جمعه 27 مهر 1397
دوشنبه 19 مرداد 1394 - 09:16:55 چاپ

واکنش انجمن خودروسازان به کمپین «خرید خودرو صفر ممنوع»/ پشت پرده «خودرو نخرید» در تلگرام چیست؟

اقتصاد > صنعت - اقتصادنیوز نوشت:

در حالی بازار خودرو این روزها با رکود دست و پنجه نرم می‌کند،به تازگی گروهی به عنوان «خودرو صفر ممنوع» در شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام فعالیت خود را آغاز کرده و توانسته کاربران بسیاری را به خود جذب کرده است. 

این گروه قصد دارد با ایجاد کمپینی، مردم را به نخریدن خودرو صفر کیلومتر از خودروسازان خارجی دعوت کند و استنباط می کند تا زمانی که ایران خودرو و سایپا قیمت محصولات خود را کاهش ندهند، نباید محصولی از این دو شرکت خریداری کرد.

تشکیل چنین کمینی سبب شده تا خودروسازان داخلی علاوه در کنار مسائل و مشکلاتی نظیر کمبود منابع مالی، حراست از بازار و مدیریت ورود خودروهای چینی و مسائل مربوط به صنعت قطعه سازی، با پدیده جدید شبکه های اجتماعی مواجه شوند و برای رفع آسیب های چنین گروه هایی تاکتیک جدیدی را به کار گیرند.

در همین رابطه احمد نمت‌بخش دبیر انجمن خودروسازان ایران اظهار کرد: این جو علیه خودروسازان از مدت‌ها پیش به راه افتاده است و حال به شبکه‌های اجتماعی کشیده شده است در حالی که بارها در رسانه‌ها مطرح کردیم که انتظار کاهش قیمت خودرو بی‌فایده و غیرمنطقی است.

او با بیان اینکه تشکیل این گروه‌ها تاثیری به لحاظ روانی در بازار نمی‌گذارد، گفت: مشتریانی که نیاز به خودرو دارند از بازار خودرو می‌خرند و برای محصولات داخلی تقاضا وجود دارد و کسی نمی تواند تقاضای مشتریان را سرکوب کنند. 

دبیر انجمن خودروسازان افزود: مردم تصور می‌کنند که الان وقت خرید نیست و اگر پنج یا 6 ماه صبر کنند تا ماشین‌های جدید وارد بازار ایران شود، بهتر است به خرید خودرو بپردازند، در حالی که این تصور اشتباه است. هر قرارداد و همکاری که پس از تفاهم و توافق منعقد شده دلیلی برای کاهش قیمت خودروسازان نمی‌تواند باشد زیرا تعیین قیمت خودرو بسیار وابسته به نرخ ارز است و نوسان آن با قیمت ارز صورت می گیرد.  

نعمت‌بخش تصریح کرد: آنطور که وزارت صنعت سیاستگذاری کرده و شورای رقابت هم بررسی های خود را شروع کرده، ممکن است قیمت خودرو حتی در آینده ای نزدیک گران هم شود. 

او افزود: در حال حاضر خودروسازان روزانه ۴ تا ۵ هزار دستگاه خودروی داخلی تولید دارند که نمی‌توانند تولیدات خود را انبار کنند و این خودروها هر روز روانه تهران و شهرستان‌ها می‌شود. بنابراین جوی که در فضای سایبری و شبکه های اجتماعی به وجود آمده است، نمی‌تواند تاثیری در فروش خودرو داشته باشد زیرا برای خودروهای تولیدی تقاضا وجود دارد.

دبیر انجمن خودروسازان همچنین گفت: خودروسازان نسبت به سال 91 حدود 70 درصد تولید خود را افزایش داده‌اند که این روند حتی باعث شده است تا قیمت کارخانه و بازار به هم نزدیک شود به همین دلیل دیگر بیش از این قیمت خودرو پایین نمی‌آید. روزانه مشتریان برای خودروهای داخلی و صفر کیلومتر ثبت نام می‌کنند و این تقاضا هم زیاد است. 

او توصیه کرد: مردم تحت تاثیر این گروه‌ها در شبکه‌های اجتماعی قرار نگیرند زیرا اگر شرکت‌های داخلی را درحین تحویل خودرو ببینند با موجی که بر علیه خودروسازان در حال حرکت است، همراه نمی‌شوند. خودروهای جدید و نتیجه همکاری‌ها را باید تا دو سال آینده در صنعت خودرو شاهد باشیم نه یکی دو ماه آینده. بنابراین هرکسی که قصد خرید دارد الان خودروی مورد نظر خود را خریداری کند. 

ریشه شکل گیری کمپین خودرو نخریم
این اظهارات در حالی است که اخیرا گروهی با عنوان ««خودرو صفر ممنوع» در شبکه اجتماعی تلگرام شکل گرفته که با شعار خودرو صفر کیلومتر نخرید تا خودروسازان قیمت‌ها را کاهش دهند، جو روانی در بازار را تحت تاثیر قرار دهد. 

حال سوال اینجاست که ریشه شکل گیری چنین کمپین هایی در شبکه های اجتماعی علیه صنعت خودرو چیست؟ کارشناسان بر این باورند که عملکرد نامناسب دو خودروساز بزرگ کشور در سال های گذشته سبب شده تا نوعی بدبینی در بین مردم به وجود آید و آنها خود را همیشه مدعی و طلبکار از این صنعت بدانند.

سعید لیلاز، کارشناس مسائل اقتصادی در این باره می گوید: خودروسازان داخلی بدهی بزرگی به مردم دارند چرا که طی سال های گذشته آنقدر با مردم رفتارهای نامناسبی داشته اند که سبب شده خشم انباشته شده ای علیه آنان به وجود آید.

او می افزاید: مدیران صنعت خودرو باید در رسانه ها حاضر شوند و برای یکبار هم که شده به خاطر بدقولی ها و کیفیت نامناسب خدمات پس از فروش خود از مردم عذرخواهی کرده و سعی کنند که آنها را همراه خود کنند.

لیلاز با اشاره به انتظار مردم به کاهش قیمت خودرو می گوید: حقیقتا این انتظار به جا نیست چرا که در حال حاضر هیچ خودروسازی نمی تواند در رنج های کنونی به مانند ایران خودرو و سایپا در ایران به تولید خودرو بپردازد و اگر چنین موضوعی در توان آنها بود مطمئنا اکنون چینی ها سهم حداکثری را از بازار گرفته بودند.

خودروسازان چه می گویند
گرچه انتظارات مردم از بازار خودرو کاهش قیمت‌ها است اما خودروسازان بر این باور هستند که تولید خودرو در شرایط فعلی اقتصاد، با  قیمت های کنونی صرفه اقتصادی ندارد. در این میان برخی دولتمردان به مانند وزیر صنعت هم چندین بار اعلام کرده‌ اند که قیمت خودرو بیش از این کاهش پیدا نخواهد کرد تا جایی که مدیر عامل ایران خودرو در نشست اخیر خود با خبرنگاران حتی گفته ممکن است خودرو گران تر هم شود.

 پس از انتشار گزارش ادرباره وضعیت رکود در بازار خودرو در یکی از رسانه‌های داخلی، اظهار نظر مردم نشان از آن دارد که انتظار کاهش قیمت خودرو تنها در شبکه‌های اجتماعی بیان نمی‌شود و این روزها در بیشتر محافل سرنوشت قیمت خودرو بحث داغی است. 

البته ورود خودروسازان بزرگ دنیا از آلمان، فرانسه و ایتالیا هم نیز چنین تصوری را به وجود آورده است که به زودی خودروهای با کیفیت با قیمت پایین در بازار داخلی عرضه می‌شود. در حالی که تنها همکاری با خودروسازان اروپایی تهدید جدی برای خودروهای چینی است و تاثیری در قیمت خودروهای داخلی ندارد. با این حال باید دید که سیاستگذاری‌های جدید دولت و شورای رقابت در خصوص قیمت خودرو چگونه انتظار مردم را در خصوص قیمت‌گذاری برآورده می‌کند. 

 

3535

748 دیدگاه
 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 09:25:43
  پاسخ
  850 31

  راست میگند خوب غیر از اینه باید باشه؟

  • بی نام
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:18:08
   2024 21

   نميخريم و ميبينيد مجبوريد قيمت هارو بشكنيد ... ميبينيد ...

  • احمد
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:25:36
   1315 7

   مردم دیگه خسته شدن مگه صابون این شرکت ها کم به بدن مردم بیچاره خورده. من خودم یه مصرف کننده هستم که از محصولات تکراری ، بی کیفیت ، بدون خدمات ، گرون و .... تولید داخلی خسته شدم و به ناچار به خودرو های چینی پناه بردم و خدا رو شکر راضی هستم

  • امیرازقم
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:28:17
   1140 17

   ملت نخرید من حاظرم قسم بخورم به جون زن و بچم پراید 12 تومن کل هزینه های تولیدشه

  • محسن
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:36:24
   1876 6

   اگه این کمپین تاثیری روی فروشتون نداشته پس چرا اینقدر هول شدین بدو بدو اومدین دارین دربارش توضیح ارایه میدین؟؟؟؟؟ اتفاقا یه دوست سایپایی ما میگفت بدجور شماهارو نگران کرده پس مردم به خاطر جون خودتون و عزیزانتون دیگه این ارابه های مرگ را نخرید.

  • بی نام
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:39:31
   1075 6

   کاهش قیمت برای خودروسازان داخلی غیر ممکنه ، افزایش کیفیت غیر ممکنه ، افزایش ایمنی خودرو ها پر هزینه و غیر ممکنه ، کاهش تعرفه خودرو های خارجی به دلیل ورشکسته شدن خودرو سازان داخلی غیر ممکنه ، واردات خودرو های چینی با کیفیت و عرضه اونها به دلیل قیمت پایین غیر ممکنه و باید کنترل شده باشه ینی خودروی بی کیفیت چینی وارد بشه با قیمت بالا که کسی ترغیب به خرید نشه و هزاران غیر ممکن دیگه واسه خودرو سازان داخلی باید وجود داشته باشه که از یک صنعت زیان ده که با جان مردم سر و کار داره و سرمایه ی ملی رو داره نابود میکنه حمایت بشه خواهشاً یک مقدار تامل کنید اگر این سرمایه هایی که تو خودرو سازی هدر رفته را در بخش مکانیزاسیون کشاورزی و دامپروری هزینه کرده بودیم الان بهترین صادر کننده منطقه بودیم ..

  • بی نام
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:40:13
   617 12

   شکر باران است،این خودروهای وطنی،

  • داود
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:02:23
   1054 6

   سلام ، حرفاش بی اساس و دروغه .... برادر من تو قسمت مونتاز ایران خودروست ... میگه کاهش تولید بی سابقس و واسه همین تولیدی که دارن ، جا ندارن و میخوان انبار بیرونی اجاره کنن ...

  • بی نام
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:03:25
   962 10

   روزی رو میبینم که پراید میشه 4 تومن و دیگه کسی پول بابت فول آپشنش هم نمیده؛این عاقبت کسایی هست که تو دوران تحریم قیمت رو بردن بالا و دلال ها هم به فکر سودشون بودن.

  • بی نام
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 13:08:09
   504 5

   شبیه دوستی حرف زده که می فرمود تحریم ها کاغذ پاره ای بیش نبود........

  • راکت
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 20:11:38
   127 530

   اکثر کسایی که میگن تحریم تحریم نهایت ماشینشون پیکان چراغ بنزی یا سمند بوده...خخخخ

  • حسین
   سه شنبه 20 مرداد 1394 - 10:59:22
   435 7

   مردم نمی دانند که چه مافیای گردن کلفتی پشت خودرو سازیه

  • رحیم
   سه شنبه 20 مرداد 1394 - 18:26:55
   614 3

   من به خاطر نیاز قصد خرید داشتم اما فعلا دست نگه می دارم تا شاید مدیران این دو شرکت متنبه بشن و به فکر مردم بیافتند و کیفیت رو بالا و قیمت رو کاهش بدن. دست این کمپین درد نکنه

  • ایرانی
   سه شنبه 20 مرداد 1394 - 20:58:08
   598 3

   اگر تاثیر نداره خب برو بفروش ... چکار به مردم داری ... نمیخواد دلت برا مردم بسوزه .. مردم شعور دارن به اندازه کافی .. میدونن الان کجای امثال شماها داره میسوزه ..

  • فرشید
   چهارشنبه 21 مرداد 1394 - 02:03:05
   572 2

   آفرین بر شما ملت با غیرت اما اگر سالها قبل اینطور با هم همبستگی داشتیم العان یک دلال که با زور این آشغال ها را به خورد مردم داده اینطور با جسارت اظهار نظر نمی کرد. ماشالله آنقدر پر رو تشریف دارند که حتی یک معذرت خواهی کوچک هم نمیکند .......تا تعطیلی این دو شرکت کلاه بردار این کمپین را ادامه میدهیم . آفرین بر غیرت مردم ایران

  • فراهان
   پنجشنبه 22 مرداد 1394 - 18:41:56
   478 0

   اینقدر این کمپین خرید خودروی صفر ممنوع تحریم خودروی داخلی را ادامه میدهیم تا خودروهای تولیدی در انبارها بپوسد و مجبور شوند تا قیمتها را نصف کنند . چرا باید خودروی مدل 1990 را در سال 2015 با منت به ایرانی بفروشند ؟؟؟ برای خود ارزش قائل باشید سوار ماشینهای بیکیفیت داخلی نشین . تحریم تا نتیجه نهایی ادامه دهید . شما مدیر عزی هم خواستین پژوی 30 میلیون را 100 میلیون قیمت بزار ببین کسی خریدار هست آیا 1111؟؟؟

  • بی نام
   یکشنبه 25 مرداد 1394 - 23:10:52
   395 1

   اگر این ماشین داخلی خوبن چرا خودشون سوار ماشین های خارجی میشن مگه مردم حق ندارن کسی ماشین نخره

  • سودابه
   دوشنبه 26 مرداد 1394 - 09:00:12
   326 2

   من به احترام مردم عزیزم خودزوی صفر نمیخرم و تحریم نخریدن را تا بهار 1395 ادامه میدهیم و اینقدر این کمپین خرید خودروی صفر ممنوع تحریم خودروی داخلی را ادامه میدهیم تا خودروهای تولیدی در انبارها بپوسد و مجبور شوند تا قیمتها را نصف کنند . چرا باید خودروی مدل 1990 را در سال 2015 با منت به ایرانی بفروشند ؟؟؟ برای خود ارزش قائل باشید سوار ماشینهای بیکیفیت داخلی نشین . تحریم تا نتیجه نهایی ادامه دهید . شما مدیر عزی هم خواستین پژوی 30 میلیون را 100 میلیون قیمت بزار ببین کسی خریدار هست آیا ؟؟؟ سوار همین ماشینهای قبلی خود میشویم و هیچ اتفاقی هم نمی افتد

  • علی
   دوشنبه 26 مرداد 1394 - 14:17:33
   361 4

   آقا من تو سایپا کار میکنم پارکینگ پر از ماشین شده و خذوجی نداریم اوضاع کارخونه خیلی خرابه.همینجور اگه عدم فروش ادامه داشته باشه مجبورن قسطی و با وام های کلان و بدون سود ماشینارو رد کنن.خبر انلاین لطفا بچاپ

  • امین
   دوشنبه 26 مرداد 1394 - 17:27:13
   273 0

   با یه مقایسه سر انگشتی کوچیک بین قیمت خودرو با دلار 3300 تومنی در منطقه ازاد و مناطق دیگر کشور متوجه میشیم که چه سود وحشتناکی وارد جیب اینها میشود قیمت اپتیما در اهواز پلاک اروند 47 ملیون تومنه قیمت پرشیا فول در تهران چهل تومن

  • انبار
   چهارشنبه 28 مرداد 1394 - 07:42:23
   267 0

   جناب نعمت زاده شما یه سری به انبارهای ایران خودرو بزن بعد بیا بگو انبارهاشون خالیه، گوگل مپ که داری انشااله؟

  • نرجس
   چهارشنبه 28 مرداد 1394 - 08:16:24
   272 0

   مهم مهم / برای اولین بار طی سالهای اخیر مردم همدل شدند و خودرو صفر نخریدند / حالا مردم ایران کاری کردند کارستان / محصولات ایران خودرو و سایپا که در کشورهای همسایه به قیمت یک چهارم داخل کشور فروخته میشد از طرف آنها هم دیپورت شدند و میلی به خرید این اسباب بازیهای ایرانی ندارند/ خوشحالیم که بالاخره مردم فهمیدند راه مقابله با گرانی نخریدن است /تولیداتشان در انبار زیر آفتاب و باران و طوفان میپوسد تا روزی که بگویند یکی بخر دو تا ببر / تا اواسط سال 1395 خودرو صفر نمیخریم و سوار همین ماشینهایمان میشیم و پولش را در بانک گذاشته سودش را هزینه بنزین میکنیم / چرا د سال 2015باید ماشینهای مدل 1991 را به 3 برابر قیمت بدون گارنتی خوب و بیکیفیت بفروشند / نمیخریم تا منت مشتری را بکشند / نمیخریم نمیخریم

  • علی
   چهارشنبه 28 مرداد 1394 - 08:44:42
   223 1

   خودرو بی کیفیت و گران نمی خریم و نخواهیم خرید... مردم به اندازه کافی هزینه های حمایت از صنعت خودرو داخلی را پرداخته اند صنعت خودرو ایران پیش از کشور کره جنوبی ساخت خودرو را شروع کرد، نتیجه مدیریت و برنامه ریزی شما آقایان شرایطی است که الان در صنعت خودرو کشورمان حاکم است. لازم به توضیح نیست که در حال حاضر اختلاف خودرو های ایرانی و کره ای از نظر کیفیت و کمیت و قیمت جهانی در چه سطحی قرار دارد...ما از شما خودرو نخواهیم خرید...ما خودرویی با کیفیت جهانی و قیمت روز دنیا که در شان ملت ایران است می خواهیم

  • رزیتا
   چهارشنبه 28 مرداد 1394 - 10:06:09
   206 3

   مجازات گرانفروش نخریدن است / تحریم خودروی صفر داخلی / مردم متفق القول و متحد تا اواسط سال 95 خودرو نمیخرند / حال سالانه 700 هزار دستگاه تولید داخلی است یعنی روزانه 20 هزار دستگاه . این تعداد خودرو انبار میخواهد که لاجرم بدون سقف هستند یعنی زیر آفتاب و باران و طوفان و تگرگ و رعد برق و .... بنابراین مدیران عزیز اگر قیمتها را نصف ننمایید این تعداد خودرو در انبارهای بدون سقفتان میماند و میپوسد چون ما سوار بر همین ماشینهایمان میشویم و هزینه اضافه خودرو صفر نمی دهیم و آن پول را در بانک میگذاریم با سود 22 درصد / خودروی صفر ممنوع / گسترش دهید واالسلام . خدانگهدار

  • بی نام
   پنجشنبه 29 مرداد 1394 - 15:22:23
   183 1

   ماملت شریف ایران تا زمانی که فرغون ساز ها رو سر جاشون ننشونیم تحریم خودرو رو برنمیداریم. شما خودروسازا با حمایت دولت و مجلس هرکاری دلتون خواست کردین ومیکنین مامردم هم باحمایت پروردگار هرکاری که دلمون بخواد{تحریم خودروسازها} میکنیم. میگی نه. نیگا کن.

  • بی نام
   پنجشنبه 29 مرداد 1394 - 19:14:25
   155 2

   و مکرو و مکرالله...

  • بی نام
   شنبه 31 مرداد 1394 - 08:58:17
   168 1

   نمی خریم مگر ما از کشورهای همسایه چیمون کمتره افراد بی ادب پرو پر توقع و دارای جیب بدونه ته و دزد و حریص زالو افتادند به جون ملت. آیا خود این آقایون خود رو ساخت خودشون را سوار میشند قیمت واقعی ساخت خودرو این نیست که ما می بینیم از بزرگ و کوچشون بی ادب و انتظار دارند مردم چیزی نگند. ایا لیاقت ایرانی بیش از این نیست چا ما نمی توانیم ماشین با کیفیت سوار شیم تادر جاده ها بتوانیم بااطمینان مسافرت کنیم این شرم آوره که برای پر شدن جیب اقایون مردم ایران با جان و مال تاوانشا بدهند اخه تا کی

  • دل خوش
   یکشنبه 1 شهریور 1394 - 21:27:04
   122 2

   به نظر من این کمپین 1 درصد ماجراست. اصل موضوع دومینویی است که به این نقطه رسیده. به نظر من ایران هیچ وقت خودرو با کیفیت نداشته که حالا طی چند سال تحریم بی کیفیت شده باشه. الآن جمعیت بسیار زیادی از مردم گرفتار خودرو هایی هستند که مانند سیاهچاله پول و عمرشان را مکیده . چاره کار تنها اسقاط این سیاهچاله ها و بازیافت آن با خودرو های با کیفیت و ارزان با شرایط پرداخت طولانیست نه ارزان شدن خودروهای داخلی یا چیز دیگر

  • فریدون
   سه شنبه 3 شهریور 1394 - 12:46:03
   145 1

   تحریم همیشگی است / ممنوعیت خرید خودرو همیشگی است / حتی اگه قیمتارو پایین آوردن باز هم نباید خودرو بخریم تا زمانی که کیفیت هم خوب بشه چه کسی حاضره غذای فاسدی رو که رایگان عرضه میشه، به خورد خانوادش بده و اونارو راهی بیمارستان‌ کنه / خودروهای داخلی ما حکم همون غذای فاسد رو دارن که با جون خانوادهامون بازی میکنن /مثل این می مونه که خودشونو از بلندی پرت کنن پایین و همین جمله رو بگن مگه خدا به ما عقل نداده سوار شدن به این خودروها مثل خودکشی محضه پس این خودروها مفتشون هم برامون گرون تموم میشن ایرانی عزیز اگه واسه جون خودت و خانوادت ارزش قائلی تا زمانی که کیفیت خودروی داخلی خوب و قیمت ها واقعی نشده این صنعت خائن رو تحریم کن. " در حقیقت‏خدا حال قومى را تغییر نمى‏دهد

  • بی نام
   چهارشنبه 4 شهریور 1394 - 08:36:43
   124 0

   حتی اگه قیمتارو پایین آوردن باز هم نباید خودرو بخریم تا زمانی که کیفیت هم خوب بشه چه کسی حاضره غذای فاسدی رو که رایگان عرضه میشه، به خورد خانوادش بده و اونارو راهی بیمارستان‌ کنه کدوم منطقی این رو قبول میکنه؟ خودروهای داخلی ما حکم همون غذای فاسد رو دارن که با جون خانوادهامون بازی میکنن اونایی که ماشین بی کیفیت داخلی میخرن و میگن عمر دست خداست مثل این می مونه که خودشونو از بلندی پرت کنن پایین و همین جمله رو بگن مگه خدا به ما عقل نداده سوار شدن به این خودروها مثل خودکشی محضه پس این خودروها مفتشون هم برامون گرون تموم میشن ایرانی عزیز اگه واسه جون خودت و خانوادت ارزش قائلی تا زمانی که کیفیت خودروی داخلی خوب و قیمت ها واقعی نشده این صنعت خائن رو تحریم کن.

  • بی نام
   جمعه 6 شهریور 1394 - 16:48:17
   94 0

   اینا رگ خواب ماهارو خوب فهمیدن تا ارزونه نمیخرن گرون شد همه به گفته یکی از اقتصادانان مثل گربه میرن بخرن گرونم شد نخرین پژو 30سال پراید از نظر فنی رد شد است نخرید

  • رکسانا
   چهارشنبه 11 شهریور 1394 - 10:16:09
   75 0

   نکته دیگر و مهم طرز برخورد و ادب و احترام ویژه ای است که باید برای مشتری قائل باشند اما خودروسازان و فروشندگانشان بدور بودند . در حالیکه پول خودرو را میگرفتند اما ماشین را هفته ها بعد تحویل میدادند و اگر هم مشکلی پیش می آمد میگفتند که : همینه که هست میخای نخر . و مردم هم الانه نمیخرند و دوست ندارند بخرند . مگر نخریدن جرمه . همان ماشینهایی که ازشان خریدیم تجربه والایی بوده که دیگر آن تجربه را نمی آزماییم پس نمیخریم . اگر عرضه دارند در دیگر کشورها دنبال مشتری باشند و فقط چشم به مردم ایران ندوزند

  • هموطن ایرانی
   پنجشنبه 12 شهریور 1394 - 10:44:59
   64 3

   بنظر من نه تنها در مورد خودرو که باید در هر موردی که قیمت بی دلیل افزایش پیدا میکنه مردم باید مقاومت کنن. قانون عرضه و تقاضا و مردم و بازار قیمت رو دز بازار مشخص میکنه نه یه عده که هیچی حالیشون نیس جز کندن از مردم با عناوین مختلف از جمله شورای رقابت و ...من تا وقتی قیمتها منصفانه نشن خودروی تولید داخل نمی خرم یا همینی رو که دارم سوار میشم یا خارجیشو می خرم . چرا باید مردم چوب بی کفایتی مدیران را بخورند . میخوان از احساسات مردم بازم سوءاستفاده کنن بدرک که خودرو سازا ورشکسته میشن مگر نه اینکه به کارگرا فقط چندقاز حقوق میدن ، اگه تولید داخله چه ربطی به قیمت دلار داره و..جناب اقای وزیر لطفا قانون طلایی را اجرا کنید . همیشه حق با مشتری است .وزیر صنعت خودش چه ماشینی سوار میشه؟؟؟

  • علی
   پنجشنبه 12 شهریور 1394 - 23:11:56
   67 1

   فقط تحریم .

  • رایحه
   جمعه 13 شهریور 1394 - 12:29:34
   61 0

   چرا کمپین نخریدن خودرو صفربرای همیشه مدت معین نمیکنیم ؟ چون وزیر صنعت گفته که کمپین گناهه و خیانته و کار ضدانقلابه یعنی مردم ایران گوش به فرمان ضد انقلابند و گناهکارند و خائن هستند چون اگر تولید کننده داخلی خودروی خوبی درست کرده باشد پس ماشینهایی که داریم خوب هستند و نیازی به تغییر نیست امااگر خودروسازان داخلی تولیدات بی کیفیت و بدون خدمات پس از فروش داشته باشند پس خودروهایی که داریم بد است و نیازی نیست که برای چندمین بار تجربه کنیم . اگر خوبه همین که داریم خوبه اگر بد درست میکنند پس جنس بد نمیخریم . اصلا چرا نمیروند در دیگر کشورها مشتری بیابند و همش دنبال مردم ایران هستند . چین که در ایران فروش خودرو دارد چرا اینها در بازار میلیاردی چین فروش ندارند ؟ اینقدر بی عرضه هستند

  • مردم ایران
   شنبه 14 شهریور 1394 - 13:22:03
   45 0

   تا قیمت ماشینی مثل پژو پارس به 18 تومن نرسه ما خودرو نمیخریم چون مواد اولیه شو دوباره خارجیها دارند مثل 12 سال پیش تهیه میکنند تو کشور ما مواد اولیه تورم پیدا کرد ، تو کشور اونا که تورم وجود نداره پس قیمت حودرو باید مثل سابق بشه اگه نشه ما خودرو نمیخریم

  • سعید
   سه شنبه 17 شهریور 1394 - 18:15:04
   41 0

   نتیجه عدم مردم داری این خودرو سازها : با این کیفیت پایین،با این گرونی بی دلیل،با دروغ خودرو ملی،با هدر دادن سرمایه مملکت،با هدر دادن سرمایه های تخصصی مملکت که جذب نمیکنند و الی ما شالله.

  • نخرید
   سه شنبه 31 شهریور 1394 - 11:04:12
   15 2

   باسلام قیمت پراید حساب کردند 5 میلیون کل هزینه ی تولیدشه

  • بی نام
   سه شنبه 31 شهریور 1394 - 20:50:59
   13 2

   نخرید ارزون میشه برید تو نمایندگیهاشون ببینید چقدر ماشین رودستشونه دارن التماس میکنن شرایطی بفروشن آقا نخریم ارزون میشه صبور باشید

  • مهران
   دوشنبه 20 مهر 1394 - 15:52:19
   7 0

   تیبا در عراق 3ملیون هست بعد من بیام اینجا 27تومن پول این فرغون بدم.هر کی بخره به خودشو جامعش خیانت کرده

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 09:26:02
  پاسخ
  1294 6

  اگه دولت از حمایت این دو شرکت دست برداره دیگه این آقا برای مردم شاخ و شونه نمیکشه.آقای رییس جمهور و آقای وزیر صنعت مردم تا چه زمانی باید هزینه های این دو به اصطلاح خودرو ساز باید بدهند؟

  • بی نام
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:29:22
   986 3

   منتظر دولت نباشيد ... فقط يكسال مردم خودروي داخلي نخرن ببينيم اين اقا بازم با اين وقاحت حرف ميزنه؟

  • مهدی
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:47:08
   707 4

   شاخ و شونه کشیدن مسئول برای مردمی که همه جوره تحملش کرده واقعا خجالت آوره

  • بی نام
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:47:10
   619 2

   متاسفانه مافياي خودروسازي اون چند هزار نفر كارمند و كارگرش رو سپر خودش قرار داده و به همين دلل دولت نميتونه كاري كنه... آخه اگه يه كارخونه ي لبنيات كه چندهزار كارگر داره و مثلا ماست فاسد توليد ميكنه كار درستيه كه ما بيايم بگيم به خاطر اون كارگرها و كارمندها و حمايت از توليد ملي بايد اين كارخونه همچنان به كار خودش ادامه بده و تازه ماستش رو گرونتر م بفروشه؟ خودروسازان هم دقيقا همونطور ان ديگه... بيچاره مردم ايران... آقا ماشين نخريد، بذاريد بفهمن ما چيكاره ايم

  • مهدی
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 13:32:11
   229 0

   تورو به خدا حداقل به خاطره جون خونواده هاتون دیگه نخرین

  • مشتری
   یکشنبه 25 مرداد 1394 - 15:56:49
   181 0

   من قصد خرید ماشین نو داشتم اما به احترام مردم ایران که این تحریم را علیه خودرو سازان بی انصاف راه انداختند از خرید خودرو منصرف شدم و پول آنرا در بانک گذاشتم و سودش را میگیرم هزینه ماشین قبلیم را تامین میکند . شما هم به گسترش این کمپین کمک کنید تا سال 1395 روزی میرسد که میگویند یکی بخر دو تا ببر . نترسین ماشینهایشان در انبار ها میماند و میپوسد و مجبور میشوند آنها را به نصف قیمت بما بفروشند چون کشورهای خارج دیگر این خودروهای مدل 1990 را در سال 2015 از اینها نمیخرند

 • امیر پیلن پیشی
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 09:28:59
  پاسخ
  1372 9

  مردم یکبار هم که شده بیاید در کنار هم باشیم حتی اگه واقعا ماشین صفر لازممون بود بازم بریم کار کرده مطمئن بخریم ما خودرو صفر نمیخریم ما خودرو صفر نمیخریم ما خودرو صفر نمیخریم ما خودرو صفر نمیخریم ما خودرو صفر نمیخریم ما خودرو صفر نمیخریم ما خودرو صفر نمیخریم ما خودرو صفر نمیخریم

  • بی نام
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:16:36
   136 802

   تعداد مثبت هایی که نظر شما خورده نشون می ده که چه قدر جامعه احساساتی داریم. نظام عرضه و تقاضا در اقتصاد از تصورات و احساسات ما بسیار قدرتمندتره. اگر بیست هزار نفر خواستار خرید خودروی دست دوم باشند و پانزده هزار نفر فروشنده خودرو باشند، به نظر شما پنج هزار متقاضی باقی مونده چیکار باید بکنند؟ درک همین اصول توسط چینی ها بود که باعث شد تو دوران تحریم مملکت پر خودروی بی کیفیت چینی بشه. من اگر جای شما بودم پیشنهاد می کردم هر کس که خودروی صفر مشکل دار بدستش رسید اقدام به شکایت قانونی از خودروساز کنه. با تعداد شکایت بالا و آموزش قانونمندی به مردم وضعیت می تونه به نفع مشتری تغییر کنه. نه با تحریم خرید خودروی صفر که حتی روی کاغذ هم طرح شکست خورده است.

  • بی نام
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:18:05
   519 11

   موضوع اینه که حتی اگر قصد همراهی با این کمپین هم نباشه، خودروهای تولیدی سه چهار سال اخیر به دلیل استفاده از قطعات غیر اصل و بی کیفیت اصلا مناسب نیستند. خودروهای قبل از 91 و 90 که هنوز تحریمها همه جانبه نشده بود و هنوز در انبار چیزهایی بود از خودروی صفر خیلی بهتر و مطمئنتر است

  • بی نام
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 20:57:44
   229 2

   آقا يا خانم بي نام كه گفتيد كه مكانيزم عرضه و تقاضا خيلي قوي تر از احساسات هستش لازمه به اطلاعتون برسونم انتظارات ميتونه عنصر بسيار قوي در تابع تقاضا باشه و كمپين قوي ميتواند كاملا تقاضا را تحت تاثير قرار بده

  • قربانی سایپا
   سه شنبه 20 مرداد 1394 - 11:58:56
   352 1

   شرکتهای خودروساز از همین احساسات بترسد

  • احسان
   یکشنبه 25 مرداد 1394 - 15:38:20
   142 0

   خريدن كالاي بي كيفيت نشاندهنده عدم آگاهي يا آگاهي كم خريدار است.مشتري آگاه براي بنگاه هاي اقتصادي يك سرمايه محسوب ميشود. آقايان ايران خودرو و سايپا چندين دهه است كه بدون ترحم از ملت پول گرفتند بدون اينكه براي مردم اندكي ارزش قايل بشن. چه وقت ها كه در نمايندگي ها از مردم تلف نشده،چه جانها از مردم ستانده نشده، چه معلوليت ها به جامعه تحميل نشده،چه شهرهايي را آلوده نكرده اند... اين مردم رو از داشتن يك مركب خوب كه جزو بديهيات و حقوق اوليه هر انساني است محروم كرده اند. بله اين اشتغال هم ايجاد كرده اند اما به چه قيمتي، اين دو شركت به مانند جواني مي مانند كه كودن است ولي پدري پولدار دارد. هيچ چيز ياد نميگيرد و لوس و بيمزه است. مردم ايران استحقاق ما كالاي درجه يك است حال فرقي نمي كند در كجا ساخته شده

  • امیر
   چهارشنبه 28 مرداد 1394 - 07:09:39
   99 2

   منظور از شکایت قانونی چیه میشه یکم توضیح بدین؟؟؟؟ شکایت به کجا و کی ؟؟؟ وقتی خریدی دیگه باید با نمایندگی ها سروکله بزنی. اصلا مگه خودرو با کیفیت هم داریم؟؟؟ من که از همین خودرو های چینی خریدم و انصافا هم از خودرو و هم از خدماتش راضیم.

  • بی نام
   دوشنبه 2 شهریور 1394 - 15:22:09
   87 0

   خدا ازتون راضی باشه به خودمون کمک می کنیم

 • محمد
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 09:29:19
  پاسخ
  875 0

  فکر کنم بیکارتری مدیرای دنیا مدیرای ایران خودرو و سایپا باشن.اخه بازار انحصاری خودرو تو ایران مثلا مدیر کیفیت یا مدیر بازاریابی و مدیر خدمات پس از فروش و... م خواد چه کار.یه چهارچرخه می سازن میفروشن دیگه این قرتی بازیا چیه دیگه....

  • محمد
   سه شنبه 20 مرداد 1394 - 05:50:34
   174 2

   وجالب اینجاست که پاداشهای آنچنانی هم درآخر سال به حضرات تعلق میگیره که اونم باید از جیب مردم پرداخت بشه

 • م
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 09:29:34
  پاسخ
  464 0

  "دبیر انجمن خودروسازان افزود: مردم تصور می‌کنند که الان وقت خرید نیست و اگر پنج یا 6 ماه صبر کنند تا ماشین‌های جدید وارد بازار ایران شود، بهتر است به خرید خودرو بپردازند، در حالی که این تصور اشتباه است... " خیر این تصور اشتباه نیست و کاملا هم انتظاری به حق است اما خودروسازان داخلی آنقدر در این مدت از تحریم به نفع خودشان استفاده کرده اند و خودرو را گران فروخته اند که فعلا حاضر به قبول واقعیت نیستند.

 • نکته بین
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 09:30:54
  پاسخ
  453 2

  شب درازه . بعدها مشخص خواهد شد که حق با کیه؟ متاسفانه این خودرو سازان با گردن گلفتی میخوان محصولات بی کیفیت خودشون رو با قیمت بیش از 3 برابر قیمت تمام شده به مردم بفروشند. اگر برای یک بار هم که شده مردم به این کمپین بپیوندند معلوم میشه که خودرو داخلی گران میشه یا ارزان

 • مهدی
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 09:32:22
  پاسخ
  443 1

  شما فکر کن که تاثیری نداره.. من که نمی خرم.. و می دونم همه همکارها و دوستان و آشناها هم نمی خرن.. حالا شما هی لگن بسازین..

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 09:32:24
  پاسخ
  430 1

  دمشون گرم .کمپین بسیارخوبیست.انشاا...گاری سازیها ورشکست بشن تا معنی لج بازی با مردم رو بفهمن

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 09:36:01
  پاسخ
  371 2

  خوب شما كه فروش دارين مشكلي ندارين چرا ترسيدين؟ به خاطر كيفيت و قيمت عالي محصولات مشكلي در فروش ندارين.

 • علی
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 09:36:02
  پاسخ
  401 2

  برخلاف گفته آقای نعمت بخش خیلی تاثیر داره.زمان نشون میده

 • مهدی
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 09:39:03
  پاسخ
  799 1

  وای خدای من چقدر این عزیزان خودرو ساز وقیح هستند...... خجالت نمی کشید؟؟؟؟؟ با این قیمت مردم خرید کنند و انتظار کاهش نداشته باشند؟؟؟؟ آیا از قیمت خودرو های سواری خارجی خبر دارید؟؟؟؟ این توهین به شعور مصرف کننده داخلی و بهره کشی و سو استفاده از نبود بازار آزاد است....

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 09:39:43
  پاسخ
  758 2

  نخريد.

  • محمد
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:32:49
   583 1

   نمی خریم

  • بی نام
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:33:04
   376 3

   باشه

  • بانام
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 13:22:42
   318 1

   قول می دم

  • بی نام
   چهارشنبه 28 مرداد 1394 - 08:09:16
   118 0

   حیفه پول که بدیم پای این گاری ها

 • ناشناس
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 09:42:05
  پاسخ
  679 2

  به نظر میاد این مطب اینطور القا میکنه که ملت همیشه در صحنه شما محکومید خودروهای بیکیفیت و گران ما را بخرید و بمیرید هه بیخود دلخوش نباشید به آدم شدن مگه نه؟

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 09:42:07
  پاسخ
  699 2

  شما کی هستی که توصیه میکنی مردم تحت تاثیر شبکه های اجتماعی نباشن؟ دیگه حناتون رنگ نداره

  • سید
   چهارشنبه 21 مرداد 1394 - 20:48:49
   116 1

   مردم ایران نجیبن و از نجابتشون سو استفاده میشه ولی کی جواب کشته های تصادفات خودروهای نا امن را میدهد اینها در خون مردم شریکند وهر کسی که خودرو ایرانی بخره و به کمپین آسیب بزنه در خون مردم شریکه

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 09:46:26
  پاسخ
  578 5

  من قطعه ساز هستم.برای خودروساز فقط قیمت ما مهم است. کیفیت را فدای قیمت می کنند. با سخت گیری قیمتی ما را وادار می کنند تا کالای بی کیفیت اما ارزان درست کنیم. پول ما را 4 ماه یک بار می دهند. در این شرایط ما چه کنیم؟ تعطیل کنیم و همه را اخراج کنیم؟ آقای علامه نعمت بخش راه کار بدهید.

  • بی نام
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:09:59
   245 1

   دقیقا شرایط فعلی همینطور است.

 • شهروند
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 09:46:43
  پاسخ
  475 3

  آقا نمیتونی برو کسان دیگری هستند که خودرو خوب با قیمت مناسب تحویل مردم دهند

 • مسعود
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 09:48:47
  پاسخ
  266 2

  حمایت بیش از حد دولت از این صنعت خیالی این مشکلات را بوجود اورده تعره ورود خودرو باید صفر بشود. تارقابت سالم بوجوداید.

 • محمد
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 09:50:26
  پاسخ
  1305 12

  به امید خدا از دست این دوکارخانه جلاد خلاص خواهیم شد

  • بی نام
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:12:50
   526 3

   آمین ....

  • طولابي
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:19:16
   291 2

   يعني ي آدم عاقل و بالغ تو اين مملكت پيدا نميشه كه بگه درحاليكه خودروسازان بر این باور هستند که تولید خودرو در شرایط فعلی اقتصاد، با قیمت های کنونی صرفه اقتصادی ندارد ، چه اصراري بر ادامه كاركردن بر روند فعلي است ؟ خواهشا نگين تكنولوژي و اشتغال و بيكاري و .... كه هم گوشمان پرشده و هم اينكه حالمون ....

  • س
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:58:17
   289 3

   دست به دست هم حق اين دو شركت رانت خوار و بنجل ساز و پول حروم كن و بي انصاف و غير مسئول را كف دستشان خواهيم گذاشت.

  • بی نام
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:21:54
   233 3

   گذشته از بحث قیمتی واقعا تولیدات این دو کارخانه بی کیفیت هستند و انگار اصلا چیزی به عنوان کنترل کیفیت در این دو کارخانه وجود نداردچطور مردم سرمایه و پس انداز چند سال کارشون رو برای خرید خودروی بی کیفیت و فاقد خدمات پس از فروش مناسب بپردازند؟

  • مرگ بر ایرانخودرو و سایپا
   سه شنبه 20 مرداد 1394 - 14:43:03
   105 0

   علی لعنت الله علی قوم ظالمین

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 09:51:59
  پاسخ
  1084 7

  عاقبت گران فروشی همینه دیگه واقعا خودرو سازا فکرکردن تا آخرت میتونن ماشین های بنجل ومعیوب به مردم بفروشن

  • بی نام
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:55:32
   260 1

   جالبه که همین ماشین ها رو ارزون تر به خارج صادر میکنن با قیمت خیلی پایین تر

  • بی نام
   سه شنبه 20 مرداد 1394 - 17:23:32
   84 1

   اره اینا میفروشن بعضی مردم هم می خرن

  • بی نام
   سه شنبه 20 مرداد 1394 - 18:05:57
   61 0

   د رتكميل عرائض اون دوستي كه گفت با قيمت پايين تر صادر ميكنن با كيفيت بالاتر

 • محسن
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 09:52:40
  پاسخ
  263 0

  خودروسازان داخلی چقدر پررو هستند ما مردم خودرو صفر نمیخریم تا این قوطیهای نا امنتان روی دستتان بماند پرروها توهین هم میکنند مردم عزیز خرید خودرو صفر ممنوع

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 09:53:36
  پاسخ
  257 0

  تنها راه حل منطقی تعطیل کردن کامل صنعت خودروسازی در ایران است باید این سرمایه عظیم بر روی صنایع پایین دستی نفت و گاز و پتروشیمی و فرش و صنایع دستی سرمایه گذاری شود . فکر میکنید چند کشور دنیا خودروساز هستند که ما هم باید خودروساز بشیم تا کی مردم باید تاوان مدیریت ضعیف و سود جویی یک عده را در صنعت خودرو بدهند؟ چرا در حالی که میتوان با پول یک خودرو سمند یا پژو 405 که هنوز با طراحی 25 سال پیش ساخته می شود میتوان در بازار دنیا یک خودرو ایمن و زیبا خرید مردم ما به بهانه کاملا دروغ حمایت از صنعت داخلی از اون بی نصیب بمونن

 • احسان
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 09:55:41
  پاسخ
  173 1

  همینکه ایران خودرو را با سازندگان چینی مقایسه کرده نشان از عمق فاجعه دارد: «هیچ خودروسازی نمی تواند در رنج های کنونی به مانند ایران خودرو و سایپا در ایران به تولید خودرو بپردازد و اگر چنین موضوعی در توان آنها بود مطمئنا اکنون چینی ها سهم حداکثری را از بازار گرفته بودند»

 • رضاا
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 09:57:24
  پاسخ
  441 3

  ببین چطور از ترس این کمپین راه براه مصاحبه میکنن . شما چیکار داری اصلا ؟ مردم میخوان ماشین گرون بشه بعد بخرن .

 • نظري
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 09:59:56
  پاسخ
  329 1

  مقصر اصلي مافياي دولتي حمايت از اينانه كه با انحصار گذاشتن اينان ، عملا هر كاري كه دلشان ميخوان انجام ميدن ، آقاي دبير انجمن ، مردم برنامشون تا 2 سال ديگه مشخصه و اون هم ادامه نخريدن در اين بازاريه كه دست دوم هم راكده ، بهتره خودتون فكري براي اين توليد ارابه ها بكنيد كه بيش از پيش باد نكنه ، كدوم استقبال ؟ كدوم خريد ؟ به چشم پزشك مراجعه كنيد

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:01:51
  پاسخ
  346 4

  خبرآنلاين دو روزه پشت هم داري در مورد اينكه الان وقت خريد خودرو هست و ديگه ارزون نميشه مطلب ميزني....نكنه دوستان مافيا به شما هم پول دادن؟؟؟؟؟اينا هروز اين قيمت خودروهاي بي كيفيتشونو ميبرن بالا بازم ميگن صرفه اقتصادي نداره......حداقل كاري كه مردم ميتونن با اين خودروسازاي خودخواه بكنن همينهخريد خودرو صفر ممنوعمرد باش بچاپ

 • سعید
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:02:42
  پاسخ
  348 0

  جالبه که هنوز هم با لحن طلبکارانه و " همینه که هست " راحت به مردم دروغ میگن // رکود در تمام بخش های بازا ر خودروهای نو به شدت موج میزنه //اگه یه گزارش میدانی تهیه کنید خودتون هم میبینید

 • روحيه
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:02:52
  پاسخ
  294 0

  مجازي تو دنياي واقعي با همين همت مردم و ادامه نخريدن ، عملا دارند رويتان رو كم ميكنند ، عذرخواهي و معذرت از مردم آيا باعث برگشتن بخشي از عزيزانشون به اين دنيا و جبران خسارتهاي جاني و مالي و رواني آنها خواهد شد كه ميگين سروته قضيه را با معذرت هم بيارند

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:06:23
  پاسخ
  157 0

  متاسفانه خودروسازان داخلی به دلیل پولی که به جیب از ما بهترون میریزن مورد حمایت سیاستگذاران تولیدات داخلی هستند.باید از شرم محصولات بی کیفیت و گران که لایق مردم شریف ایران نیست کارخانجات خورو سازی رو تعطیل کنن و به سمت تولید محصولی برن که علم تولیدش رو دارند و میتونن با دنیا رقابت کنن.نه اینکه گستاخانه به مردم تحمیل کنند و با لابی بازی و مافیای بازار از ورود خودرو های باکیفیت و ارزانتر خارجی البته به غیر از چینی جلوگیری کنند و باعث مرگ و معلولیت اینهمه انسان بشن.باید بدونن مردم گول این حرف هاشون رو نمیخورند و همه طرفدار این کمپین خودرو بی کیفیت و گران داخلی نمیخریم هستند

 • جعفر
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:08:09
  پاسخ
  138 1

  مشکل ملت با قیمتشون نیست ، کیفیت این ارابه های چارچرخ به قیمت بالاشون نمی ارزه، اگه کیفیت داشت دلمون نمیسوخت، 40 میلیون پول بدی دوزار کیفیت نداشته باشه، و در مقابل هم رده های بین المللیش حرفی واسه گفتن نداشته باشه خیلی مسخره س، تنها راه بدست آوردن رضایت عمومی حذف تعرفه گمرکی واردات خودرو و ایجاد فضای رقابتی در صنعت خودرو هست همین ولاغیر

 • خزاعي
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:08:44
  پاسخ
  238 2

  آقاي دبير و آقاي كارشناس ، خيلي وقته اون زماني كه فكر مي كنيد مردم به هر ساز شماها و تحليلهايتان بايد برقصند گذشته ، صف خريد ؟ عذرخواهي ؟ ...... بهتره مديران اين سازنده ها به همراهي رئيس بزرگشون فكري براي انباشت بيش ار پيش اين آهنها داشته باشند و بهتره كه مواد لازمه را در بخشي كه توانايي و عرضه اونو دارند بكار ببرند

 • مجید
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:11:12
  پاسخ
  162 8

  البته مردم منتظرن شاید ارزان شود.... و گرنه مثه قبل برای خرید صف می کشین

 • مهدی
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:19:55
  پاسخ
  207 14

  احمدی نژاد خدا ازت نگذره... با اینکه دوساله نیستی ،هنوز ملت دارن تاوان خرابکاری های تو رو میدن

 • حسين
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:20:35
  پاسخ
  145 1

  اين نگن چي بگن ؟ معلومه كه خيلي نگران هستن وگرنه اين جوري حرف نمي زنند . من اميدوارم روزي اين انحصار شكسته شود و مانند كشورهاي متمدن سوار خودرو شويم نه ارابه هاي مرگ

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:21:24
  پاسخ
  144 1

  وقتی مردم نخریدند ببینیم بازم میتونین با این همه غرور بگین گرانتر میشود

 • محسن
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:22:03
  پاسخ
  325 1

  چرا به عراق وسوریه مفت می دین ما رو هم عراق فرض کنید.......

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:22:21
  پاسخ
  249 1

  قیمت رو نمیتونین بیارین پایین خوب باشه ، ولی چرا کیفیت رو بالا نمیبرین ، هر روز بدتر از دیروز

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:22:37
  پاسخ
  232 3

  با سلام و خسته نباش به خبر انلاين چه جور ميشه همين خودروسازان عزيز توليدات خود خارج مرز به قيمت يک سوم داخل ميفروشند اما براي مردم ميرسه قيمت همينه اخه تا کي دروغ.....

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:23:50
  پاسخ
  262 1

  اگه مردم خودرو بنجل این دو خودرو ساز را نخرند وضعیت خوب میشه به امید خدا ورشکست میشن خودروسازان جدیدی وارد این عرصه میشوند خرید خودرو صفر ممنوع

 • 7
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:24:55
  پاسخ
  221 1

  این اقای نعمت بخش کی بازنشسته میشن ؟

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:25:20
  پاسخ
  187 5

  ربطی به جو روانی و کمپین نداره، مردم واقعاً پول خرید خودرو ندارن،یا باید لیزینگی اقدام کنن که تازه هنوز قسط تموم نشده باید کلی پول قطعات تعمیری رو بدن یا اینکه خودروی کارکرده بگیرن دیگه

 • محمد
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:26:29
  پاسخ
  186 5

  فقط خودرو گرونه صبح که از خواب پامیشیم میریم سوپر مارکت میبینی قیمت ها بالا رفته مثال دیروز نوشابه 2000ت بود امروز شده 2300 امروز قبض تلفن اومده میبینم هزینه adsl با سرعت 512 پنچ هزار گران شده اینا حتما نتیجه تحریمه؟؟ یعنی ما مردم تو این سال ها واقعا متوجه نشدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:26:56
  پاسخ
  197 14

  كاش كمپين "خانه نخريد"‌هم راه بيفته. باور كنيد قيمت مسكن هم كم كاذب نيست

  • بی نام
   چهارشنبه 21 مرداد 1394 - 16:19:21
   34 1

   یازار مشکن دست کمی از خودرو نداره ... دوات اعلام افزایش قیمت 13 درصدی کرده و در بازار 20 درصد افزایش داشته این یعنی دزدی از جیب مردم ... واقعا باید مقاومت کنیم . اما دست به دست هم بدیم و یکی باشیم

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:26:59
  پاسخ
  110 0

  کسی که خود را با تغییرات روزگار همراه نکرده و تطابق نیابد، قطعا نابود میشود الان مدتهاست فولاد، آهن، مس، نفت، طلا و غیره ارزان شده اما متاسفانه مرغ افراد بی سواد و کسانی که با تغییرات نمیخواهند همراه شود، همیشه یک پا داره دیر یا زود بنگاه های انحصار طلب یا باید خود را با مردم و تغییرات همراه کنند و یا نابود شوند....

 • پیمان
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:27:08
  پاسخ
  133 0

  من نمیخرم تو هم نخر

  • ساسان
   سه شنبه 27 مرداد 1394 - 17:19:58
   44 0

   رو جفت چشمام.. قول میدم

 • کوروش
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:27:55
  پاسخ
  122 0

  سلام اگه شبکه های اجتماعی تاثیر نداره شما چرا ترسیدین مردم خودشون عاقل هستند میدونند چیکار کنند شماهم تولید وانبار کنید

 • مجید
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:28:33
  پاسخ
  137 0

  دوماه پیش هم همین حرف ها رو زدی...هفته پیش ال90 و سمند جدید رو 5 میلیون ارزون کردی...قسم ات رو باورکنیم یا دم خروس رو...دیگه گذشت زمونه این حرف ها...نمیخریم نمیخریم نمیخریم

 • مجید
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:28:45
  پاسخ
  113 0

  آقایون اینقدر پول مفت از مردم بیچاره گرفتن، عوض اصلاح قیمتها و برطرف کردن نقص ماشینها، طلبکار هم هستن ایکاش برای یکبار هم که شده مردم دست بدست هم بدن تا زمانی که قیمتها و کیفیت ماشین اصلاح نشده، ماشین صفر نخرن.

 • نیما
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:29:01
  پاسخ
  104 0

  به شبکه های اجتماعی چه ربطی داره؟؟ وقتی نمیخواید صدای مردم رو بشنوید مردم از هر راهی سعی می کنن این اعتراض خودشون رو عنوان کنن. بر فرض که نرخ ارز تغییر نکرده، ولی طی دو سه ماه آینده شما دیگه به راحتی و با هزینه بسیار کمتر میتونید به جای قطعات آشغال چینی با قیمت دو برابر جنس خوب بیارید، کلی از هزینه کاسبی تحریم کم میشه، اینا رو در نظر نمیگیرید فقط گیرتون قیمت ارزه؟

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:33:02
  پاسخ
  236 0

  نخرین خوب میشه.فقط نخرین

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:33:36
  پاسخ
  196 0

  به نظر می رسه خودروهای ساخت سالهای اخیر از کیفیت بسیار پایین تری برخوردارند بنده خودم مهر 93 پراید گرفتم سر تا پا ایراده

 • ح
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:33:45
  پاسخ
  205 3

  چرا هیچ موقع این دوتا خودروساز برشکست نمیشند چون دست شون تو جیب مردم بدبخت است این اقای روانبخش خیلی غرور دارد هیچ ارزشی برا مردم قایل نیست

 • علی
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:35:03
  پاسخ
  223 2

  اقای نعمت بخش اگه تولید به صرفه نیست در ایران خودرو وسایپا رو تخته کنید برای مدیران ارشدش که خیلی میصرفه با اون حقوق و پاداش های رویایی

 • بدون نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:37:54
  پاسخ
  101 2

  اقا نخريد مجبور شن كيفيت رو ببرن بالا قيمت هم بيارن پايين. همه جاي دنيا قيمت يه خودر هاچ بك كمتر از همون خودرو مدل صندوق دارشه! اينجا برعكسه فقط بخاطر بازار...

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:38:42
  پاسخ
  107 0

  چه دست و پایی می زنن معلومه که کمپین اثر گذاشته یکی از آشناها که تو قطعات خودرو سازی کار میکنه می گفت ایران خودرو گفته بجای بدهی شرکت فقط ماشین میدم اونم به نام می زنم

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:38:42
  پاسخ
  128 1

  خدا خیرش بده هرکی این کمپین رو راه انداخته

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:39:45
  پاسخ
  120 0

  اگه تاثیر نداره چرا ترسیدین؟؟؟؟

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:40:34
  پاسخ
  109 0

  دیگه اون زمان گذشت این دوتا کارخانه افسار بازارمشتری را به دست میگرفتند الان دیگه ملت حاضر نیست برای ماشینی که تکنولوژی ده هشتاد میلادی داره پول ماشین روز دنیا رو بدن

 • ناشناس
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:41:23
  پاسخ
  172 0

  اول اینکه دبیر انجمن خودروسازان گفته تولید خودرو مطابق با نوسانات ارزه.درحالیکه وزیر صنعت و معدن گفته بود 90درصد قطعات درداخل تولیدمیشوددروغ سالدوم اینکه اقای لیلاز میگن:اگه کاهش قیمت دست خودروسازا بود الان چینی ها بازار رو دست گرفته بودن.در حالیکه این یه حرف اشتباهه و باکاهش قیمت کسینمیرفت سراغ جنس گرون و بی کیفیت چینی.من حقیر هم از این کمپین ملی حمایت می کنم.

 • عباس
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:41:32
  پاسخ
  205 0

  سلام دوستان سال 93 پرايد صفر ازسايپا تحويل گرفتمتير93 2ماه بعد سنسور اكسي‍زن پايين سوخت و چراغ چك روشن شد به هر نمايندگي مراجعه كردم گفتن نداريم ولي ازاد 320 هزار تومان تا الان هيچ نمايندگي قبول نكرده كه قطعه عوض بشه ميگن نام نويسي كن تا قطعه بياد من كه بيخيال شدم چراغ نارنجي توي صفحه كيلومتر خيلي شيك و با كلسه حالا با وجود همچين مشكلاتي بايد فرش قرمز براشون پهن كنيم؟؟؟؟؟؟؟؟

  • بی نام
   دوشنبه 23 شهریور 1394 - 00:49:29
   12 1

   دوست عزیز از بس که هر جور رفتار کردن هیچی نگفتیم دقیقا همین انتظار رو دارن

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:41:42
  پاسخ
  237 3

  چطور اون زمان دولت قبل که دلم نمیخواد اسمش رو بیارم وقتی هنوز تحریم بر بازار تاثیر نگذاشته بود پراید 6 میلیونی رو به ملت بدبخت دادین 15 میلیون و بعد 20 میلیون و سودهای هزار میلیاردی بردین خوب بود اما امروز که یه مقدار ناچیزی اونم بخاطر بیداری مردم دارین سود کمتری میکنین این بازی های سیاسی رو دراوردین خدا لعنتتون کنه

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:42:39
  پاسخ
  208 0

  نیازی به کمپین نبود. با این همه ماشین صفر که دست دیگران می بینیم و هر روز باید برن تعمیرگاه، مگه ... هستیم که باز هم بریم سمت خرید این ماشین ها

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:43:48
  پاسخ
  241 0

  اول این که آقای نعمت بخش به زودی تاثیر شبکه های اجتماعی رو میبینی تا متوجه بشی افرادی مثل شما با ذهنیت ها سنتی و تاریخ گذشته نمیتونن فضای فعلی کشور رو درک کنن . دوم این که قبلا میگفتین تحریم نمیزاره ارزون بشه / قطعه ساز نمیزاره ارزون بشه / حالا میگی ارز "تعیین قیمت خودرو بسیار وابسته به نرخ ارز است" فردا روزی ارز هم بیاد پایین و نرخش ثابت بشه قراره دلیل عدم ارزون شدن خودرو چی باشه ؟ فک کنم یه لیست دارید که هر کدوم از دلایل از بین میره شما بعدیش رو اعلام میکنی لطفا لینک گروه یا هر مرجعی برای این کمپین هست بزارید تو سایت تا ما هم براش تبلیغ کنیم .

  • بی نام
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:21:42
   126 0

   اگه ارز ارزون بشه میگن ما این قطعات رو با دلار قیمت قدیم خریدیم و به اندازه 4 سال انبار کردیم.

  • بی نام
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:58:51
   120 3

   گل گفتی داداش. و ای کاش این کمپین در کالاهای دیگه هم ایجاد بشه تا بی اعتباری حقوق مصرف کننده مردم ما رو اعلام کنه.

 • محمد
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:45:05
  پاسخ
  249 0

  خودروی صفر نمی خریم

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:46:45
  پاسخ
  122 0

  اگه تاثير نداره پس چرا ميگه مردم تحت تاثير قرار نگيرن

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:47:15
  پاسخ
  113 0

  حتما انتظار داری تحت تاثیر صحبتهای شما قرار بگیریم

 • mohsen
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:47:35
  پاسخ
  118 1

  خدایا؛ ما را از شر این ارابه های مرگ خلاص کن...

 • حسین
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:49:59
  پاسخ
  120 0

  دست خدا صدا نداره,بیاییم فقط یک سال با خودرو هایی که داریم بسازیم باور کنید خودرو ۱۰سال کارکرد هنوز شرف داره بر خودرو های صفری که این شرکتهای ایرانی و چینی توی بازار می ریزند و حق و جان بچه هامون را به تاراج می برند

 • توحید
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:51:41
  پاسخ
  142 0

  به نظرم مدیران صنعت خوردو به جای مقاله با خواسته های مشتریان و سعی در اجبار محصولات بی کیفیت خود به بازار در فکر ارتقای عملکرد خود باشند. البته در این بین نباید دولتها و سیاستهای اشتباه انها در حمایت بی چون و چرا از صنعت خودرو سازی رو هم بی تاثیر دانست.سیاستهایی که همین الان هم ادامه دارد. زمانی که مدیر خودرویی می شود مدیر نفتی و کارمند تازه کار می شود مدیر خودرویی همینه دیگه

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:51:42
  پاسخ
  246 0

  اگر انحصار را از این دو آشغال ساز ایران بگیرند انوقت هیچ کسی از این دو خودرو ساز پرمدعا خرید نخواهد کرد

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:51:54
  پاسخ
  220 0

  باز هم ابه نخریدن ادامه میدیم تا زمین خودرن خودروسازان

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:52:05
  پاسخ
  238 1

  خون آشام قرن حاضر کشورمان

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:53:03
  پاسخ
  122 4

  در حال حاضر هیچ خودروسازی نمی تواند در رنج های کنونی به مانند ایران خودرو و سایپا در ایران به تولید خودرو بپردازد و اگر چنین موضوعی در توان آنها بود مطمئنا اکنون چینی ها سهم حداکثری را از بازار گرفته بودند. مگه الان غیر از اینه؟

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:53:54
  پاسخ
  234 2

  من مطمئنم به زودی این دو کارخانه یا اصلاح و یا ورشکست می شن. به امید این روز

  • بی نام
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:38:48
   67 12

   انشالا كه اصلاح بشن

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:54:06
  پاسخ
  154 2

  نگرانی اصلی برای خرید خودرو صفر مربوط به کیفیت پایین این خودرو ها و رفتار نامناسب خودروساز با مشتریست.ضمنا یک مدیر عاقل علاوه بر پارکینگ خودروسازها باید نگاهی هم به نمایشگاههای مملو از خودروهای صفر با قیمت پایین تر از کارخانه می ندازه و برای ماههای سخت پیش رو فکری می کنه.دروغ گفتن کار ساده و پر سودیست اما نه برای همیشه

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:54:43
  پاسخ
  239 3

  کافیه مردم چهار ماه خودرو صفر نخرند قول میدم قیمت ها حداقل سی درصد بیاد پایین فریب فروش ویژه به مناسبت های مختلف رو هم نخورید خواهشا

 • جلال
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:54:44
  پاسخ
  80 0

  واقعا فکر میکنید مردم از قیمت خودروها ناراضی هستند سخت در اشتباهید عدم تناسب قیمت خودروها با کیفیت آنها باعث بلند شدن صدای اعتراض مردم شده است مسئولین شرکتهای خودرو ساز داخلی هم بجای توهین به شعور مردم برای یکبار هم که شده از محضر ملت بابت ساخت خودروهایی با کیفیت بسیار نازل عذرخواهی کرده و بیش از این بر طبل تو خالی خود نکوبند

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:56:19
  پاسخ
  83 1

  واقعا نباید خرید کرد سال پیش یه ماشین از ایران خودرو گرفتم هر ماه نمایندگی برا ی رفع ایرادشم وحدود چهل ملیونم پول دادم ولی قد هزار تومن نمی ارزه وواقعا بی کیفیته

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:56:22
  پاسخ
  80 0

  اگه مهم نیست و این همه تقاضا دارید چرا نگرانید در موردش؟ چرا میگید مردم تحت تاثیر قرار نگیرند؟

 • ا
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:57:20
  پاسخ
  80 0

  بعد از سی سال چرا مردم هنوز باید تاوان ناتوانی و نابلدی خودروسازان داخلی رو بدن ؟ چرا باید خودرو خارجی رو گرون کنن تا مردم مجبور بشن خودرو داخلی بی کیفیت بخرن ؟ چند دهه دیگه باید به این خودروسازها فرصت داد تا کیفیت رو بالا ببرن و تولیدشون رو بهینه کنن تا قیمتشون منطقی بشه ؟ واردات خودرو آزاد بشه تا اینا فکر نکنن مردم مجبورن اونا رو با هر شرایط و کیفیت و قیمتی تحمل کنن مرگ یه بار شیون یه بار والا به خدا

 • ح.ا.
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 10:59:55
  پاسخ
  86 0

  خدمات پس از فروششون افتضاحه . من یکبار نزدیک بود به دلیل اشتباه نمایندگی سایپا در تعمیر خودروی پرایدم برام یک فاجعه اتفاق بیفته . خبر آنلاین لطفا این کامنت رو بچاپ

 • مهرداد
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:00:39
  پاسخ
  195 1

  خجالتم خوب چيزيه اين قوطي كبريتارو گرون داريد ميديد به مردم.تازه شاخ هم ميشيد؟ قيمت نمياد پايين؟ پس بشين تا مردم قوطي كبريت بخرند. به يك دستگاه ژيان دست دو نيازمنديم..

 • حمیدرضاپیری
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:00:42
  پاسخ
  199 1

  کلا از روزی که یادمون میاد آقای نعمت بخش و همکاراشون البته جدیدا وزیر صنعت هم همش میگن ضرر میکنیم ضرر میکنیم. بخدا اگه یه 405 رو به 50 میلیون هم بفروشن بازم میگن ضرر میکنیم. یکی نیست بگه بابا خب از سرمایه گذاری ها و هزینه های بی مورد و غیر کارشناسی جلوگیری کنین تا ضرر نکنید. مردم که نباید تاوان بی مبالاتی و سهل انگاری شمارو بدن. داریم 405 میخریم به قیمت بهترین خودروهای هیوندای و تویوتا . چرا ؟ تا کی باید ما تاوان بدیم و آقای نعمت بخش و دوستاشون بازم ناراضی باشند؟ مشکل کار در مدیریت خودروسازی و شورای رقابت و انجمن قطعه سازان یا بهتر بگم وارد کنندگان قطعات چینی هستش و باید اساسی حل بشه

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:03:05
  پاسخ
  229 3

  اگر برای خودروهاتون تقاضا وجود داره پس چرا میگی مردم توجه نکنند به این جو ها؟؟؟؟

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:04:29
  پاسخ
  199 4

  مقابله با این شرکت ها باید توسط حاکمیت انجام شود...

  • نظري
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:12:07
   86 0

   منظورت مافياي دولتي حمايت از اينان كه نيست ؟

  • بی نام
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:28:53
   66 0

   مقابله با این شرکت ها و همه گران فروشی ها از این دست باید فقط و فقط توسط خود مردم انجام بشه و بسسسسسسسس

  • هم وطن
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:36:27
   96 0

   این شرکت ها با خود حاکمیت دستشون تو یه کاسه است...........

  • بی نام
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:59:09
   101 1

   حاکمیت خودش سهم بزرگی در سود این کارخانه ها داره . طبیعی هست که نخواد مشکل حل بشه

  • بی نام
   جمعه 23 مرداد 1394 - 22:23:07
   31 0

   آی گل گفتی...

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:06:25
  پاسخ
  95 1

  وقتی قیمت خیلی ماشین های فلکس واگن ، نیسان و ... با اون همه امکانات در حد 40 میلیون هست چطور میشه که قیمت خودروهای بی کیفیت داخلی هم قیمت اون ها شده ؟ اگه تولید داخلی گرون در میاد خب تولید نکنید به چه قیمتی ؟ ایجاد شغل به قیمت گران فروشی ؟

 • مهرداد
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:06:41
  پاسخ
  82 1

  تا کی باید با قیمت های گزاف خودروهای بی کیفیت و خطرناک این خودروسازیها رو بخریم البته دولت باید و باید تعرفه واردات خودرو را آزاد کنه اونوقت ببینیم این سازنده های ماشین های مرگ توانی برای رقابت دارن یا نه

 • علی
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:06:42
  پاسخ
  82 0

  کارشون تمومه

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:07:08
  پاسخ
  88 1

  یعنی من ازین ادم بیش از احمدی نژاد متنفرم...

 • پیام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:08:21
  پاسخ
  84 0

  اول ممنون از خبر انلاین که این خبر را منتشر کردند و اونای که نمی دونستن را آگاه کرد . دوم ممنون از کسانی که این کمپین را راه انداختند

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:11:39
  پاسخ
  85 0

  انشالله به جای تولید به اصطلاح خودرو در این 2 کارخانه ، سبزی بکارن که خیلی بیشتر به نفع مردم است .

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:19:45
  پاسخ
  77 0

  اگه شبکه اجتماعی بی تاثیره , شما چرا نگرانی ؟ تولید وقیمتارو بیشتر کنین . امیدوارم روزی برسه که اثری از این دو جلاد تو ایران نیاشه.

 • حسین
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:20:35
  پاسخ
  65 1

  نباید خرید تابه حداقل حقوقمان یعنی خرید به قیمت جهانی برسیم مثل تمام مردم دنیا، روحانی بخاطر عمل به وعده هات مچکریم این از وضع قیمت خودرو و اون هم از وضع قیمت ارز

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:24:07
  پاسخ
  74 0

  چرا تولید صرفه نداره ؟مردم که مسئول هزینه های اضافی تولید کارخانجات نیستنداگر دولت دلش برای کارخانجاتش میسوزه یک مقدارم برای ما مردم مصرف کننده که 95 درصد جامعه را داریم دلش بسوزه من کارمند یا کاسب رکود دیده یا کارگر چقدر درآمد داریم که تاوان تولید به هر قیمت را بدهیم اگر صرف نمیکنه ببندید در شرکتها را تا مردم ماشین با کیفیت ckd با قیمت جهانی نصف قیمت داشته باشند.

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:24:25
  پاسخ
  22 86

  حالا مثلا من و شما بریم ایرانخودرو و سایپا مشغول کار شیم خودروهای با کیفیت تری تولید میکنیم ؟؟؟ یکم معقول فکر کنید.

  • مجید
   سه شنبه 20 مرداد 1394 - 13:27:40
   30 0

   شما بخر حالش رو ببر

  • بی نام
   چهارشنبه 21 مرداد 1394 - 14:09:17
   47 0

   قرار نیست همه کار بکنیم حالا به کجا بر میخوره مثل 80 درصد دنیا خودرو تولید نکنیم و وارد کنیم به جاش کشاورزی رو مکانیزه کنیم یا صنعت فولاد رو به روز کنیم یا دامپروری و مدرن کنیم یا صنعت نساجی رو از نابودی نجات بدیم یا .... حالا حتما باید خودرو تولید کنیم مشکل، نامعقولی امثال شماست .

  • .
   یکشنبه 25 مرداد 1394 - 17:23:40
   28 0

   شما یکم معقول فکر کنیدما کی گفتیم ما میتونیم بهتر تولید کنیم؟گفتیم شما ک نمی تونی باکیفیت تولید کنی،شما ک تولید برات ب قول خودتون نمی صرفه،تولید نکنحمایت از تولیدات بی کیفیت نمی‌کنیم

 • فردین
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:24:38
  پاسخ
  80 0

  در شهر ما کسی خودرو صفر از ایرانخودرو وسایپا نمیخره توصیه میکنم مردم همگ خودرو نخرن در ضمن اینا خودرو نیستن گارین همه تولیداتشون روغن کم میکنن و آب رادیاتور رو باید هر روز چک کنی....بخاطر فرزندانتان خودرو نخرید .

 • مهدی
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:25:31
  پاسخ
  60 1

  خودرو ارزان نمی شود ؟ خوب نشه. ولی بدبختی اینجاست که همین ماشین هایی که کیفیت آن بشدت پایین هست رو هم این دو تا شرکت با بیشترین توهین به مصرف کننده هاش میده. پیش پرداخت بدی، بعد از چند ماه که نوبتت شد هم ماشین رو با چند ماه تاخیر بده. بعد از تحویل هم دائم خراب باشه. تعمیرگاه های مجاز هم که به کم کاری و تقلب و دزدی و ... متهم هستند. اگه ماشین ارزون هم نشه، حق این مردم هست که از تولید داخلی حمایت نکنند و ماشین خارجی بخرند. باید مدیران صنعت خودرو یاد بگیرند که به فهم و حقوق مردم احترام بذارند

 • علی
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:25:40
  پاسخ
  64 0

  آقا شما چند سال پیش که به خاطر ارز قیمت رو بالا بردید حالا اگه ارز بیاد پایین چرا میگید قیمت پایین نمیاد ؟ هزینه های سر بارتونو کم کنید اینهمه منت میزارید که اشتغالزایی کردید در صورتی که میرید سفارش به چین میدید

 • انتظار بیهوده
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:26:19
  پاسخ
  63 1

  روحانی مچکریم خوب به وعده های اقتصادیت عمل کردی این از وضع قیمت خودرو و اون هم از وضع قیمت ارز که وعد ه هاشو دادی که ارزون بشه خداوکیلی توی دنیا جایی رو سراغ داری مردم کشوری یک دهم منابع خدادادی ما رو داشته باشند واین وضع مردمشون باشه

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:26:41
  پاسخ
  58 0

  وقتی خودروهای آلمانی و فرانسوی با قیمت منطقی بیان اونوقت بیاین انباراتون رو حراج کنین اگه کسی خرید مطمعنا مردم شما رو قبول دارن

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:27:05
  پاسخ
  66 1

  به نظر بنده خودرو سازان ايران زماني دست از اين سماجت براي افزايش يا پايين نياوردن قيمت بر مي دارند كه ديوار اين بازار انحصاري شكسته شود و اين هدف ميسر نمي شود مگر اينكه مردم از اين شركتها خريد نكنند مگر ماشين نو نداشتن يا حتي ماشين نداشتن چه اتفاقي براي مردم مي‌افتد. مردم كشورهاي ديگر حتي براي كاهش قيمت مواد غذايي را هم تحريم ميكنند. مگر دكشور خود مان مراجع تقليد گاه گاه استفاده از چيزهايي را تحريم نميكردند.

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:29:09
  پاسخ
  109 3

  می دونید چرا با اعتماد به نفس صحبت می کنه؟ چون خیالشون راحته این خودروسازان هیچوقت ورشکست نمی شن.کوچکترین مشکلی پیش بیاد براشون دولت ورود می کنه و بهشون منابع می ده.شما چه بخرین چه نخرین برای اینا فرقی نمی کنه.اگه خصوصی بودن مردم براشون مهم بود.

 • رضا
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:30:11
  پاسخ
  98 2

  یکی از دلایل گرانی همین آقای نعمت بخش هستش .

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:30:34
  پاسخ
  101 1

  نمی خریم

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:31:11
  پاسخ
  95 2

  این دو شرکت یا باید تعطیل شن یا با تغییر مدیریت راه جدیدی رو در پیش بگیرن

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:32:21
  پاسخ
  96 1

  چطور با قیمت پایین تر به کشورهای همسایه میفروشید ضرر نداره پس سطح کیفیتون پایین تر از جهانه که نمی تونید رقابت کنید ولی با انحصار طلبی هموطتون رو مجبور به خرید میکنید عدالت

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:32:27
  پاسخ
  108 2

  من نمی فهمم اگه انقدر خودروسازی براتون صرفه اقتصادی نداره عقلتون کمه درش رو تخته نمی کنید؟ والا به تمام کارگرها و مهندس هاشون حقوق بدن ولی خودرو نسازند به نفعمونه درصدهایی که از فروش هر خودرو به این ور اون ور می دهید رو بردارید تا بیاد پایین

 • محمد
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:33:07
  پاسخ
  69 0

  طرف تو تهران یه ماشین دست ساز ساخته شکل کفش زنونه یک و نیم میلیون تومن هزینه براش داشته. اگه پول پراید رو بهش بدیم، حتما کامیون دست ساز برامون میسازه. تا کی مردم رو ... فرض می کنید؟

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:33:30
  پاسخ
  65 0

  اگر این کمپین شکل بگیره و مردم هم حمایت کنند عالیه...به هزار دلیل که همه میدونیم. قیمت سوناتا 2015 رو باید بدیم پژو 207 بی کیفیت بخریم................ "نخرید"

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:35:24
  پاسخ
  42 6

  دلم به حال خودم سوخت.واقعا چاره ای مگه داریم؟

 • آزاد
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:35:36
  پاسخ
  94 0

  خودروسازان حقوق و پاداشها و حق ماموریتهای چند ده میلیونی مدیراتون رو کم کنین تا ضرر نکنین

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:35:42
  پاسخ
  67 0

  فقط تحريم خريد اتومبيل هاي بي گيفيت داخلي و ادامه بحث در تمام شبكه هاي داخلي و اونقدر تكرار و تكرار بحث و تحريم خريد تا ورشكست شدن كامل كاسبان صنعت خودرو.

 • علی
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:35:55
  پاسخ
  55 0

  مردم دیگه با این حرفا خام نمیشن........ملت نخرین......دارن بازیمون میدن که نمیدونم گرون میشه و اینا......ایران خودرو......سایپا مجبورید قیمتا رو بیارید پایین....وگرنه در شرکتاتون رو باید تخته....کنییییید.

 • حمید
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:37:04
  پاسخ
  106 0

  اردیبهشت خودرو پژو تحویل گرفتم گیروبوکسش صدا می ده. بعد یک هفته به نمایندگی مراجعه کردم می گه خدا رو شکر کن که دنده خودرو جا میره آخه مجانی که نداید 40 میلیون پول گرفتید. نمایندگی میگه اگه گیروبوکس ماشینتو بفرستیم یه دونه دست دوم شسته شده با بنزین ممکنه برامون بفرستند که شاید بدتر از اولی باشه شما ها که تمام قطعات را خودتو با هر کیفیت نازلی تولید می کنید پس چرا قیمت ماشین باید با نرخ ارز تغییر کنه؟

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:37:05
  پاسخ
  110 0

  آقایان مثل بذرباش چه می فهمید از خودرو که مدیر عامل بود

 • سهیل
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:37:06
  پاسخ
  56 0

  آقای لیلاز،آقای ویسه،آقای قلعه بانی آقای بذرپاش و اغلب سیاسیون دیگر مسول وضعیت کنونی صنعت خودرو هستند چرا خودشان معذرت نمی خواهند ....

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:38:15
  پاسخ
  55 0

  در حالی که بارها در رسانه‌ها مطرح کردیم که انتظار کاهش قیمت خودرو بی‌فایده و غیرمنطقی است. چرا؟ چطور بالا رفتن سریع و بدون دلیل محصولات شما منطقیاست اما پایین اومدنش منطق نداره.

 • راننده اتول
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:39:25
  پاسخ
  63 0

  قصابی ایران خودرو و سایپا مطمئننننننن

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:39:37
  پاسخ
  54 0

  دروغ میگن اگر صرفه نداره دروش ببندند برن . این حرکت سیاسی نیست مطالبات مردم هست که خودرو مناسب با کیفیت میخوان. بسه هر اشغالی به نام تولید ملی به خورد مردم دادید . یه چراغ رو تغیر میدند 21 میلیون میگیرن

 • مجید
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:41:18
  پاسخ
  74 0

  قیمت یه طرف، کاش یه کمپین هم برای ارتقاء کیفیت راه بیافته.

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:41:29
  پاسخ
  104 0

  خوب اگر خریدار وجود داره شما نگران چه هستید ؟ بفروشید و لذتش رو ببرید کاری هم به این صحبت ها نداشته باشید .

 • علي
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:42:51
  پاسخ
  115 2

  زنده باد مردم هوشيار. خودرو نخريد

 • ناشناس55
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:45:24
  پاسخ
  109 1

  قیمت خودور خیلی بیش از قیمت تمام شده است ،خودروها کیفیت ندارند،خودروسازها هم برای خریداران ارزش و احترامی قائل نیستند. خدمات پس از فروش و برخورد تعمیرگاه های مجاز هم که خوب نیست. قطعات و لوازم موجود در بازارهم عمدتاتقلبی است . پس برای چی باید خودروی داخلیصفربخریم؟؟؟

 • رامین
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:47:45
  پاسخ
  53 0

  این دوستان در بازار انحصاری انقدر فربه شدن که بجای عذرخواهی از مردم بابت سی سال تولید ماشین بی کیفیت و خسارت بسیار زیادی چه از لحاظ مالی و جانی بر مردم تحمیل کردند .شاخ و شونه می کشند ما دوست داریم و حق ما هست ماشین با کیفیت سوار بشویم با قیمت مناسب و پافشاری ما باعث می شود به حقمون برسیم

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:49:08
  پاسخ
  53 0

  اين آقا كي هست كه به خودش اجازه ميده در برابر حرف مردم حرف بزنه؟حالا وقتي كه ما مردم خودرو نخريديم اين آقا متوجه ميشه كه نبايد با مردم در بيفته

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:50:14
  پاسخ
  58 0

  در کارخونه ها رو تخته کنین واردات اتومبیل ازاد شه شما اینکاره نیستین لیاقت کپی کردنم ندارین

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:50:20
  پاسخ
  48 5

  بازار خودرو اشباع شده است. خودرو سازها باید شروع کنند به اتوبوس و واگن و قطار ساختن.

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:50:28
  پاسخ
  62 0

  واقعا تاسف آوره پرایدی که به ما میدن 20 میلیون با کلی منت با خواهش و التماس 4 میلیون میدن به عراق

 • زهره
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:50:44
  پاسخ
  52 0

  بذر باش و مدیران گذشته و حال خودروسازان داخلی قاتلان قرن هستند .تاربح چندسال بعد از انها میگوید

 • ایرانی
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:50:50
  پاسخ
  51 0

  خودرو سازان داخلی در حق مردم ایران ظلم و جفای بسیار کردندو حق اینه که مردم تردشون کنند

 • تکنسین خودرو
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:51:15
  پاسخ
  57 1

  وضعیت بازار خودرو خیلی خراب است ،خیلی خراب است. گرانی قیمت خودرو صفر از یک طرف و کیفیت بسیار پایین خودروهای صفر از طرف دیگر باعث شده مردم خودرو صفر نخرند قیمت های خودرو بایستی به سال 90 برگردد.واین است جزای گرانفروشان ...... ضمنا شرایط فروش اقساطی را هم اسان کنند مثلا فروش با اقساط 120ماهه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه ه ه ه ه ه ه ه ه ه چون بازار با عنایت خداوند متعال دست ما مصرف کنندگان است..........

 • مجيد
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:51:16
  پاسخ
  42 0

  اگه مشتري هست پس چرا نگران شديد؟ اتفاقا بايد مردم يكبار نشا ن دهند كه دوران ناز درآوردن خودروسازان داخلي به هر دليلي گذشته و بايد از اين موضع تكبر آميز دست بكشند

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:52:53
  پاسخ
  44 0

  فقط یک برخورد نمایندگی ها با مشتری که قطعه برای گارانتی میخواهد رو ببینین دیگه خودرو صفر نمیخرید 90 درصد قطعات رو هم که میگن نداریم آقا بگین گارانتی نداره خیال شما و اعصاب ملت راحت بشه

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:55:49
  پاسخ
  41 0

  پراید هشت میلیونی خریدم تا قیمتا پایین نیان ماشینمو نمیتونم عوض کنم

 • reza
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:57:43
  پاسخ
  52 0

  من به خودم دارم فشار میارم و نمیخرم یکسال بی ماشینم شما هم نخرین و باهم باشیم خواهشن یک عمر خودرو بی کیفیت دادین سلاح کشتار جمعی میگن داعش هنوز اندازه این دوشرکت ادم نکشته

 • مسعود
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 11:57:51
  پاسخ
  53 0

  مردم عزیز هیچ کس به فکر شما نیست الا خود شما پس در یک اقدام عملی ونخریدن خودرو داخلی کار خودروسازان داخلی را یکسره کنید.

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:00:03
  پاسخ
  44 0

  اگه علاوه بر خودرو چیزهای دیگه هم که گرون میشه نخریم وضع درست میشه .

 • حسن
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:00:07
  پاسخ
  58 0

  متاسفم آقایانی که بنام صنعت داخلی یا شعار تولید ملی افتخار ملی جیب مردم را خالی کردند و با تحریمها مشخص شد پول مردم را در جاهایی دیگر غیر از ورود تکنولوژی هزینه کرده اند هنوز حاضر نیستند اشتباهات سالهای گذشته خود را در بدقولی در زمان تحویل خودرو ویا تحویل خودروی بی کیفیت بپذیرند و باز هم برای مردم طاقچه بالا می گذارند من الان به خودروی صفر نیاز دارم ولی نمی خرم چه تفاوتی بین مردمی که در داخل کشور زندگی می کنند با عراقیها وسوریها است که آنان خودروی بی کیفیت شما را با قیمت کمتری می خرند

 • احسان
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:01:27
  پاسخ
  53 0

  من موندم اینا اینقد رودارن. یغنی واقعا نمیان بازخورد این خبرهارو تو سایتا ببینن که هر خبری از خودرو میشه چقدرکامنت میذارن و چقد رای میدن. آقای ما که تو بحران بیکاری هستیم بذارین در اینا هم تخته بشه به خیل بیکارا هم اضافه بشه نخواستیم این ماشینای قاتلو

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:03:02
  پاسخ
  52 0

  چه جالب منم از تصمیم خرید منصرف شدم و به این کمپین ملحق شدم تا ببینیم اقتصاد دولتی پیروز می شود یا اقتصاد آزاد

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:03:53
  پاسخ
  51 0

  برای یک بار هم شده کنار هم باشیم و خودرو بنجل صفر نخریم

 • رضا
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:05:26
  پاسخ
  63 0

  باور کنید هیچ قدرتی بالاتر از قدرت مردم نیست. اگر اتحاد در عدم خرید داشته باشیم . این لگن سازان به خواسته های به حق مردم تن خواهند داد. خوشحالم که این اتحاد به وجود آمده است. نمیخرم ، نمیخریم ، نخرید تا حساب کار دستشان بیاید.

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:05:26
  پاسخ
  54 0

  این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیس ، خرید خودرو فقط در صورت لزوم اونهم مدل 90 به پایین

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:08:46
  پاسخ
  49 0

  معلومه که اصلا هول نکرده اید .به امید روزی که از پاداشهای انچنانی محروم شوید من هم خودرو بی کیفیت با قطعات چینی نمی خرم تابسوزید

 • کیارش
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:08:49
  پاسخ
  46 0

  چه اتفاق جلبی به وجود امدن این کمپین چه خوبه واسه همه ا ی موارد اینجور ی عمل کنن بخدا همه ای قیمتها میاد پایین تا نداشتن نیاز مبرم خرید نکنیم .درضمن از همین آقایان مسئول دوشرکت خودروساز بپرسن خودشون وفامیلهای درجه یکشون چه ماشینی سوار میشن

 • محمود
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:09:18
  پاسخ
  47 1

  این دو خودرو ساز داخلی با رفتار و عملکرد زشت خود کاری کرده اند که دولت و نظام از حیثیت و آبروی خود برای رو پا نگهداشتن آنها دارند مایع می گذارند و بیم آن میرود که اعتماد مردم به دولت هم کم کم کمرنگ بشه پس از دولت مردان تقاضا می شود به جای حمایت از خودرو سازهای بی رحم و بی انصاف داخلی از مردم مظلوم و ستم دیده حمایت کنند

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:09:26
  پاسخ
  52 1

  وقتي تو كشور بازار و صنعت دولتي باشه و دولت از اين بي كيفيتي جانبداري كنه همين ميشه ديگه... ايشون هم مياد براي مردم شاخ و شونه ميكشه اين آقا اصلا از اصلي ترين قانون تجارت يعني عرضه و تقاضا در بازار كشور اطلاع نداره

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:11:08
  پاسخ
  53 1

  ترس دروجود شمانمایان است وگرنه در مورد یک کمپین اظهارنظر نمیکردید همانطور که اگر چیزی را نخواهید بزرگ کنید اصلادررسانه درموردآن حرفی نمیزیند.پس مسئله جدی است که صحبت شده.خودمن تصمیم جدی برای خرید خودرو صفرداشتم اما منصرف شدم.یادم می آید قیمت زیادموادخام به علت تحریم یکی از دلایل گرانی مطرح شد.الان که تحریم رو به پایان است چه دلیلی راامطرح میکنید؟شمادروغگو هستید.محصولات تان بی کیفیت و رگان.باپولی که به محصولات شما میدهیم میتوانیم خودروهای بسیار خوبی رادرخارج ایران سوار شویم.خیلی خودرو باکیفیتی داریم هر ورز هم تولیدشونو بیشتر میکنند

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:11:20
  پاسخ
  52 1

  خیلی احتیاج دارم به خودرو و پولمم محدوده ولی نمیخرم و حاضرم یک سال دیگه بدون خودرو سر کنم تا این موجودات وقیح به معذرت خواهی از ملت ناچار بشن..

 • مسعود
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:11:23
  پاسخ
  44 2

  انسان عاقل پولی که با هزار مشقت در آورده نمیده به این لگنهای ایران خودرو سایپا

 • مجید
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:11:47
  پاسخ
  42 2

  سلام/ اگر همه مردم متحد باشند و خودرو نخرن مطمئن باشید خودرو سازها به التماس می افتن و مجبور میشن هم کیفیت را بهتر کنن هم قیمت را پایین بیارن/ این نماینده خودرو ساز حرف مفت زیاد میزنه/ خودش حاضر نیست سوار ماشین ایرانی مثل پراید بشه

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:16:43
  پاسخ
  48 1

  نمی خریم

 • جلال
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:20:14
  پاسخ
  52 1

  من يه دوو سيلو ميخرم دست دو . خيلي هم بهتره هم قيمت هم كيفيت

 • مجید
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:20:51
  پاسخ
  68 0

  جالبه.اون موقع که به یکباره پراید از ۷ میلیون شد ۱۸ میلیون و سمند از ۱۳ شد ۲۴ این اقا کجا بود که درباره منطق نظر بده که حالا داره میده؟

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:21:33
  پاسخ
  63 1

  چه توافق بشه چه توافق نشه من دیگه از این دو شرکت آدمکش خرید نمیکنم .ماشین دست دوم میخرم حتی شده ماشین چینی میخرم ولی از این دو تا شرکت پررو و بداخلاق و طلبکار مردم با اون محصولات بنجلشون خرید نمیکنم.والسلام. اندکی صبر سحر نزدیک است.

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:21:39
  پاسخ
  47 1

  اقايان تا كي مي خواهيد با اين انحصار و گرون فروشي جيب يك عده رو پر پول كنيد؟

 • مصطفی
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:22:08
  پاسخ
  53 0

  ما تا کی باید هزینه سوء مدیریت، پاداش های کلان و مأموریت های خارجی حضرات رو از جیبمون بدیم؟ خودرو صفر نمیخریم

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:22:48
  پاسخ
  53 0

  مردم از خودروسازان داخل ناراضی اند اما چرا مسئولین به این نظر مردم احترام نمی گذارد به نظر می رسه که این خودروسازان برای دولت سودآوری قابل توجهی دارند در غیر اینصورت با آنها برخورد جدی می شد یک ایرانی شایسته بهترین خودروهای روز دنیاست نه این آفتابه لگن های داخلی

 • امیر
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:23:08
  پاسخ
  95 0

  من یه تیبا دو ثبت نام کرده بودم..از وقتی دیدم اینا با این وقاحت تو روی مردم نگاه میکنن و حتی میگن خودرو گرونتر هم میشه رفتم پولم رو پس گرفتم یه خودرو ریو کارکرده خریدم فقط برای اینکه بگم نخریدن خودرو صفر حتی یک نفر هم میتونه تاثیرگذار باشه..از خودم شروع کردم لطفا شما هم همین رفتار رو داشته باشید./

  • تئودور
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 20:53:47
   12 0

   کارت درسته

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:27:41
  پاسخ
  55 0

  70 درصد افزایش تولید خودرو از سال 91 داشتین ولی کیفیت خودرو از سال 90 هیچ رشدی نداشته یلکه بدتر هم شده کار مردم شده یا تو نمایندگی یا تئ تعمیرگاه با این قطعات بی کیفیت ایرانی و چینی اگر راست میگید کیفیت قطعه رو ببرید بالا که حداقل مردم بابت پولی که میدن از ماشینی که میخرن راضی باشن خوب خوبش که 206 بوئ این شده وضع حال تولیدش دیگه وای بر بقیه خودروها فقط تولید رو نبرید بالا کیفیت و گارانتی درست رو هم ببرید بالا این ماشینهای تولید داخل فقط دیگه ازشون اسم مونده از لحاظ فنی واقعا شانسی در میاد وگرنه باید به یه تعمیرگاه و نمایندگی قرارداد ببندیم

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:29:05
  پاسخ
  54 0

  خداکنه مردمی که نه رسانه ای دارند. ونه انجمنی برای حمایت یک باربا هم متحدشده وبه قلدرهاثابت کنند که ماهم میتوانیم ..درست هست که انجمن حمایت ازمصرف کنندگان نداریم ویا رسانه ای مستقل نداریم ولی ازهمین فضای مجازی استفاده کرده وحق خودرا میگیریم.انشاالله .

 • حسین
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:35:32
  پاسخ
  58 0

  مشکل اینجاست که خودخواهی تولید کنندگان خودرو داخلی و زیاده خواهی آنها پایان ندارد. من بسیار علاقه مندم از خودروهای داخلی خرید کنم، اما چرا باید برای خودروهای فاقد استناندارد و اغلب معیوب هزینه چندبرابر پرداخت کنم. به گفته کارشناسان این صنعت هزینه واقعی خودروهای داخلی بسیار بسیار پایین تر از قیمت فعلی آنها در بازار است چیزی حدود یک چهارم قیمت کنونی آنها. خیانتی که سازندگان این خودروها به مردم می کنند، مغولان نکرده بودند ای کاش مدیری، مسئولی دلش به حال این مردم بسوزد و به وجدان خودش رجوع کند، به این وضعیت رسیدگی کند اما مانند آن قاضی که وقتی برای صدور حکم درباره چاه آبی بین دو نفر قرار گرفت، چون خودش هم چاه آبی داشت و نخواست داشتن آن مانع از قضاوت عادلانه شود، رفت آن چاه را پر سنگ کرد،

 • گلکارفرد
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:37:16
  پاسخ
  85 0

  این دو خودرو ساز خود استکبار هستند.سالها از بازار انحصاری سود بردن و پول یامفت به جیب زدن حالا هم دوباره طمع به جان و مال مردم دارن تا جنس درجه 4 تحویلمون بدن.یه تویو تا دارم 200000 کیلومتر کار کرده ، هنوز اب رادیاتورش نه عوض شده نه کم شده نه رنگش عوض شده نه......بعد این دو خودرو ساز .....

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:39:32
  پاسخ
  65 0

  تا کی مردم باید هزینه سوء مدیریت و ریخت و پاش و سفرهای تفریحی وبیهوده مدیران صنعت خودرو به خارج از کشور را بپردازند و با پراید و امثالهم به سوی مرگ بروند ؟

 • سیاوش
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:42:17
  پاسخ
  70 0

  ظریف بدادمون برس ایران خودرو و سایپا کشت مارا

 • ع خ
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:50:44
  پاسخ
  64 2

  من۴۰۵ خریدم خود بهخود اتش گرفت

 • سعید
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 12:54:34
  پاسخ
  83 3

  مردم خودرو صفر نخرید تا این فرغون سازها روشون کم بشه.

  • بی نام
   دوشنبه 19 مرداد 1394 - 13:51:30
   16 0

   خخخخخخخخخخخ فرغون مت گرم

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 13:13:14
  پاسخ
  46 0

  دوستان بزودی تبلیغات این دو خودرو ساز را در خبر آنلاین خواهید دید

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 13:14:26
  پاسخ
  38 0

  آی پولکی تو رو هم خریدن خبر جان

 • شاملو
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 13:40:03
  پاسخ
  17 0

  بهترين كار بايكوت كردن و نخريدن از خودرو سازان داخلي است از چيني ها بخريم بهتره تا از اينها بخريم

 • احسان
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 13:52:35
  پاسخ
  48 0

  از این ظلم و خوردن حق الناس بالاتر.نمیخریم.نخیرد تا ورشکست بشن.چرا همیشه مردم باید حرف زور بشنون

 • مهدی
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 13:52:44
  پاسخ
  50 0

  آقا مگه نمی گی روزی 4الی 5 هزار خودرو تو ایران تولید میشه و فروش میره پس ناراحتیت از چیه.حکایت قمار بازست

 • احسان
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 13:54:30
  پاسخ
  31 0

  نخورید نخورید نخرید

 • صدای مردم
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 13:56:09
  پاسخ
  51 0

  الان دیگه نوبت ملت هست ک نشون بدن چقدر تصمیماتشون و عقایدشون تاثیر داره و تا چقد ب فکر همدیگه و پشت همدیگه رو دارن کاملا واضح هست ک این اراده ما بوده ک صدای مسولین رو در اورده و امیدوارم همین هم دلی ک صورت گرفته اینده روشنی رو برامون رقم بزنه واقعا دم همه ایرانیای سرسخت گرم. ما ملتی هستیم ک سخت ترین شرایطو پشت سر گذاشتیم حالا وقتشه ک پشت همدیگرو داشته باشم برای نشون دادن غیرت و تعصبی ک نسبت ب همدیگه داریم خودرو بی کیفیت و اشغال نخریم واقعا لذت بردم از این همه اتحاد و این همه هم صدایی

 • سوری
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 14:02:26
  پاسخ
  57 0

  درود برملت فهیم ایران نمیخریم

 • بلسکان
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 14:03:06
  پاسخ
  46 0

  متاسفانه خودروسازها نه تنها خودروها را گرون میدن بلکه بخاطر کیفیت فوق العاده پایین آنها باعث ایجاد هزینه های اضافی و اعصاب خورد کردن مشتریان شده است. بنده به نوبه خود از خرید ماشین صفر خودداری کرده ام.

 • ناشناس
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 14:05:15
  پاسخ
  57 0

  آقای مدیر انجمن حالا چرا داری سکته میکنی؟ نونت داره آجر میشه آره؟ راستی خودت از ماشینهای تولیدی داخل سوار میشی؟ ما خودروی صفر نمیخریم....ما خودروی صفر نمیخریم....ما خودروی صفر نمیخریم

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 14:10:41
  پاسخ
  16 0

  از یک نفر بعنوان مسول بعید که ابتدای ترین اصول اقتصاد وبازار را ندونه واگه هم میدونه چرا خیال میکنه حدود 76میلیون ایرانی نمیدون عرضه و تقاضا تعیین کننده بازاره

 • ایرانی
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 14:30:09
  پاسخ
  18 0

  اقای نعمت بخش حالا بیا جواب تک تک نظرات این دوستانو بده لطفا دیگه حرف از گرون شدن خودرو نزن که خنده داره

 • ابوالفضل
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 14:34:32
  پاسخ
  18 0

  کمی صبر کنیم با پول پراید میتونیم تویوتا بخریم

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 14:39:54
  پاسخ
  65 0

  آقا نخرید جون جدتون نخرید... واسه یکبارم که شده متحد باشید جلوی ظالم

 • علی
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 14:46:35
  پاسخ
  53 0

  حقیقت میخواستم خودروی صفر بخرم اما دیدم حرف دوستان کاملا درسته وخیلی کار خودروسازان ناجوانمردانه است.بنابراین به دعوت کمپین لبیک گفتم وخود روی کارکرده گرفتم.خوشحالم ...

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 14:50:51
  پاسخ
  41 0

  بهتر نیست حالا که همه مردم طعم قیمت های واقعی تمام کالاها و... را می چشند خودروسازان هم با آزاد شدن قیمت چه خودروی داخلی و چه خودروی خارجی طعم کیفیت و مدیریت نوین ووو قیمت واقعی خودروهای ساخت خودشونو در بازار بین المللی ببینند. آزاد کردن قیمت به همراه پایین آوردن مالیات واردات خودروهای روز و دارای بالاترین استاندارد جهانی خودروهای برقی و کم مصرف و ایمن خواست همه مردم است . یک خودروی ایمن میتواند هزینه های بیمه و سلامت را در کوتاه مدت وبلند مدت بسیار کاهش دهد. یک خودروی کم مصرف واستاندارد میتواند در بسیاری از هزینه های خانواده صرفه جویی کند و سرمایه یک خانواده صرف امور زیربنایی تر بشود. دست از آزمون و خطا برداریم و به تجربیات دیگران در عرصه بین امللی احترام بگذاریم .

 • رهپو
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 15:08:37
  پاسخ
  52 0

  مدت سی واندی سال است که به اصطلاح این دو خودر وساز پدر مردم ایران را دراورده اند هربنجلی راباقیمت گزاف به مردم انداخته اند تعرفه واردات خودرو انچنان بالا بردهاند تامردم مظلوم ایران از خودروهای بنجل این دو شرکت استفاده کنند ولی ما ازمردم کمتر نیستیم باحرکت مدنی دولت راوادارکردند با فساد مبارزه کند واین دیگر نانشب مانیست پس هموطنان عزیز به این کمپین بپیوندید تادرکوتاهترین زمان قیمتها کاهش یابد سزای گرون فروش نخریدن است

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 15:22:02
  پاسخ
  47 0

  بنده واقعا متاسفم حق ملت ایران خیلی بیشتر از این حرف هاست

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 15:28:39
  پاسخ
  56 0

  امیدوارم یه روز خودرو ارزون بشه ک ما قشر ضعیفه جامعه هم بتونیم حتی بهش فکر بکنیم مگه ما ادم نیستیم خب از کجا بیاریم20ملیون بتونیم ارزون ترین ماشین ایران و بخریم اخه

 • مهرداد
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 15:47:57
  پاسخ
  17 0

  بنظرم تنها راهه فروش محصولاتشون یکی بخر 2تا ببره

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 16:05:00
  پاسخ
  16 0

  نميخرم چشم نميخرم

 • علی محمد
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 16:38:17
  پاسخ
  57 0

  مردم عربستان مرغ را تحریم می کنند نمی خرند چون گران شد ما نمتوانیم خودروی گران قیمت را تحریم کنیم پس ما هم نمی خریم

 • ف
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 16:58:31
  پاسخ
  6 15

  آنچه به جایی نرسد فریاد است.

 • مهدی
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 17:10:57
  پاسخ
  22 1

  نعمتبخش ورشکسته ....تحریما دیگه شکسته

 • اسی
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 17:24:27
  پاسخ
  18 0

  تاثیر نداشته کی میگه نداشته من می خواستم خودرو خودمو با صفر عوض کنم به حرمت این مردم وکمپینی که راه افتاده دست نگه داشتم.خودرو باید ارزان وبا کیفیت بشه این شعار ملت ماست

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 17:36:35
  پاسخ
  57 0

  سلام اقای نعمت بخش شما اگر نرخ ارز از هزار تومان چندسال پیش هم بیاد پایین تر باز یه دلیل دیگه میارید که قیمت خودرو رو نمیشه پایین اورد قبلا تحریم بود حالا با برداشته شدن تحریم شده نرخ ارز . واقعا برای یه همچنین مسئولینی باید غصه خورد تا کی این همه کلک به مردم تا کی

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 17:56:31
  پاسخ
  62 0

  مردم اگه از الانم هیچی نخرن این ناکس ها 30 سال اینقدخورده اند و جیب مبارک رو تا هفت نسلشون پر کرده اندکه الان اینجور گردن کلفتی هم میکنن

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 18:02:13
  پاسخ
  60 0

  نخرید،نخرید،نخرید،نخرید، لدفن نخرید.

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 18:06:14
  پاسخ
  66 0

  نمی خرم تا یکسال دیگه.....

 • ali
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 18:11:29
  پاسخ
  59 0

  اگه مردم همت کنن خودرو صفر نخرند اینا باید خودرو شون رو بخورن

 • عماد
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 18:31:16
  پاسخ
  15 0

  همینجوری با این وضعیت مردم نمیخرند چه برسه به اینکه افزایش پیدا کنه.البته برای قشر پولدار فرقی نداره.قشر اسیب پذیر باید همت کنه و نخره.حالا هی گرون کنید.به امید ورشکستگی ایران خودرو

 • مجید
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 19:11:11
  پاسخ
  15 0

  من 2هفته پیش ماشینمو فروختم که206 صفر بگیرم .بخاطر کمپین فعلا موتور سوار میشم تا 206 نشه 20تومن نمیخرم

 • هانیا
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 19:26:04
  پاسخ
  72 0

  ما خودرو صفر نمیخریم ما خودرو صفر نمیخریم ما خودرو صفر نمیخریم ما خودرو صفر نمیخریم ما خودرو صفر نمیخریم ما خودرو صفر نمیخریم ما خودرو صفر نمیخریم ما خودرو صفر نمیخریم

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 19:36:23
  پاسخ
  82 0

  امیدوارم نظرات مردم رو بخونند و متوجه بشن که مردم چقدر در نخریدن خودرو صفر مصمم هستن و متوجه میشن که باید یعنی باید قیمت هارو کاهش بدن......ما خودرو صفر نمی خریم

 • محمد
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 20:02:11
  پاسخ
  84 0

  نمیخرم.آقا اگر من بابابم جونش به ماشین صفر هم بند باشه من نمیخرم. یه بار هم که شده نخریم نخر

 • محسن
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 21:00:22
  پاسخ
  17 0

  رفتم که پارس ال ایکس بگیرم اما وقتی متوجه شدم که اصلا مشتری ندارن تعجب کردم و فهمیدم قضیه نخریدن مردم جدیه و من هم منصرف شدم و میگم که منم تا آخرش هستم ....

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 21:17:04
  پاسخ
  16 0

  ماشین.ما.نمیخریم.دیگه.بسمونه.روزی.۱۰۰.نفر.به.خاطر.ماشیناتون.جان.خود.رو.ازدست.میدن.جمع.کنید.بابا

 • حیدری
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 21:36:14
  پاسخ
  19 0

  قول میدم نخرم

 • میثم
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 21:47:33
  پاسخ
  16 0

  من که ماشین صفر ثبت نام کرده بودم ولی رفتم انصراف دادم تا به امید خدا قیمتا بشکنه

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 21:55:53
  پاسخ
  16 0

  سلام. من هم ثبت نام کرده بودم انصراف دادم. این همه پول رو با وام و بدبختی جور کردم حالا بیام لگن های اینا رو سوار شم... اصلا بزار گرون بشه من که تا یک سال دیگه هم خودروهای اینا رو نمیخرم.

 • ناشناس
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 22:11:09
  پاسخ
  5 35

  بنظرم اسم کمپین تان را بذارید کمپین حمایت از اشتغال کارگران و مهندسان خارجی،و بیکاری جوانان و مهندسان ایرانی

  • علی نوح
   دوشنبه 26 مرداد 1394 - 12:30:00
   21 0

   کارگر و مهندسی که ارابه مرگ میسازه همون بهتر که بیکار بشه به امیدخدا... اگه اینجوریه پس داعش رو هم نابود نکنید چون تمام اعضای داعش واسه حقوق و گرفتن دلار اومدن عضوش شدن و سر میبرن...

 • بی نام
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 22:34:31
  پاسخ
  18 0

  بالاخره این خودروسازان را به خاک سیاه خواهیم نشاند.دولت با مردم همراهی کند و دست از حمایت از مافیای خودروسازان بردارد وگرنه همین مردم را هم از دست خواهد داد.

 • خودم
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 22:46:56
  پاسخ
  16 0

  بخدا قسم می خواستم ماشین نو بخرم ولی بخاطر همراهی با مردم منصرف شدم و مدت چند ماهه که عطاش رو به لقاش بخشیدم

 • جواد
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 23:04:57
  پاسخ
  16 0

  آنها محتاج مردم هستند ، نه مردم محتاج آنها . اندکی صبر سحر نزدیک است . مردم قدرت شبکه های اجتماعی زیاد است .

 • بر باد رفته
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 23:52:37
  پاسخ
  18 0

  بايد خدمت دوستان عزيز بگم تنها جواب سازنده به گران فروش بي كيفيت نخريدنه حالا مي خواد ماشين باشه يا چيز ديگه اميدوارم اين كمپين درس عبرتي باشه براي ساير گران فروش ها تا يادشان بياد كه دليل بقاشون مشتري و بس اينقدر نمي خريم تا قيمت ها واقعي بشه و كيفيت مناسب اين 35 سال كه خريديم و ضرر كرديم ديگه بسه اگه نمي تونن با خارجي ها رقابت كنن بهره جمع كنن كاسه كوزشون رو

 • حراج
  دوشنبه 19 مرداد 1394 - 23:59:44
  پاسخ
  47 0

  اون روزی رو میبینم که خودرو سازها میگن: بدووو،بدووو ، حراجش کردم پراید فول آپشن ، سه کیلو هزارش کردم...... نخری رو دستم باد میکنه...... بدوووو ، بدوووو

 • موحدنیا
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 00:23:08
  پاسخ
  51 0

  من میخواستم بخرم همین کمپین چشم کورم را باز کرد نخریدم و نمیخرم

 • محسن
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 01:37:10
  پاسخ
  45 0

  با سلام غير ممكنه تا قيمّت ماشين به قبل از تحريم برسه مثلاً پرايد ٦ توماني بنده بخرم الانم دنبال ماشينم بميرمم ماشين اين دو برند را نخواهم خريد حالا بزار آقايون حرف بزنن وقتي ما نميخريم بزارين براي خودشون بسازن من همين امروز نزاشتم ٤ تا از دوستانم بخرن واقعيت اينه كه ماشين هاي ضعيف چيني هم از اين آشغالايي كه ميدن دست مردم و بابتش هزينه ريالي ميكنن پول فروش دلاري بگيرن اين يعني مال مردم رو خوردن با سپاس از شما

 • مهران
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 02:18:53
  پاسخ
  15 0

  من خودروی صفر نمیخرم. باید برای یکبار هم که شده با اتحادمون یک کار اساسی کنیم. همه باید تو این کمپین شرکت کنیم. باور کنین به زانو خواهند افتاد و قیمت ها حداقل نصف و حتی یک سوم خواهد شد. من خودروی صفر نمیخرم.

 • پیام
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 04:12:24
  پاسخ
  18 0

  اون روزی رو می بینم که تعرفه را بردارن. به جای پرشیای 40 تومنی ، سراتو سوار میشیم. صنعت خودرو سازی یکی از بزرگترین ضعف های کشوره...

 • محسن
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 06:38:45
  پاسخ
  14 0

  دیگه خسته شدیم از اینقدر سو استفاده.حمایت از صنعت داخلی شم ها رو وقیح تر کرده.نخرید

 • حمید
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 07:29:02
  پاسخ
  15 0

  خواهش میکنم از مردم که به این کمپین بپیوندن.نخرررررررید لطفا

 • ایرانی 1
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 07:37:39
  پاسخ
  51 0

  قت کنید قیمت تمام شده یکدستگاه پژو 405 برای خودروساز، بر اساس اطلاعاتی که خودشان در فاکتور فروش درج کرده اند 75،388،147 ریال است که آنها آن را 258،000،000 ریال میفروشند کدام قانون به مالکان ایران خودرو اجازه داده کالایی را که هزینه واقعی تولیدآن 75،388،147 ریال است با سیاه نمایی اقتصادی در کشور به قیمت تمام شده 223،372،297 ریال یعنی با نرخ سود بیش از 196 به مشتری میفروشن

 • دشتی
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 07:50:17
  پاسخ
  51 0

  تو را بخدا قسم اگه میخواهید این 2 شرکت که خون ملت رامکیده اند جم شوند خودرو داخلی نخرید. اگه با هم باشیم مجبورمیشوند کاهش دهند یا اصلاح کنند کیفیت خودرواهایشان را.

 • امین
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 07:51:19
  پاسخ
  22 28

  ام وی ام 110 یا پراید 111؟ کدومو بخرم؟

 • بی نام
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 08:44:35
  پاسخ
  42 0

  سلام اگه به صرفه نیست کارخانه بنز و آمریکای منتظر هستند که خودرو در ایران مونتاژ کنند

 • گودرز
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 08:46:06
  پاسخ
  48 0

  سوره مبارکه الرعد آیه ۱۱إِنَّ اللَّهَ لا يُغَيِّرُ ما بِقَومٍ حَتّىٰ يُغَيِّروا ما بِأَنفُسِهِم ۗ خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملّتی را تغییر نمی‌دهد مگر آنکه آنان آنچه را در خودشان است تغییر دهند سالانه 20هزار نفر بخاطر تصادفپراید جون خودشونو از دست میدننخرید به امید خدا پیروز می شویم

 • علي
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 08:53:31
  پاسخ
  47 0

  مردم ندارن كه بخرند من جوون با اين حقوق فقط ميگذرونم ماهي 200 تومن هم پس انداز ميكنم كه سر سال ميدمش به صاحبخونه از كجا بيارم ماشين بگيرم

 • آشنا
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 08:54:29
  پاسخ
  47 0

  قیمت گذار واقعی مردم هستند نه این شرکتها که دستشون برای همه رو شده

 • بی نام
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 09:06:30
  پاسخ
  18 0

  من خودم ماشین ندارم شش ماه هست میخوام ماشین بخرم پولش هم دارم ولی بخاطر حمایت از مردم عزیز کشورم و همچنین حمایت از این کمپین تا دو سال آینده ماشین نمیخرم ما ملت بزرگ ایران در آینده نزدیک جشن ورشکستگی خودرو سازان داخلی انشااله برگزار میکنیم

 • محمد
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 09:09:57
  پاسخ
  24 0

  من یک سمند خریدم هی جوش می اورد سه بار بردم نمایندگی دوبارازاین سه بارترموسات وکارهای دیگه انجام دادن ولی درست نشدوهی سخنگوی کامپیوتر ماشین میگفت دمای اب بالاست وفشار روغن کم دفعه سوم سر سیلند عوض کردم دوروز خوب کارکردبازخراب شد مثل قبل تازه یه صدای اضافی افتاد توموتور نمایندگی هم همه میدونن زیر بارنمیرن میگن عیب از جای دیگست خلاصه هی خرج میزارن رو دستت.پیش خودم فکر کردم نکنه ترموساتی که نمایندگی میزاره کارنمیکنه وقلابی میباشد که همین طور هم بود من یک تموستات انگلیسی کهنه توزیرزمین خانه داشتم خودم ان رو عوض کردم ماشین درست شد عین ساعت دیگه کار کرد.فاکتورهای نمایندگی هست سه بار ترموسات عوض کردن اخ هم ترمستات ماشین پدرخدا بیامرزم که سالها تو زیرزمین خاک می خورد کره کور راکه مکانیکهای بی تجربه

 • کاربر
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 09:22:31
  پاسخ
  47 0

  سزای گران فروش نخریدن است مخصوصا اگر یه جو غیرت درباره حقوق مشتری نداشته باشد ما هم تولید داخل را به خارج ترجیح میدهیم، مشکلاتشان همیشه در صحنه هستیم این بار نوبت حرکت حماسه ای شما خودروسازان است

 • بی نام
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 09:38:10
  پاسخ
  73 0

  در آلمان شیر نیم فرانک گران شد مردم با کمک شبکه های اجتماعی هیچ شیری نخریدند و میلیونها لیترشیر در یک روز به کاخانه ها برگشت خورد و همان شب صدر اعظم آلمان بزرگترین اقتصاد جهان در تلویزیون حاضر شد و از مردم عذرخواهی کرد. ملت ایران با فداکاری و دادن جان و مال و خون شهید از این نظام حمایت کرده و حالا حقش نیست که بی کیفیت ترین خودروهای دنیا را با گرانترین قیمت جهانی بخرند . حالا که به لطف شبکه های اجتماعی میتوانیم صدای اعتراضمانمان را بلند کنیم یکصدا میگوئیم : نمی خریم ، آشغال نمی خریم ، گران نمی خریم ، قاتل جان نمی خریم ، بی کیفیت نمی خریم ، تا زمانیکه خوروسازان بخاطر بدرفتاری و سوئ مدیریت و گرانفروشی از ملت بزرگ ایران عذرخواهی نکنند و قیمتها را واقعی نکنند نمی خرییییییییییییییییییم.

 • ممد جون
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 09:40:47
  پاسخ
  41 0

  بابا ما پراید شش تومنی پنج تومن جور کردیم که خدا احمدی نژادو .... اونم خوردیم رفت ارزوی صفر باید با بقیهچیزا به گور ببریم ...

 • عباس
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 09:41:12
  پاسخ
  48 0

  ببین وقاهت را به کجا رسوندن که حالا با وجود ارایه خدمات ضعیف و با توجه به عدم رضایت مردم به جای معذرت خواهی تهدید به گرانی میکنند میگن الان بخرید وگرنه گرانتر میشه والا ما را خوب گیر آوردن

 • محمد
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 09:50:36
  پاسخ
  17 0

  آقای وزیر صنعت باید از گران شدن خودرو دفاع کنه چون ذی نفع هست،تا زمانی که روی خودروی خارجی تعرفه آنچنانی هست خودرو سازان داخلی هم همچنان به دزدی از کیفیت و مال مردم ادامه میدن ،بهانه هم حمایت از تولید داخله یه قیمت دزدی و نارضایتی ملت

 • وحید
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 10:41:09
  پاسخ
  47 0

  آشغالساز های بزرگ ایران واقعا اگر صرفه اقتصادی نداره تعطیل کنید بفروشید به خودروساز خارجی ببینید چطور بهترین برند ها رو با قیمت و کیفیت بالا میسازه

 • امیر
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 10:43:18
  پاسخ
  16 0

  از نظر اقتصادی تجربه شده وقتی عرضه باشه ولی تقاضا کم بشه محاله کالا ارزان نشه پس بهتره نخرین تا براتون ثابت بشه.

 • دکتر جلبی
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 10:45:18
  پاسخ
  13 0

  خدا لعنت کناد هر دو شرکت ایران خودرو و سایپا را... نفرین بر سیاست گذاران صنعت خودرو خودرو داخلی نخرید.

 • مهراريا
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 11:02:13
  پاسخ
  17 0

  وزير اقتصاد و وزير صنعت و معدن بايد استيضاء بشن .قابل توجه نمايندگان ٨٠ مليون إيراني .

 • مهیار
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 11:16:05
  پاسخ
  53 0

  تو کشورهای اروپایی الکی ترین حقوق 2 هزار یورو ست یکی از بروزترین ماشینهای بنز 2016 هم 40هزاردلاره . یعنی 20ماهه پولش جمع میشه . اینجا الکی ترین حقوق 600 هزارتومنه یه ماشین درپیته ایرانخوردرو 40میلیون . یعنی حدود 4 5سال زمان میبره تا بخریمش . اینم از مقایسه گرونی تو مملکت ما

 • عبدالعزیززینلی
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 11:16:15
  پاسخ
  54 0

  سلام.خیلی پررو هستید.ماشین2میلیونی اشغال میدید20خجالتم نمیکشید.امیدورام برشکست کنید.چون جون وجیب مردم واستون شده کاسبی.

 • hamid
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 11:16:18
  پاسخ
  52 0

  اون کسانی که قبلا پیش خرید کرده اند نیز دارند انصراف داده اند وپولهاشونو با سود قراردادی پیش خرید ، دارند پس میگیرند .. این خیلی مهمه که حتی نمیتونند سپرده های مردم را عودت بدند ..... این کمپین کمر گرانفروشان بی تعهد وزالو صفتان را میشکند ....مردم مصمم هستند .. الان کمپین ضد گرانفروشی لبنیات هم شروع شده شاید مسئولین به خود بیان واز منافع شخصیشان بگذرند

 • حسن
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 11:19:21
  پاسخ
  64 0

  من قصد داشتم پژو پارس بخرم که به احترام مردم منصرف شدم

 • رسول
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 12:07:07
  پاسخ
  16 0

  خدا وکیلی نخرید

 • مهدی
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 12:09:23
  پاسخ
  15 0

  ماشينهاي بي كيفيتشون تو انبارها باد كرده دارن ريپي ميان خجالت بكشيد اينقدر مردم رو تحقير نكنيد برادرم 3ساله رفته آلمان داره كار ميكنه با فيش حقوقيش يك بنز صفر كيلو متر از دم قسط بهش دادن كه شركت خودش ماهيانه از حقوقش كم ميكنن ماهي يبار هم ميان ميگن از خودرو تون راضي هستيد.

 • حقیقت
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 12:23:47
  پاسخ
  14 0

  من موندم فردای قیامت خودروسازان در جواب به خطر انداختن جان رانندگان و سرنشینان همینطوری جواب میدن

 • محمود
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 12:36:22
  پاسخ
  16 0

  سلام ما مردم ایران ماشین صفر نمیخریم یا ماشین ارزان وباکیفیت کنین یا ماشین خارجی ازاد کنین.تمام

 • محمدرضا
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 12:37:40
  پاسخ
  59 0

  کاش میشد علیه این دو کارخانه راه پیمایی کرد.

 • مسعود
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 12:52:22
  پاسخ
  55 0

  از همین الان صدای شکستن استخوانهای این طلبکاران وقلدران اقتصادی که به زور و نامردی در حق ملت خود را خودرو ساز لگن ساز کردند به گوش میرسه

 • رضا
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 12:55:19
  پاسخ
  58 0

  از این به بعد خودرو ایرانی نمی خریم خون مردم را مکیدند باین قیمتهای فزاینده وبی کیفییتی .مردم مگر چقدر درامد دارند که اینطور یک خودرو بونجول قیممت نجمومی میشه

 • بی نام
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 13:07:32
  پاسخ
  61 0

  نخیرید این خریدها باعث کشته شدن ادمای بیشتر توی جاده میشه به خودتون رحم کنید

 • بی نام
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 13:38:01
  پاسخ
  60 0

  ازوقتی که خودروی ساخت وطن روفروختم علاوه برصرفه جویی ماهیانه دویست هزارتومن اعصابم هم هرروزخوردنمیشه وپیاده روی هم که میکنم احساس سلامتی میکنم قراره خودرورفاه بیاره نه اینکه امنیت جانی ماروبه خطربندازه اگه قیمت خودروباکیفیتش متناسب نباشه تاآخرعمرهم نمیخرم هیچ اتفاقی هم نمی افته خیلی هم نفع میکنم

 • جواد
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 13:48:57
  پاسخ
  74 0

  آقا من دو ساله که می خوام خودروام رو عوض و صفر بخرم ولی فقط و فقط به خاطر همراهی با دیگر هموطنام حاضر نشدم این کارو بکنم و دیگه خودرو داخلی نخواهم خرید هر چند مجبور بشم خودرو دست چندم خارجی بخرم . به امید ورشکستگی صنعت ظالمانه خودرو داخلی

  • بی نام
   سه شنبه 20 مرداد 1394 - 19:28:48
   14 0

   احسنت دوست عزیز

 • شجاعی
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 13:58:36
  پاسخ
  68 1

  من هم نمی خرم چون خرید ماشین از ایران خودرو وسایپا خیانت به ملت ایران و اقتصاد ملی است چون اینها یاد گرفته اند لگن بسازند و به هر قیمتی به خورد این ملت بدهند بجای این حرفهای بی اساس که مسوولین خودرو ساز می زنند به حقوق مشتر ی احترام قایل شوند نه به جیب خودشان

 • مهدی
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 13:59:55
  پاسخ
  65 3

  من یه پراید 89خریدم.خیلی ام راضی ام.از پراید صفر خیلی بهتره

 • امیر
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 14:04:05
  پاسخ
  71 1

  سلام این انجمن خودرو ساز خیلی سعی کردن توافق ژنو اجرایی نشد اما به کوری چشم دشمن شد

 • بی نام
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 14:23:20
  پاسخ
  14 0

  اينهمه مردم اومدن اينجا نظر دادن كه نميخريم باز آقايون خوش خيال خودروساز ميگن اين كمپينها تاثير نداره تو اين سالها توليدتون رو هم اين شكلي با بي خيالي مديريت كرديد كه كار به اينجا كشيده

 • جواد
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 14:26:45
  پاسخ
  17 0

  یه جوون مجردم و عشق ماشید داشتن. اما نمیخرم همون موتور هوندامو سوار میشم سگش به این ماشینا میارزه

 • babak
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 14:40:06
  پاسخ
  14 0

  خودرو صفر نمیخرم پس هستم،من خودم تا قیمت نیاد پایین خودرو صفر نمیخرم

 • خشایار
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 14:45:52
  پاسخ
  13 0

  اولین قدم ما ،مبارزه با گران فروشی و بی کیفیتی دو شرکت تولید کننده خودرو.

 • محمد
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 15:07:01
  پاسخ
  14 0

  من هم به احترام کمپین خودرو صفر نمی خرم .خودرو کهنه خارجی بهتر از محصولات صفر داخلی است.

 • نادر
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 15:52:16
  پاسخ
  15 0

  من باچشمهای خودم خوندم ان زمان که پراید قیمتش 7 میلیون بود و قیمت دلار 800 تومان بود این ها پراید را باقیمت 1250 دلار صادر میکردن به سوریه یعنی یک میلیون تومان. نخرید نخرید تا به زانو در بیان. مردم باید با هم یکی بشن و خودشون حقشون را از این شیاد ها بگیرن. نمیخریم نمیخریم نمیخریم.

 • ..
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 16:20:50
  پاسخ
  15 0

  به بهونه تحریم گرون کردین حالا بهونتون چیه . نمیخریم اقا گرون کن ما گرون دوس داریم بخریم پولمون زیاد مشکلیه .

 • سیاوش
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 17:15:48
  پاسخ
  29 0

  نخر

 • بی نام
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 17:19:30
  پاسخ
  33 0

  مرد باشیم و نخریم حق گرفتنیه

 • مسعود
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 17:40:47
  پاسخ
  15 0

  یعنی چی که تقاضا وجود داره، توهم زدید آقای مدیرعامل،بنده شدیدا به خودرو احتیاج دارم، اما یک لحظه هم به ماشینهای صفر ایران خودرو و سایپا فکر نمیکنم، میخوام یه دست دوم خارجی بخرم تا جونم در امون باشه.

 • بی نام
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 17:56:05
  پاسخ
  14 0

  نخرید...نخرید...نخرید

 • جمال
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 18:51:37
  پاسخ
  36 0

  نخرین نخرین نخرین یک سال دندون رو جیگر بزارین نخرین پول مفت دارین میریزین تو جیب یک عده سرمایه داره . فقط یک سال نخرین وضعیت ماشین رو درست میکنن .

 • بی نام
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 19:07:15
  پاسخ
  35 0

  کاسبان تحریم بسه دیگه هرچی از مردم بیچاره کندید حالا به مفلسی افتادید؟ خدا را شکر

 • علی
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 19:24:26
  پاسخ
  17 0

  سلام چطور وقتی قیمت ارز میره بالا رو قیمت خودرو تاثیر داره ولی وقتی قیمت ارز میاد پایین رو قیمت خودرو تاثیر نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خودرو های شما میدونین عرض یه سال چند خانواده رو بی سرپرست کرده؟ چند نفرو بد بخت کرده؟ بترسین از خدا تا به مصرف کننده ارزش قائل نشدین نمیخریم.

 • مهرداد
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 19:40:16
  پاسخ
  16 0

  همه با هم خودروی داخلی نخریم تا اول کیفیت افزایش و بعد هم قیمت آن ها را کاهش بدهند.

 • بی نام
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 21:35:23
  پاسخ
  36 0

  نخریدن بد ترین مبارزه علیه گران فروشی ...

 • بی نام
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 21:47:07
  پاسخ
  38 0

  من سال نود و دو پرایدم رو فروختم و امسال قصد خرید صفر داشتم ولی میخوام بخاطر این حرکت ملت موتور بگیرم

 • ماشین
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 21:48:21
  پاسخ
  32 0

  نمیفهمم وقتی کشوری توان تولید و عرضه صنعتی رو نداره چرا باید اصرار به تولیدش کنه ؟ به خدا ما توان و علم تولید خودرو رو نداریم البته نمیدونم توان تولید چی رو داریم ؟ پس نخرید شاید اینا دست از سر ما برداشتن هرچند خرید ماشین های چینی هم پول تو جیب یه مشت دزد دیگه ست اونا هم ماشین های ضایعی هستن :

 • بی نام
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 22:06:21
  پاسخ
  15 0

  خرید الاغ بهتر از خرید یک بی خودروی داخلی است.

 • بی نام
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 22:20:26
  پاسخ
  13 0

  ما الان حدود دو ماهه که میخوایم ماشین بخریم...واقعا احتیاج داریم...ولی حالا که اینجوره نمیخریم....اگر بشه کارکرده میخریم...بذاریم ببینیم حرف حرف کیه

 • شاهرخ
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 23:22:06
  پاسخ
  32 0

  خودرو سازها میتونن برای خودشون تصمیم بگیرن نه برای جیب من و شما. من و امثال من برای جنس بی کیفیت پول نمیدیم. حالا به نظر شما این از روی احساسه یا هیجان برام اصلا مهم نیست. من 40 میلیون واسه آشغال نمیدم. در آوردن این پول اصلا راحت نیست که بخوام راحت خرجش کنم.

 • بی نام
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 23:31:04
  پاسخ
  34 0

  تشكيل اين گروه ها اثر نداره؟ كه اين طور حالا چرا دستو پاتون رو گم كردين؟

 • سحر
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 23:40:15
  پاسخ
  39 0

  ب امید دیدن ورشکستگی خودروسازان داخلی

 • بی نام
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 23:42:42
  پاسخ
  33 0

  فعلا با همین که داریم میسازیم عجله ای برای خرید ماشین صفر ندارین یه سال دیگم همینا سوار میشیم

 • رضا
  سه شنبه 20 مرداد 1394 - 23:49:41
  پاسخ
  38 0

  مردم ایران استثمار شده اند به معنای واقعی کلمه استثمار یعنی از دسترنج دیگران خوردن یه کارگر بدبخت باید ماهی 700 تومن حقوق بگیره و مجبوره که فقط از خودروهای بی کیفیت این دو شرکت با قیمتهای چند برابر قیمت واقعی بخره چرا نباید بتونه از خودروهای خارجی باکیفیت بخره؟؟؟ جوابش پولیه که ازسود فروش این محصولات تو جیب سران مملکت میره

 • رضا
  چهارشنبه 21 مرداد 1394 - 00:00:00
  پاسخ
  11 0

  اگه کاهش قیمت صرفه اقتصادی نداره خب پس تعطیلش کنید مردم تا کی باید جیب شما رو پرکنن ؟این همه شرکت اعلام ورشکستگی میکنن شما درشو گل بگیرید 😅

 • محمود
  چهارشنبه 21 مرداد 1394 - 00:06:48
  پاسخ
  12 0

  به اقای نعمت بخش چه ربطی داره اصلا ما نه پول داریم و نه فکر خرید خودرو هستیم با پای پیاده میریم هر جا دلمون خواست

 • مجید
  چهارشنبه 21 مرداد 1394 - 00:47:32
  پاسخ
  13 0

  نمایندگی فروش ایران خودرو توی نوشهر داره ور شکست میشه .بخدا اگه ادامه بدیم حداقل تا اخر تابستون ماشین این 2شرکت فرقون سازی باید محصولاتشون رو باشرایط فوق الادهیکی بخر دو تا ببربفروشن......یا با ضمانت کارت یارانه از دم قسط ماشین بدن..به امید اون روز

 • محمد
  چهارشنبه 21 مرداد 1394 - 03:28:35
  پاسخ
  33 0

  با وجود نیاز به خودروی صفر هم وطن عزیز نمی خرم و از شما هم خواهش می کنم کمی تحمل کنید و نخرید. این آقای نعمت بخش و دوستانشان خیییییییییییییییییلی چوب در آستینمان کرده اند و مارا هالو می دانند.

 • حمید
  چهارشنبه 21 مرداد 1394 - 07:56:08
  پاسخ
  32 0

  وقتی شرکت خودرو سازی داخلی بازار سیاه راه می اندازند تا با قیمت بالا بفروشند حالا بدتر تر از این باید سرشون بیاد والا کمشون.نخرید

 • کریم
  چهارشنبه 21 مرداد 1394 - 07:57:14
  پاسخ
  33 0

  اقای نعمت بخش شمایی که این همه سخنرانی میکنید و همیشه عادت به حرف و دروغ گفتن زیاد دارید و می بایستی هم چنین باشد چون که بخشی از این شرکتها مربوط به وزارت ضنایع می باشد خجالت بکشید این همه دروغ نگید مردم می فهمند چه خبره ماشینهاتون بیرون از ایران با ربع قیمت داخلی داره فروش میره

 • سجاد
  چهارشنبه 21 مرداد 1394 - 08:24:22
  پاسخ
  12 0

  آقای نعمت بخش و آقای وزیر صنعت این کمپین به امید خدا ادامه پیدا میکند. بسه این

 • علی
  چهارشنبه 21 مرداد 1394 - 09:15:14
  پاسخ
  32 0

  سلام.من میخواستم یک پارس صفر بخرم که به احترام ملت و کمپین مردم عزیزمان این کارو نکردم و نمیکنم تا همه با هم همراه باشیم و مشت محکمی بزنیم بر دهن این دو زورگو

 • قرهاد امینی
  چهارشنبه 21 مرداد 1394 - 09:36:16
  پاسخ
  32 0

  سلام . واقعا که میگه قیمت خودرو بستگی به ارز داره مگه طلاست مردم.تحریم شدیم گفتن گرونی بخاطر تحریم هاست.

 • علیرضا
  چهارشنبه 21 مرداد 1394 - 10:44:20
  پاسخ
  32 0

  آقای دبیر انجمن،چرا کاهش قیمت مقدور نیست؟ در شرایطی که در مقایسه با قبل یعنی زمانیکه قطعات اصلی در خودروها بکار میرفت و امروزه قطعات بی کیفیت داخلی یا چینی بکار برده می شود و قیمتها در مقایسه با آن زمان نیز سه برابر شده و بعبارتی هم هزینه تولید کمتر شده و هم قیمتها بیشتر، چرا نباید خودرو ارزان شود؟بعنوان نمونه، در خودروهای پژو 206،قطعه پایه دینام اصلی در بازار تا 250 هزار تومان هم میرسد، درحالیکه مشابه داخلی یا چینی کار شده در این خودروها حداکثر 50 هزار تومان قیمت دارد و بنابر تجربه شخصی، این قطعات را پس از چند بار تعویض در یک مدت زمانی کوتاه در نهایت باید خارج از گارانتی و با هزینه شخصی تعویض نمود تا به آرامش نسبی رسید،پس با این تفاسیر چرا نباید قیمت کاهش یابد؟

  • بی نام
   شنبه 24 مرداد 1394 - 23:20:21
   15 0

   نخرید تا ور شکست بشن حق ما بهترین هاست نه پراید

 • مهدي
  چهارشنبه 21 مرداد 1394 - 11:19:59
  پاسخ
  41 0

  ماشينمو صفر خريدم الان دارم ديازپام ميخورم هرجاييشو تعمير ميكني يجا ديگش خرابه ميخواي از گارانتيش استفاده كني اينقدر با اعصابت بازي مي كنن كه مجبوري بري آزاد تهيه كني؟؟؟؟؟؟؟؟؟ الان توي انزلي كه جزو مناطق آزاده كلي ماشين منطقه مي گرده با قيمتي كمي بيشتر از پرشيا ولي صد برابر بهتر مثلا ريو 2015 پنجاه ميليون تنها چيزي كه واسه سايپا و ايران خودرو مهم فروشه با پر رويي تمام حتي يكبارم نميان عذر خواهي. تعداد كشته هاي مردمي با خودروي ايراني از 8 سال جنگ تحميلي هم بيشتر شده اونوقت بازم دارن توليد مي كنن كاشكي يكي مثل ميرزاي شيرازي كه تنباكو را تحريم كرد خودروي داخلي هم تحريم مي كرد. روغن پالم كه ميخوريم ، برنج آرسنيك دارم كه وارد ميشه، بنزين با سرب بالا هم داريم، پارازيتم كه درمونو داره در مياه

 • پرستو
  چهارشنبه 21 مرداد 1394 - 12:22:31
  پاسخ
  39 0

  امیدوارم همه ی مردم متحد باشن . در جواب این آقا باید گفت: چاره ی گران فروش، نخریدنه

 • وام گرفته
  چهارشنبه 21 مرداد 1394 - 13:07:02
  پاسخ
  9 44

  تکلیف اونایی که دوسه ماهه دنبال گرفتن وام خرید خودرو هستن و با هزار تا پارتی و ضامن وام گرفتن چی میشه؟

 • سعید
  چهارشنبه 21 مرداد 1394 - 13:40:02
  پاسخ
  13 0

  جنگ جنگ تا پیروزی

 • بی نام
  چهارشنبه 21 مرداد 1394 - 14:15:49
  پاسخ
  39 2

  فقط خودرو نیست مردم باید خیلی چیزای دیگه از جمله مسکن و .... را تحریم کنند و نخرند تا یه عده دلال از خدا بی خبر هر بلایی را که می خواهند سر مردم در نیاورند وقتی ایران خودرو و سایپا پاداشهای چند صد میلونی به مدیرانش پرداخت می کند معلوم است که ضرر می کنند مردم به پا خیزید بر علیه زور گویان کشور

 • محمد
  چهارشنبه 21 مرداد 1394 - 17:18:38
  پاسخ
  43 0

  سلام آقایان فقط دروغ میگویند چه بخواهند چه نخواهند قیمت خودرو به یک سوم فعلی میرسد و نه وزیر صنعت و نه مسول دیگری کاری از دستش بر نمی آید

 • فری
  چهارشنبه 21 مرداد 1394 - 19:22:58
  پاسخ
  16 0

  خدا لعنتتون کنه سالهاست خون مردم رو با این ماشینهای بی کیفیت و غیراستاندارد می ریزید. خدا لعنتتون کنه. مردم تو رو خدا نخرید تا این مجرمین به ضرر بیفتند. انقدر نمیخریم تا ارزون کنید. فقط باید پراید بی کیفیت رو تحریم کرد.

 • بی نام
  چهارشنبه 21 مرداد 1394 - 19:57:46
  پاسخ
  17 0

  نمیخریم

 • مجتبی
  چهارشنبه 21 مرداد 1394 - 23:00:14
  پاسخ
  26 0

  زمانی که بنزین گرون میشه مردم ایران مانند مردم اروپا هستند وقتی نوبت به ماشین میشه نه ما ایرانی هستیم باید ماشین ایرانی سوار بشیم . ماشین ایرانی خیلی با کیفیت برای مثال پراید مثلا ماشین کم مصرف میگن 100 کیلومتری 7 لیتر بنزین مصرف میکنه البته این برای زمانی که وزن راننده 50 کیلو باشه و سرنشین نداشته باشه حالا اگر راننده کمی سنگین وزن باشه و سرنشین داشته باشه ماشین دیگه شاید 100 کیلومتر نرسید و خدا نکه کولر ماشین داخلی روشن بشه 24 ساعت دارید بنزین میزنید سر ماه باید موتور عوض کنید اگه از این مشکل کوچک عبور کنیم مشکل ایمنی و قیمت کیفیت که چیزی نیست بعد خودرو که هر قطعه اون ساخت یه کشور دیگه است به اسم خود تموم میکنند ما نمی دونیم جدیدن کشور گشایی کردیم چین و هند به خاک ایران پیوستن .

 • حمید
  چهارشنبه 21 مرداد 1394 - 23:02:29
  پاسخ
  22 1