • بی نام
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:07:02
  پاسخ
  197 36

  دم بچه های صداسیما گرم. باید این سانسورها ادامه پیدا کنه تا ما جوان ها به گناه آلوده نشیم.

  • بی نام
   شنبه 23 خرداد 1394 - 22:50:45
   41 13

   سانسور خیلی کمتر بود.

  • بی نام
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 04:10:05
   3 6

   ما که رفتیم سراغ شبکه های غربی.واقعا بازی عالی بود.فقط شهرام یه کم تمرکز نداشت که امیدوارم بهتر بشه.ممنون بچه ها.

  • بی نام
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 04:57:18
   7 0

   فداکارترین ادم دنیا . . . . . . . . اونیه که سانسور میکنه و خودشو به گناه میندازه تا یه وقت ما به گناه نیفتیم :| خدا خیرت بده داداش رفتی جهنم برات از بهشت موز میارم.

 • استقلالی
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:07:08
  پاسخ
  139 13

  الان ایانلو میاد میگه گفته بودم کواچ مدال را از ما گرفت

 • بی نام
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:07:31
  پاسخ
  181 23

  این کواچ خیلی غیرتیه

  • بی نام
   شنبه 23 خرداد 1394 - 23:03:11
   12 89

   بیشتر آماتوره

 • بی نام
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:07:55
  پاسخ
  89 4

  درود بر غیزت ایرانی

 • ناشناس
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:09:25
  پاسخ
  18 1

  میزبانی به ایران میدهند؟

 • حامد
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:13:46
  پاسخ
  49 15

  آی من از این روسها بدم میاد . . .

  • عباس
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 00:39:46
   3 10

   همینطور آمریکا. روسیه و آمریکا حال آدمو بهم می زنن.

  • بی نام
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 15:24:59
   7 0

   عالی بازی کردن

 • محمدرضا
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:13:53
  پاسخ
  47 5

  آخرش روس ها داشتن با روس بازی اذيت میکردنا.

 • استان آران
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:14:32
  پاسخ
  91 3

  ماشالاااااااااااااااااااااااااااااااااا ایرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان

 • مرتضی بیرجند
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:15:30
  پاسخ
  83 6

  خداقوت پهلوان .... خسته نباشی دلاور

 • رضا
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:16:55
  پاسخ
  104 2

  ضمن تبریک این بردباید منطقی و به جا از این تیم انتظار داشت . نه با یک برد خودمونو قهرمان دنیا بدونیم نه با یک باخت تیممونو ضعیف ترین

 • امین
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:17:25
  پاسخ
  68 2

  ست دوم به بعد عالی بودیم

 • آذر
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:17:33
  پاسخ
  88 2

  آزادی کلا باس مااااااااااس

 • بی نام
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:20:10
  پاسخ
  59 34

  آهای جونها ، بریزید خیابونا و شادی کنید ما رفتیم شما هم بیایید

 • بی نام
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:20:33
  پاسخ
  144 9

  چقدر بردن روسیه حال میده

  • محمد
   شنبه 23 خرداد 1394 - 22:51:51
   51 5

   هزار تا لایک ای کاش اینجا بودی تا روی ماهت رو میبوسیدم یعنی همه لذتهای دنیا یک طرف، یردن روسیه هم یک طرف

  • بی نام
   شنبه 23 خرداد 1394 - 22:54:55
   42 37

   بردن آمریکا و روسیه حال میده. شرق و غرب

 • رضا
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:22:18
  پاسخ
  73 3

  ماشاالله

 • محسن
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:30:35
  پاسخ
  73 6

  چقدر این مرندی امروز خوب بازی کرد، امیدوار شدیم بهش.

  • محمد
   شنبه 23 خرداد 1394 - 23:54:33
   6 0

   به نظر لیبروی خوبی می یاد. به اندازه کافی تیز و فرز هست.

 • یاسر
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:34:16
  پاسخ
  30 2

  ممنون از گزارش کاملتون اگه این برد رو تو بازیه دوم تکرار کنیم بازیهای برگشت تو تهران خیلی جذاب میشه ما شانس مسلم صعود میشیم

 • بی نام
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:46:58
  پاسخ
  38 5

  این باکیفیت ترین و سرحال ترین تیم ملی بود که تاحالا دیده بودم. از اول برای برد اومده بودن، باور داشتن که میبرن. برای همین باوجود باخت ست اول، باقدرت بازی رو بردن.

 • یاسر
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:48:18
  پاسخ
  48 3

  فک کنم روسیه تنها ابرقدرتی بود که تو والیبال از ما نباخته بود ... حالا دیگه هیچ تیمی برامون شاخ نیست خودمون شاخیم

 • بی نام
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:49:59
  پاسخ
  26 3

  بچه ها خسته نباشید. دوستتان داریم

 • بي نام
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:53:02
  پاسخ
  47 12

  ياشاسين سعيد معروف ياشاسين ايران

  • از طرف بچه های خوی
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 00:10:34
   4 2

   یاساشین ایران

  • اذری ها پرچما بالا
   یکشنبه 31 خرداد 1394 - 18:50:08
   0 0

   یاشاسین آذری لر

 • بی نام
  شنبه 23 خرداد 1394 - 22:57:34
  پاسخ
  36 3

  سلام آقای اینانلو

 • بی نام
  شنبه 23 خرداد 1394 - 23:02:51
  پاسخ
  61 12

  این بازیکن آزاد که به جای ظریف اومده بود خیلی بهتر از علیزاده بود.کواچ باید همینو بزاره کنار ظریف هم از ظریف یاد بگیره هم تجربه کسب کنه جوون هم که هست.علیزاده هم بره خونشون

  • بی نام
   شنبه 23 خرداد 1394 - 23:55:09
   1 8

   رو چه حسابی اینو میگی؟ علیزاده هر موقع بازی کرده خوب بوده. مرندی خوب بود اما مسلما کارایی علیزاده رو نداشت. یه جاهایی مرندی کلافمون کرد. یه دستایی هست که جلو بازی کردن علیزاده رو گرفته

 • امیر
  شنبه 23 خرداد 1394 - 23:25:24
  پاسخ
  118 15

  روسیه برای ما مردم ایران منفورترین کشوردنیاست.دلیلشوبگم؟ بگم؟ بگم؟ چاپ نمیکنی اگه بگم. پس نمیگم

  • بی نام
   شنبه 23 خرداد 1394 - 23:47:57
   29 83

   مثل امریکا

  • بی نام
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 00:45:02
   4 1

   سیاستش آره ولی مردمش نه

  • بی نام
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 14:18:36
   5 1

   کاش یاد می گرفتیم نظر و عقیده ی شخصی خودمون رو به کل جامعه تسری ندیم...

  • کمال
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 15:25:09
   5 1

   مواظب حرف زدنت باش امیر.به اقوام من و مردم روسیه توهین نکن.از قول خودت حرف بزن نه مردم.ورزش ربطی به سیاست نداره

 • علی
  شنبه 23 خرداد 1394 - 23:25:53
  پاسخ
  29 2

  ماشاالله به بچه ها . ایران همینطور بازی کنه میریم مرحله بعد .

 • بی نام
  شنبه 23 خرداد 1394 - 23:27:03
  پاسخ
  46 3

  یاشا سعید عجب مسابقه ای بود امشب

 • مهدی
  شنبه 23 خرداد 1394 - 23:30:04
  پاسخ
  44 4

  تبریک به خودم.تبریک به شما.تبریک به ملت

 • ابوالفضل
  شنبه 23 خرداد 1394 - 23:30:48
  پاسخ
  49 4

  این بازیکن عقده ایشون اسپرینوف خیلی ضایع شد خوشم اومد .

 • آتنا ؛ عشق والیبال
  شنبه 23 خرداد 1394 - 23:35:20
  پاسخ
  34 8

  عالی بود.بچه ها دمتون گرم. مرسی که بردین.صدایی از آدم هایی که می گفتن کواچ مربی بدیه درنمیاد

 • niloo
  شنبه 23 خرداد 1394 - 23:39:29
  پاسخ
  1 0

  دم همتون گرم.....................................این ظریف دیگه نمیخواد برگرده؟؟

 • بی نام
  شنبه 23 خرداد 1394 - 23:41:21
  پاسخ
  47 3

  عبادی پور بی نظیر بود. به همه ی منتقداش جواب داد

 • بی نام
  شنبه 23 خرداد 1394 - 23:55:48
  پاسخ
  45 4

  یاشاسین میلاد. عالی بود این پسر. جواب خیلی از انتقادارو داد

 • بی نام
  یکشنبه 24 خرداد 1394 - 00:05:58
  پاسخ
  36 3

  آدم بعضی از نظرات رو میخونه به شک میافته که نکنه ایران بازی رو باخته

 • sami
  یکشنبه 24 خرداد 1394 - 00:10:32
  پاسخ
  10 0

  حرکت آخر کواچ مثل حرکت آخر کی روش مقابل کره جنوبی بود خیلی غیرتی بود حرکتش حال کردم

 • امین
  یکشنبه 24 خرداد 1394 - 00:13:17
  پاسخ
  37 18

  کواچ واقعا بی نظیره. دمش گرم. خیلی کاربلده.

 • بی نام
  یکشنبه 24 خرداد 1394 - 00:15:20
  پاسخ
  38 2

  این صدا وسیما چرا وقتی بازی 4 گیمه میشه باز وقت برای والیبال ندارند یعنی اگر گیم پنجم میشد باز وقت نداشتند اقیون صدا وسیما بهتر بود می گفتند لیاقت ندارند

 • بی نام
  یکشنبه 24 خرداد 1394 - 00:15:30
  پاسخ
  15 101

  ایران خوب بازی نکرد ولی روسیه هم خوب نبود چون بازیکنان اصلی مثل موزرسکی نبودند۰۰۰ عبادی پور هم جلوی آمریکا و لهستان بد بازی کرد ۰۰۰عبادی پور قدش خوبه ولی بازیکن خوبی نیست چون گیرنده خوبی نیست و نمیشه در کل بازی بهش اعتماد کرد هر چند ممکنه مقطعی خوب باشه

  • بی نام
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 00:53:46
   12 0

   شما خوبی,بفرما بپر تو زمین ببینیم چکاره ای

  • بی نام
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 01:03:55
   20 0

   تو خوووووبی

  • محدثه
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 08:47:12
   6 0

   وا مگه بازی رو ندیدی.....بی انصافی نکن دیگه میلاد خوب بازی کرد....

  • بانام
   یکشنبه 24 خرداد 1394 - 15:07:13
   8 0

   آقا لطفا یه ذره فکر کن چرا میگی ایران در برابر روسیه خوب نبود؟اگه خوب نبود که میباخت لطفا درست کارشناسی کنید ادمبن جان تقاضا میشود نظر بنده را تایید کنید چون دو ماه است که تایید نمیکنید با تشکر.

 • بی نام
  یکشنبه 24 خرداد 1394 - 00:16:36
  پاسخ
  33 6

  اقای کواچ هر وقت به بازیکنان با انگیزه و جوان میدان دادی ضرر نکردی

 • دهلران
  یکشنبه 24 خرداد 1394 - 00:26:10
  پاسخ
  5 0

  زنده باد ایران

 • امیر
  یکشنبه 24 خرداد 1394 - 00:37:14
  پاسخ
  5 1

  من که تا امریکا رو نترکونیم راضی نمیشم

 • بی نام
  یکشنبه 24 خرداد 1394 - 00:47:08
  پاسخ
  3 1

  مرسی همه....عاشقتونم همتون....البته همه ب غیر از صداسیما.. باید خسارت پایه موبلمون رو بدن...

 • محمد
  یکشنبه 24 خرداد 1394 - 00:49:47
  پاسخ
  3 0

  پخش بازی خوب بود. نمیشه تو کشورهای دیگه هم کارگردان تلویزیونی کشور خارجی اینقدر به تماشاچی های زن و چیرلیدرها گیر نده تا ماهم تو ایران بازی رو کامل ببینیم

 • رها
  یکشنبه 24 خرداد 1394 - 00:50:22
  پاسخ
  3 0

  ب هر حال بردیم ب افتخارشون

 • عليرضا
  یکشنبه 24 خرداد 1394 - 00:56:20
  پاسخ
  6 0

  به مرندى ميدون بدن ميتونه جاى ظريفو پر کنه

 • بی نام
  یکشنبه 24 خرداد 1394 - 01:02:12
  پاسخ
  4 0

  ایران , تنها تیم مهمانی که بازی را در خانه حریف برده ،

 • زهرا
  یکشنبه 24 خرداد 1394 - 01:10:44
  پاسخ
  4 0

  واقعا این مرندی و عبادی پور با این سن کم عالی بودند دمشون گرم.....ای ولا

 • تایماز
  یکشنبه 24 خرداد 1394 - 02:03:36
  پاسخ
  1 1

  کواچ که مربی نیست. عبادی پور هم خیلی ضعیفه. فقط اینانلو والیبال میفهمه پس کجایید ملت همیشه در صحنه؟؟ به همین زودی یادتون رفت انتقاد کنید؟؟

 • بهناز
  یکشنبه 24 خرداد 1394 - 05:17:01
  پاسخ
  0 4

  کوانچ هر چی بلد بود گفته بابد یک مربی سطح بالاتر بیاد اما عبادی پو هر چی سال گذشته ازش تنتقاد میشد وایه این بود ک تجربه نداشت و در حقش بی انصافی مبکردند و وانچ کارو میکرد و امروز ننیجه تجرلخ های یال گذشته اش رو میبینیم واقعا امروز عالی بود

 • بی نام
  یکشنبه 24 خرداد 1394 - 07:50:52
  پاسخ
  1 4

  عمر والیبال ایران تمام شده است . وقتی روسیه ضعیف و کاملا تغییر یافته را به زور می بریم این نشان از چیست؟

 • بی نام
  یکشنبه 24 خرداد 1394 - 08:10:42
  پاسخ
  4 0

  کسایی که در عمرشون پا توی زمین والیبال نذاشتند، چرا اصلا والیبال میبینند؟ چرا اظهار نظر میکنند؟ چرا علاقه های این ملت تخصصی نمیشه؟

 • بی نام
  یکشنبه 24 خرداد 1394 - 08:13:02
  پاسخ
  4 0

  خدایی روسیه خیلی هوای صدواسیما را داشت

 • بی نام
  یکشنبه 24 خرداد 1394 - 08:21:39
  پاسخ
  1 10

  روسها ضعیف شدن و گرنه ایران هم عددی نیست

 • هلاله
  یکشنبه 24 خرداد 1394 - 09:05:22
  پاسخ
  3 6

  عبادی پور بازیش خوب بود. سرویس زدناش بهتر شده و حمله ش هم بهتر تر.. امیدوارم همینطور ادامه بده.. متاسفانه بچه های والیبال یه ایرادی دارن.. همینکه چند امتیاز جلو میفتن یا اینکه یه ست رو میبرن دیگه خودشون و گم میکنن و فکر میکنن خبریه.. یعنی ست آخر که 6 امتیاز جلو بودیم و یهو اختلاف به 1 امتیاز رسید داشتم سکته میکردم .. بخصوص که متاسفانه تو بازیا هیچوقت عادلانه با ایران رفتار نمیشه... امتیاز آخر ست دوم با بازی با لهستان و یادتونه که... آخرشم معلوم نشد اون امتیاز و چرا به لهستان دادن ... ایشالله بچه ها همینطور ادامه بدن..

 • مهدیس
  یکشنبه 24 خرداد 1394 - 11:26:05
  پاسخ
  7 0

  به همه ی شما هم وطنان عزیز تبریک میگم بچه ها کارشون از عالی گذشته بود ما همه از ان ها سپاسگذاریم همه بچه ها کارشون بیست بود

 • امید گل محله
  یکشنبه 24 خرداد 1394 - 14:22:55
  پاسخ
  0 7

  بچه ها واقعا متشکریم تو این اوضاع رقت بار اقتصادی و سانسور خبری و دروغ و .... این حرکتهای ورزشی دل آدم وشاد می کنه

 • بی نام
  یکشنبه 24 خرداد 1394 - 15:02:32
  پاسخ
  1 3

  بی خودی شلوغ نکنید . چند روز پیش کارشناسهای خبره ایرانی پیشبینی کرده بودند که روسیه بدون داشتن موزرسکی لنگ می زند و با استفاده از این فرصت طلایی می شود این تیم را شکست داد . به هر حال این بازیکن که تا به ابد مصدوم و محروم که نمی ماند که . فراموش نکنید که ما 3 بازی دیگر هم با این تیم داریم و این بازیکن هم لااقل در دو بازی حتماً خواهد بود .

 • نازی
  یکشنبه 24 خرداد 1394 - 15:26:11
  پاسخ
  6 0

  همه بازیکنان تیم ملی دست مریزاد عالی بودید.... فدای همه باغیرتا بعضیا ک در مورد والیبال هیچی نمیدونن خواهشا اظهار نظر نکنند. بچه های تیم ملی با جون و دل بازی کردن و نتیجه گرفتن میلاد عبادی پور با وجود سن کم خیلی عالی کار کرده دستشون طلا... اجرشون با امام حسین

 • میثم
  یکشنبه 24 خرداد 1394 - 22:15:02
  پاسخ
  8 0

  بچه های تیم ملی والیبال ممنون وخسته نباشید واقعاگل کاشتید زنده بادبه غیرت ایرونی تون مرسی

ارسال دیدگاه

قوانین ارسال نظر
 • خبرآنلاین نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند
 • لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید
 • اگرچه تلاش می‌شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می‌شوند
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی‌یابند بنابراین توصيه مي‌شود از مثبت و منفی استفاده کنید.

0/700

پربیننده‌ترین