چهارشنبه 2 آبان 1397
شنبه 8 اسفند 1394 - 08:49:33 چاپ

تکلیف290 کرسی مجلس مشخص شد/کسب 83 کرسی توسط اطلاح طلبان/ ورود نماینده اقلیت با 100درصدآرا

سیاست > انتخابات - سرنوشت 290 کرسی مجلس دهم مشخص شد. در این دور از انتخابات اصلاح طلبان با وجود اینکه در بسیاری از حوزه ها نتوانستند معرفی کنند، اما حداقل 29درصد کرسی ها را از آن خود کنند

به گزارش خبرآنلاین، اصلاح طلبان تا کنون توانسته اند 83 کرسی بهارستان را از آن خود کنند که 30 کرسی آن، متعلق به لیست اصلاح طلبان در پایتخت است و در مقابل 64 نامزد مورد حمایت اصولگرايان به مجلس راه یافته اند. 

از نکات مهم در این دوره از انتخابات مجلس، اقبال مردم به نامزدهایی بوده که به صورت مستقل در عرصه رقابت حاضر شده اند. آنها در این دوره  تاکنون 55 کرسی را تصاحب کرده و با توجه به اینکه انتخابات در برخی از حوزه ها به دور دوم کشیده شده، این شانس را دارند که حداقل 20 درصد از کرسی های مجلس را کسب کنند.

در کنار لیست اصلاح طلبان و اصولگرایان، صدای ملت هم در برخی از حوزه های انتخابیه نامزد معرفی کردند که در مجموع 10 نامزد اختصاصی آنان توانسته به مجلس دهم راه یابند.

با شمارش آرا در حوزه های انتخابیه، تعیین تکلیف 71 کرسی نیز به دور دوم کشیده شده است که به گفته وزیر کشور در اواخر فروردین و یا اوایل اردیبهشت سال آینده انتخابات مرحله دوم برگزار خواهدشد.

در مورد نمایندگان اقلیت های مذهبی در کشور نیز، در حوزه انتخابیه کلیمیان؛ سیامک مره صدق با 2 هزار و 449 رای، در حوزه انتخابیه زرتشتیان اسفندیار اختیاری کسنویه یزد با 3 هزار و 966 رای، در حوزه انتخابیه مسحیان آشوری و کلدانی ؛یوناتن بت کلیا با 2 هزار و 212 رای، در حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی شمال ایران؛ کارن خانلری با 8هزار و 631 رای و در حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی جنوب ایران ژرژیک ابرامیان با کسب 2هزار و 290 رای از مجموع 2هزار و 290 رای توانستند وارد بهارستان شوند.
 از نکات جالب توجه در این دوره از انتخابات، کسب آرای صددرصدی تواسط نماینده منتخب مسیحیان ارمنی جنوب ایران است.

با اسامی نمایندگان پیروز در رقابت های مجلس دهم و حوزه های انتخابیه آنها تا ساعت 17 روز دوشنبه 10  اسفند در جدول زیر آشنا شوید:

استان/ حوزه انتخابیه

لیست اصولگرایان

لیست امید

لیست صدای ملت

نفر پیروز/ ورود به مرحله دوم

آرا

و هریس:

آذربایجان شرقی

مهدی حسینیان

بیت الله عبدالهی

---

بیت الله عبدالهی  مهدی حسینیان سراجه لو به مرحله دوم راه یافتند.

به ترتيب با 17 و 13 هزار راي

بستان‌آباد:

احد خیری

غلامرضا نوری

غلامرضا نوری قزلجه

محمد وحدتی هلان

20 هزار و 6

بناب

ضیاء‌الله اعزازی

 

محمد باقری

ضیاء‌الله اعزازی

26 هزار و 383

تبریز، اسکو و آذر شهر

محمدحسین فرهنگی، حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج الدینی، احمد علیرضابیگی، محمداسماعیل سعیدی و معصومه راشد، لطیف لطیفی

مسعود پزشکیان،

علی اصغر الموسوی،حجت الاسلام عباس عباس زاده،محمدرضا اسلامی، شهاب الدین بی مقدار،

زهرا ساعی

مسعود پزشکیان، میرهادی قره سید رومیانی، علیرضا منادی، زهرا ساعی، محمدحسین فرهنگی، عباس عباس‌زاده

مسعود پزشکیان احمد علیرضا بیگی

 

محمدحسین فرهنگی، زهرا ساعی ، علیرضا منادی، محمداسماعیل سعیدی ، میرعلی‌اصغر الموسوی،سیدمحمدرضا تاج الدینی، شهاب‌الدین بی مقدار،  عباس عباسزاده به دور دوم رفتند.

261هزار و 605

235 هزار و 314

-----

به ترتیب با 143؛ 114؛ 113، 105،102 و ، 96 و 88، 98 هزار رای

سراب

داوود روشنی

مجید نصیرپور

 

یوسف داودی و محمد نصیرپور سردهایی به مرحله دوم رفتند.

به ترتیب با 16 و 15 هزار رای

شبستر

علی علی‌لو

 

کریم قیاسی مرادی

معصومه آقاپور و  علی علیلو به مرحله دوم رفتند

به ترتیب با 12 و 8 هزار رای

کلیبر و هوراند

قلی‌الله قلی‌زاده

علی فخرآذر

---

قلی‌الله قلی‌زاده

36 هزار و 936

مراغه و عجب شیر

       ---

----

مهدی دواتگری

مهدی دواتگری و محمدعلی حسین‌زاده به مرحله دوم راه یافتند.

به ترتیب با 29 و 26 هزار رای

مرند و جلفا

       ---

کریم شافعی

 

کریم شافعی و محمد حسن نژاد به مرحله دوم رفتند

هر دو با 29 هزار رای

ملکان

شهروز افخمی

---

---

سلمان خدادادی

33 هزار و 132

میانه

یعقوب شیویاری، محمدرضا حاجی‌اصغری

حافظ شورچی، محمدحسین بهبودی

سید بهلول حسینی، محمدحسین بهبودی

قردین فرمند

 

یعقوب شیویاری

24 هزار و 980

23 هزار و 919

هشترود و چاراویماق

غلامحسین شیری

غفار اسماعیلی

غفار اسماعیلی

سید حمزه امینی

150 هزار و 58

ورزقان

        ---

       ---

       ---

رضا علیزاده

15 هزار و 892

 ارومیه

آذربایجان غربی

نادر قاضی‌پور، ابراهیم بازیان،سید سلمان ذاکر

الهه سرشار،سید هادی بهادری،

مجید دودكانلوي ميلان

عابد فتاحی، نادر قاضی‌پور

نادر قاضی پور

---

حاکم ممکان

سید هادی بهادری

روح الله حضرت پور

مجید دودکانلوی میلان به دور دوم راه یافتند

169 هزار و 98

---

به ترتیب

104 هزار،

102 هزار

86 هزار و 82 هزار

بوکان

     ---

محمد قسیم عثمانی

 

محمد قسیم عثمانی

47 هزار و 162

خوی

سرشت و پیرانشهر

تقی کبیری

 

جمال امین محمدی

مؤید حسینی صدر

سیدتقی کبیری

73 هزار و 694

سلماس

 

رسول جلایر

---

---

رسول جلایر و شهروز کاشانی به مرحله دوم رفتند

به ترتیب با 18 و 16 هزار رای

ماکو و چالدران

علیپور

عین الله شریف پور

---

عین الله شریف پور

محرم اکبر زاده به مرحله دوم رفتند

به ترتيب با 27 و 20 هزار

مهاباد

      ----

 

 

جلال محمود زاده

46 هزار و 856

میاندوآب،

تکاب و شاهین دژ

 

     ----

مریم مسرت،صمد یگانه

---

همایون هاشمی، محمد میرزایی، جهانبخش محبی نیا و مهدی عیسی زاده به دور دوم راه یافتند

به ترتیب با 51، 49، 48 و 43 هزار رای

نقده و اشنویه

     ----

عبدالکریم حسینی زاده

----

عبدالکریم حسین زاده

161 هزار و 972

اردبیل، نمین، سرعین و نیر

اردبیل

منصور حقیقت‌پور، مصطفی افضلی‌فرد

محمدرضا سرداری،محمد فیضی،رضا کریمی

منصور حقیقت‌پور

صدیف بدری

رضا کریمی( مستقیم)

فیضی و موسوی مرحله دوم راه یافتند

87هزار و 784

86هزارو 839

---

به ترتیب 62 هزار و 55 هزار

پارس آباد و بیله سوار

امیدعلی رعنایی

عباس جهانگیرزاده

----

ایرج بیگدلو و شکورپور حسین شقلان به مرحله دوم رفتند.

به ترتیب با 20 و 17 هزار رای

خلخال و کوثر

      ---

ضرغام مقربی

جعفری بنه خلخال

شبیر خالقی

19 هزار و 120

گرمی

ولی اسماعیلی

میرحمایت میرزاده

 

میرحمایت میرزاده

21 هزار و 399

مشکین شهر

عباس‌زاده مشکینی

یونس اسدی

 

ولی ملکی

22 هزار و 457

اردستان

اصفهان

حجت‌الاسلام سیدصادق طباطبایی‌نژاد

احمد رمضانی سعادت‌آبادی

 

سیدصادق طباطبایی‌نژاد

16 هزار  و 100

اصفهان

احمد سالک، حمیدرضا فولادگر، ‌مجتبی خیام‌نکویی، کمال حیدری و مجید نادرالاصلی

مینو خالقی،مسعود حمیدی طوقچی،علیرضا آجدانی،حیدرعلی عابدی،ناهید تاج الدین

سید مصطفی طباطبایی نژاد، حسین اصفهانی

 حمیدرضا فولادگر

ناهید تاج الدین

مینوخالقی
حیدر علی آبادی
احمد سالک

200 هزار و 690
195 هزار و 66
193 هزار و 399
179 هزار و 230
176 هزار و 807

چادگان، فریدون شهر و فریدن

اکبر ترکی

محمودرضا شریفی

محمدعلی اسفنانی

اکبر ترکي

22 هزار و 536

خمینی شهر

سیدمحمدجواد ابطحی

محمدتقی لطفی

علی دوستی

سید محمد جواد ابطحی

45هزار و 514

خوانسار و گلپایگان

محمدرضا جمالی

علی بختیار

 

علی بختیار

60هزار و 411

سمیرم

بهروز جعفری

---

سکینه عمرانی

اصغر سلیمی بهروز جعفری به مرحله دوم راه یافتند.

هر کدام با 7 هزار راي

شاهین‌شهر، برخوار و میمه

حسینعلی حاجی‌دلیگانی

سید محمود حسینی

سید محمود حسینی دولت آبادی

حسینعلی حاجی دلیگانی

60هزارو 411

شهرضا

حجت‌الاسلام محمدرضا آقایی

علی شجایی

عوض حیدرپور

حجت‌الاسلام آقایی و سمیه محمودی به دور دوم راه یافتند

به ترتیب 16 هزار و 258 و 12 هزار و 324 رای

فلاورجان

سیدناصر موسوی‌لارگانی

منصورعلی رحیمی

----

سیدناصر موسوی‌لارگانی

56 هزار و 208

قمصر و نطنز

      ---

علی باغبانیان

حسن نوریان

مرتضی صفاری

9 هزار و 842

کاشان، آران و بیدگل

سیدجواد ساداتی‌نژاد

 

سید روح الله حسینی

سید جواد ساداتی نژاد

52هزار و 899

لنجان

محسن کوهن

مزعل حسنی

 

محسن کوهکن

38هزار و 177

مبارکه

      ---

      ---

 

زهرا سعیدی

20هزار و463

نائین

      ---

غلامرضا کریمی

----

عباسعلی پوربافرانی

11 هزار و 154

نجف‌آباد

ابوالفضل ابوترابی

محمدحسن سورانی

 

ابوالفضل ابوترابی

64 هزار و 527

ساوجبلاغ و طالقان

البرز

علی حدادی

     ---

       ---

محمود بهمنی

---

کرج

 

       ---

ناصر حاجیان مطلق،غدیر مهدوی کلیمشی

       ---

عزیز اکبریان

محمد جواد کولیوند

148هزار و 218

143 هزار و 434

ایلام، مهران، ایوان، سیروان، ملکشاهی و چرداول

ایلام

روح‌الله ناصرزاده و حجت الاسلام والمسلمین عمران احمدی.

جلال میرزایی

سعید لطفی

 

سلام امینی

سارا فلاحی

جلال میرزایی

لطیف صادقی به دور دوم راه یافتند

به ترتیب 39 هزار ، 38 هزار ,

36 هزار و 31 هزار رای

دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدره:

محمدتقی محمدی

 

 

شادمهر کاظم زاده و علی محمد احمدی به دور دوم راه یافتند

به ترتیب با کسب 25 هزار و 22 هزار

دشتستان

بوشهر

غلامرضا مختاری

محمدباقر سعادت

---

محمدباقر سعادت

36 هزار و 916

کنگان، دیر و جم

موسی احمدی

حسین بردستانی

----

سکینه الماسی

41 هزار و 804

دشتی و تنگستان

سید کمال‌الدین شهریاری

محمدباقر پاکدل

 

سید کمال‌الدین شهریاری

54 هزار و 208

بوشهر، گناوه و دیلم

عبدالکریم جمیری

عبدالحمید خدری (امیر)

---

عبدالحمید خدری

41 هزار و 922

پاکدشت

تهران

فرهاد بشیری

محمد قمی

 

محمد قمی

46 هزار و 398

تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر

مرتضی آقاتهرانی، یحیی آل‌اسحاق، فاطمه آلیا، سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد، لاله افتخاری، زهره الهیان،‌ مهرداد بذرپاش، احمد توکلی، محمدنبی حبیبی، غلامعلی حدادعادل، پرویز داوودی، مجتبی رحماندوست،‌ فاطمه رهبر، علیرضا زاکانی، محمد سلیمانی، زهره طبیب‌زاده‌نوری، محمدجواد عامری‌شهرابی، حجت‌الله عبدالملکی، لطف‌الله فروزنده، سیدعلی قریشی، اسماعیل کوثری، غلامرضا مصباحی‌مقدم،‌ حسین مظفر، سیدمسعود میرکاظمی،‌ الیاس نادران،‌ محمد ناظمی‌اردکانی، سیدمحمود نبویان، بیژن نوباوه‌ وطن، مرضیه وحیددستجردی، مهدی وکیل‌پور.

محمدرضا عارف

فریده اولاد قباد

محمدرضا بادامچى

کاظم جلالى

سهیلا جلودار‌زاده

فاطمه‌السادات حسینى

الیاس حضرتى

غلامرضا حیدرى

فاطمه ذوالقدر

علیرضا رحیمی

ابوالفضل سروش

فاطمه سعیدى

پروانه سلحشور

علی نوبخت

طیبه سیاووشى

مهدى شیخ

محمود صادقى

محسن علیجانى زمانى

محمدجواد فتحى

مصطفى کواکبیان

حجت‌الاسلام احمد مازنى

پروانه مافى

علیرضا محجوب

داوود محمدى

على مطهرى

سید فرید موسوى

محمدرضا نجفى

بهروز نعمتى

محمدعلى وکیلى

عبدالرضا هاشم‌زائى

علی مطهری، حسن سبحانی، کاظم جلالی، حسن غفوری فرد، علیرضا محجوب، محمد خوش‌چهره، سهیلا جلودارزاده، مصطفی کواکبیان، محمدرضا مفتح، علی نوبخت،  بهروز نعمتی، محمود مقدم، محمدعلی وکیلی، الیاس حضرتی،  محمدرضا دشتی اردکانی، حسن بیادی، محمد سقایی، پروانه مافی، محمود صادقی، محمدرضا علایی، محسن عابدینی‌پور، سید محمد حسینی، حسین شیخ‌الاسلام، مژگان آژیده، محمد موسی‌خانی، طه عبدخدایی، وحید شریعتمداری،  سید محمد طباطبایی‌نژاد، حسن زمانی

 محمدرضا عارف
علی مطهری
سهیلا جلودارزاده
علیرضا محجوب
الیاس حضرتی
کاظم جلالی
محمدرضا بادامچی
فریده اولاد قباد
مصطفی کواکبیان
سیده فاطمه حسینی
پروانه سلحشوری
ابوالفضل سروش
علی نوبخت حقیقی
غلامرضا حیدری
مهدی شیخ
فاطمه سعیدی
محمود صادقی
محمدعلی وکیلی
بهروز نعمتی
پروانه مافی
فاطمه ذوالقدر
محمدجواد فتحی
داوود محمدی
سید فرید موسوی
محمدرضا نجفی
طیبه سیاوشی شاه‌عنایتی
محسن علیجانی زمانی
احمد مازنی
علیرضا رحیمی
عبدالرضا هاشم‌زایی

 1 میلیون و 608 هزار و 926

1 میلیون و 447 هزار و 713

1 میلیون و 333 هزار و 327

1 میلیون و 311 هزار و 375

1 میلیون و 296 هزار و 580

1 میلیون و 292 هزار و 686

1 میلیون و 262 هزار و 112

1 میلیون و 261 هزار و 252

1میلیون و 260 هزار و 174

1میلیون و 218 هزارو  727

1 میلیون و 200 هزار و 18

1میلیون و 198 هزار و 760

1میلیون و 180 هزار و 95

1میلیون و 176 هزار و 905

1میلیون و 174 هزار و 410

1میلیون و 173 هزار و 36

1میلیون و 164 هزار و 368

1 میلیون و 163 هزار و 52

1میلیون و 162 هزار و 195

1میلیون و 158 هزار و 36

1میلیون و 155 هزار و 284

1 میلیون و 139 هزار و 710

1میلیون و 128 هزار و 370

1 میلیون و 125 هزار و 608

1میلیون و 122 هزار و 256

1میلیون و 121 هزار و 42

1میلیون و 18 هزار و 119

1میلیون و 114 هزار و 839

1میلیون و 78 هزار و 817

 

دماوند و فیروزکوه

        ---

قاسم میرزایی نیکو

قاسم میرزایی

سید احمد رسولی‌نژاد و قاسم میرزایی به مرحله دوم راه یافتند

به ترتیب 12 هزار و 750 و 10 هزار و 259

رباط کریم و بهارستان

حسن نوروزی

خانعلی ابراهیم نکو

      ---

نوروزی و نکو به دور دوم راه یافتند

به ترتیب 48 هزار و 841 و 33 هزار و 311

شهریار، قدس و ملارد

         ---

محمد محمودی

      ---

گروسی  و محمودی به دور دوم راه یافتند

به ترتیب با 75 هزار و 67 هزار

ورامین و پیشوا

سید حسین نقوی حسینی

محسن ضرغام

      ---

سید حسین نقوی حسینی

194 هزار و 866

اردل و فارسان

چهار محال بختیاری

قدرت‌الله حمزه

علی کاظمی باباحیدری

حمیدرضا عزیزی فارسانی

علی کاظمی بابا حیدری و قدرت الله حمزه مرحله دوم راه یافتند

به ترتیب 21 هزار و 18 هزار

بروجن

        ---

حمید شفیع زاده

امیرعباس سلطانی

خدیجه ربیعی و علی نادری فرد به مرحله دوم رفتند

به ترتیب با 14 و 10 هزار رای

شهرکرد

سید سعید زمانیان

اردشیر نوریان

سید سعید زمانیان دهکردی

اردشیر نوریان

42 هزار  و 152

لردگان

        ---

      ---

مجید جلیل سرقلعه

محمد خالدی

38 هزار و 751

بیرجند و  درمیان

خراسان جنوبی

سید محمد باقر عبادی

حمید آیتی

حمید آیتی

سیدمحمدباقر عبادی

59 هزار و 361

فردوس، سرایان، طبس و بشرویه

نظر افضلی

روح‌الله دوست حسینی

محمدعلی عبدالله زاده

امیر حسنخانی

51 هزار و 615

قائنات

فرهاد فلاحتی

علی اسماعیلی

جواد هروی

فرهاد فلاحتی

30هزار و 12

نهبندان و سربیشه

نظر افضلی

اسماعیل اعزازی

     ---

نظر افضلی

19 هزار و 533

تربت حیدریه، مه ولات و زاوه

خراسان رضوی

ابوالقاسم خسروی

طاهر احمدی

----

سعید باستانی ابوالقاسم خسروی سهل آبادی به مرحله دوم رفتند

به ترتيب با 39 و 31 هزار راي

تربیت جام، تایباد و باخرز

 

 

غلامرضا اسدالهی

جلیل رحیمی

18 هزار و 934

چناران

محمد دهقان

کدیور

 

محمد دهقان

39 هزار و 62

خواف و رشتخوار

امیر کلالی

---

---

محمود نگهبان سلامی

44 هزار و 379

 

 

 

 

 

درگز

رزمیان

عبدالله حاتمیان

حسین محمدزاده

عبدالله حاتمیان

 

سبزوار،جغتای، جوین و خوشاب

بروغنی و عنابستانی

محمدرضا راه چمنی

رمضانعلی سبحانی فر

محمدرضا راه چمنی، رمضانعلی سبحانی فر

حسین مقصودی

 

فریمان،سرخس

احسان قاضی‌زاده

 

 

احسان قاضی زاده

36 هزار و 743

قوچان و فاروج

حجت‌الاسلام عباسعلی رستمی

 

هادی شوشتری

هادی شوشتری

36 هزار و 914

کاشمر،بردسکن و خلیل آباد

اسماعیل‌نیا

بهروز بنیادی

 

بهروز بنیادی

---

گناباد و بجستان

محمد صفایی

ناصرعلی منصوریان

 

حمید بنایی

19 هزار و 901

مشهد و کلات

حجت‌الاسلام محمدحسین حسین‌زاده بحرینی، حجت‌الاسلام پژمانفر، رضا شیران، امیرحسین قاضی‌زاده و جواد کریمی.

حسین امینی

تقی ابراهیمی سالاری

محمدرضا کلائی

علیرضا شهریاری

نسرین یوسفی

جواد آرین منش، حسین امینی، مهدی برادران، شراره معدنیان، حامد واعظ زاده خراسانی

سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی

نصرالله پژمانفر

محمدحسین حسین زاده

رضا شیران

جواد کریمی قدوسی

384هزار و 77

377هزار و 734

353 هزار و 118

343 هزار و 726

324 هزار و 450

نیشابور و فیروزه

حجت‌الاسلام سبحانی‌نیا و علی مروی.

حمید گرمابی

 

حمید گرمابی

 

هاجر چنارانی

 

75 هزار و 686

75 هزار و 384

اسفراین

خراسان شمالی

هادی قوامی

محمدرضا حاتمی

هادی قوامی

هادی قوامی

24 هزارو 195

بجنورد، مانه، جاجرم

قاسم جعفری و موسی‌الرضا ثروتی

علی قربانی

علی اکبری

عباس مظفر

علی اکبری

علی قربانی

103 هزار و 46

99 هزار و 204

شیروان

علی جدی

قربانعلی اسدی

----

عبدالرضا عزیزی

27 هزار و 179

فاروج

حجت‌الاسلام عباسعلی رستمی

---

----

هادی شوشتری

41 هزار و 217

آبادان

خوزستان

غلامرضا شرفی، سید محمد مولوی و سید امیر موسوی

سید حسین دهدشتی

فریده حمیدی

غلامرضا فیروزی

سید حسین دهدشتی

عامر کعبیبا

جلیل مختار

---

غلامرضا شرفی و محمد مولوی به دور دوم راه یافتند

27 هزار و 706

25 هزار و 412

---

به ترتیب

23 هزار و 16 هزار

اندیمشک

فریدون حسنوند

جهانبخش قلاوند

---

فریدون حسنوند

39 هزار و 93

اهواز و باوی

سیدشکرخدا موسوی، ناصر سودانی، جویجری

علی ساری

همایون یوسفی

جواد کاظمی‌نسب

علیرضا دهقانی، سید شریف حسینی، جویجری

همان یوسفی

جواد کاظم نسب

سیدشکرخداموسوی

سید شریف حسینی

شیب جویری

علی ساری

107هزار و 784

88هزار و 777

82هزار و 200

71هزار و 919

68هزار و 881

66هزار و 954

ایذه و باغملک

سیدهادی طباطبایی

 

 

هادی طباطبایی و هدایت‌الله خادمی به دور دوم راه یافتند

به ترتیب با 25 هزار و 23 هزار رای

بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان

حبیب آقاجری

علی دژمان

 

حبیب آقاجری و علی گلمرادی به دور دوم راه یافتند

به ترتیب

29 هزار و 28 هزار رای

بهبهان

---

محمدرضا ضرغامی

محمدباقر شریعتی

ضرغامی و کشت زرع به مرحله دوم راه یافتند

به ترتیب 20 و 15 هزار

خرمشهر

---

صالح سواری‌زاده

---

عبدالله سامری

19 هزار و 318

درفول

---

علیرضا صدرا

علیرضا صدرا

عباس پاپی زاده

96 هزار و 852

دشت آزادگان و هویزه

قاسم ساعدی

شمس‌الله بهمئی

 

قاسم ساعدی

20 هزار و 643

رامهرمز و رامشیر

اقبال محمدیان

----

محمدرضا بهمئی

اقبال محمدیان

25 هزار و 455

شادگان

---

هاشم خنفری

---

مجید ناصری نژاد

24 هزار و 710

شوش

سید راضی نوری

سید رسول موسوی

---

سید راضی نوری

٣٧هزار و ٧٦٤ رای

شوشتر و گتوند

----

---

سید محمد سادات ابراهیمی

سهراب گیلانی

36 هزار و 914

مسجد سلیمان،لالی

ورناصری

---

---

علی عسگر ظاهری عبده وند علیرضا ورناصری قندعلی به مرحله دوم راه یافتند

به ترتيب با 25 و 23 هزار راي

ابهر و خرمدره

زنجان

محمدرضا خان‌محمدی خرمی

 

محمدرضا خانمحمدی

محمدرضا خان محمدی و محمد عزیزی به مرحله دوم راه یافتند

به ترتيب با 35 و 25 هزار راي

خدابنده

سید محمدعلی موسوی

سید ابوالحسن رضوی

----

سیدمحمدعلی موسوی

محمد سلطانی به مرحله دوم راه یافتند.

به ترتيب با 14 و 12 هزار

زنجان و طارم

محمد اسماعیلی و سیروس میانجی

سید افضل موسوی

کریم خان محمدی

---

ابوالفضل موسوی فریدون احمدی علی وقف چی کریم خان محمدی به مرحله دوم راه یافتند.

به ترتيب با 52، 50، 33 و 31 هزار

ماه نشان، ایجرود

حجت‌الاسلام علی باقری

ملک حسین کریمی

 

مرتضی خاتمی

13 هزار و 875

دامغان

سمنان

---

محمدعلی محتشمی

عبدالرحمان رستمیان

حسن بیگی

17 هزار و 244

سمنان و سرخه

علیرضا خسروی

احمد همتی

----

احمد همتی

31 هزار و 771

شاهرود

سید حسن حسینی

محمد حسین صادقی

---

سیدحسن حسینی

49 هزار و 970

گرمسار

---

احمد اسدی

 

غلامرضا کاتب

23هزار و 668

ایرانشهر، سرباز،دلگان

سیستان و بلوچستان

----

عبدالناصر درخشان

اربابی

محمد نعیم امینی‌فرد

76 هزار و 55

چا‌بهار، نیک شهر و کنارک

   ---

 

 

عبدالغفور ایران نژاد و

82 هزار و 473

خاش،نصرت آباد،میرجاوه

   ---

امان‌الله کردی تمندانی

 

کورین علی کرد

60 هزار و 353

زابل، زهک و هیرمند

 

      ---

احمدعلی کیخا

فرهاد شهرکی

---

حبیب‌الله دهمرده و احمدعلی کیخا

114 هزار و 439

64 هزار و 950

زاهدان

حسینعلی شهریاری

علیم یارمحمدی

غلامرضا عزیزیان

حسینعلی شهریاری، ناصر کاشانی

علیم یارمحمدی و حسینعلی شهریاری

به ترتیب 98هزار و 191 و 86 هزار و 90 رای 

سراوان،سیب

   ---

 

میرمراد زهی

محمد باسط درازهی

60 هزار و 347

آباده ، بوانات وخرم بید

 

 

 

 

 

 

 

 

فارس

سید ابراهیم حسینی

---

رحیم زارع

رحیم زارع

32 هزار و 768

اقلید

الیاس طاهری

---

---

سیدحسین افضلی

20 هزار و 883

پاسارگاد ، مرودشت و ارسنجان

مهدی برومندی

---

محمدمهدی برومندی

محمدمهدی برومندی

55 هزار و 797

جهرم

محمدرضا رضایی

دکتر سیدجمال‌الدین ارجمندی

---

محمدرضا رضایی

53 هزار و 882

داراب و زرین دشت

محمدجواد عسکری

دکتر رضا انصاری

---

محمد جواد عسگری و رضا انصاری به دور دوم راه یافتند

به ترتیب 27 هزار و 25 هزار

رستم و ممسنی

---

مسعود گودرزی

نوذر شفیعی

مسعود گودرزی و عبدالرضا مرادی به مرحله دوم راه یافتند

36 هزار و 22 هزار

سپیدان

احمد اسفندیاری

---

---

سید علاالدین خادم

37 هزار و 777

سروستان ، خرامه و کربال

داریوش اسماعیلی

---

داریوش اسماعیلی

داریوش اسماعیلی

56هزار و 941

شیراز

سید احمدرضا دستغیب، فریدون عباسی، جعفر قادری، حسین نجابت

فرج‌الله رجبی،دکتر بهرام پارسائی، مسعود رضایی،علی اکبری

احمدرضا دستغیب، رجبی، محمدهادی ربانی شیرازی، جعفر قادری

بهرام پارسایی

فرج اله رجبی

مسعود رضایی

---

علی اکبری و جعفر قادری به دور دوم را یافتند

197 هزار و 471

172 هزار و 883

142 هزار و 667

---

به ترتیب 132 و 111 هزار

فسا

محمدحسن دوگانی

---

---

محمد جواد جمالی

44 هزار و 403

فیروزآباد ، فراشبند و قیر و کارزین

حجت‌الاسلام سیدیونس موسوی

کوروش کرم پور

نادر فریدونی

کوروش کریم پور

48 هزار و 973

کازرون

امان‌الله دهقان‌فر

---

---

حسین رضازاده

43هزار و 127

لارستان ، گراش و مهر

جمشیدجعفرپور

---

---

جمشید جعفرپور

38 هزار و 766

لامرد و مهر

سیدموسی موسوی

محسن علوی

---

محسن علوی

40 هزار و 414

نیریز و استهبان

فرهاد طهماسبی

دکتر محمدصادق کشفی نژاد

---

اصغر محمود و فرهاد طمهاسبی دوم دوم

به ترتیب 18 هزار و 16 هزار

بوئین زهرا

 

قزوین

 

 

روح الله عباسپور

روح اله بابایی صالح

---

روح اله بابابی صالح

 

تاکستان

رجب رحمانی

بهمن طاهرخانی

---

بهمن طاهرخانی

 

قزوین و آبیک

جت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی، خانم فاطمه محمدبیگی

خانم سیده حمیده زرآبادی

داود محمدی

داود محمدی

سيده حميده زرآبادي

 

107هزار و 991

قم

حجت الاسلام آشتیانی-مجتبی ذوالنور-و رضا امیرآبادی

 علی اردشیر لاریجانی، علی بنایی، مهندس محمدحسن نجفی

 

علی لاریجانی، علی بنایی

احمد امیرآبادی فراهانی،

263هزار و 885

علی لاریجانی 

191هزار و 329

مجتبی ذوالنوری

168هزار و 397

بیجار

کردستان

---

---

---

حمدالله کرمی

15 هزار و 919

سقز و بانه

---

---

بیگدلی

بیگدلی

58 هزار و 670

سنندج، دیوان دره و کامیاران

---

---

سالار مرادی، سید احسن علوی

سید مهدی فرشادان (مستقیم)

حسن علوی و سالار مرادی مرحله دوم راه یافتند

 

54هزار و 472

به ترتیب

48هزار و 695 و

25 هزار و 496

قروه و دهگلان

---

علی‌محمد مرادی

 

علی‌محمد مرادی

39 هزار و 302

مریوان و سروآباد

---

فیروز عارفی

امید کریمیان

منصور مرادی و امید کریمیان به مرحله دوم رفتند

به ترتیب 15 و 12 هزار رای

بافت، رابر، ارزوئیه

 

 

 

 

 

 

کرمان

علیرضا منظری توکلی

علی‌‌برز بختیاری

---

علی بختیاری

21 هزار و 573

بم، ریگان، فهرج و نرماشیر

موسی غضنفرآبادی

حبیب الله نیکزادی

---

حبیب الله نیکزادپناه

72 هزار و 985

جیرفت و عنبرآباد

---

ذبیح‌الله اعظمی

---

یحیی کمالی پور

71 هزار و 729

رفسنجان و انار

سید محمدحسین حسینی

احمد انارکی محمدی

---

احمد انارکی

56 هزار 464

زرند و کوهبنان

حسن رحمانی

حسین امیری خامکانی

حسین امیری خامکانی

حسین امیری خامکانی

35 هزار و 691

سیرجان و بردسیر

---

مهدیه اسدی زیدآبادی

---

حسن پوربیگلری

54 هزار و 970

شهربابک

حسین فتاحی

علی اسدی

مصطفی رضا حسینی قطب‌آبادی

علی اسدی

16 هزار و 956

کرمان و راور

محمدمهدی زاهدی، محمدرضا پورابراهیمی

زهره سالاری

 

 

غلام عباس نوذری

محمدرضا پور ابراهیمی، کریمی

پور ابراهیمی و محمد مهدی زاهدی

به ترتیب 157 هزار و 450 و 108 هزار و 316

کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج

---

دکتر احمد حمزه

---

احمد حمزه

79 هزار و 243

اسلام‌آباد غرب

 

 

 

کرمانشاه

علی جلیلیان

---

حشمت الله فلاحت پیشه

حشمت الله فلاحت پیشه

53 هزار و 369

پاوه

شهاب نادری

انور بیگامیری

---

شهاب نادری

بیش از ۳۲ هزار رای

سنقر و کلیایی

سید جواد حسینی‌کیا

محمدحسین خوش اقبال

---

سید جواد حسینی کیا و محمد عمادی به مرحله دوم راه یافتند

به ترتیب 10 هزار و 543 و 5 هزار و 585 رای

قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب

فتح الله حسینی

شهریار حیدری

---

فرهاد تجری

بیش از ۳۰ هزار

کرمانشاه

عبدالرضا مصری، محمد کرمی‌راد، سید قاسم جاسمی، ابراهیم عزیزی

سیدسعید حیدری طیب

 

احمد صفری

 

بهروز خسروی

سید سعید حیدری طیب، عبدالرضا مصری

عبدالرضا مصری

سید قاسم جاسمی

----

حیدری طیب و احمد صفری به دور دوم راه یافتند

 

143هزار و 928

106هزار و 454

---

به ترتیب 75 هزار و 53 هزار

کنگاور و بیستون

حسن سلیمانی

---

---

حسن سلیمانی

بیش از 48 هزار و 891

بویراحمد و دنا

کهگیلویه وبویراحمد

ستار هدایتخواه

محمد بهرامی

غلام محمد زارعی

محمد زارعی

48 هزارو  768

کهگیلویه و بهمئی

---

دکتر علی کامرانی مقدم

---

عدل هاشمی پور

58 هزار و 995

گچساران

علی پولادی‌وندا

غلامرضا تاجگردون

غلامرضا تاجگردون

غلامرضا تاج گردون

66 هزار و 103

رامیان و آزادشهر

گلستان

رضا صابری

مهندس غلامعلي کوهساری

غلامعلی کوهساری

علیرضا ابراهیمی

27 هزار و 83

علی‌آباد کتول

رحمت‌الله نوروزی

---

رحمت الله نوروزی

اسدالله قره خانی

44 هزار و 559

کردکوی، بندرترکمن و بندرگز

رحمت جلالی

رامین نورقلی‌پور

ربانی

رامین نور قلی پور

و رحمت‌الله جلالی به مرحله دوم راه یافتند

به ترتیب 32 هزار و 24 هزار

گرگان و آق‌قلا

سیدعلی طاهری، عیسی امامی

دکتر نور محمد تربتی نژاد

 عبدالغفار رادمهر

نبی هزارجریبی، نورمحمد تربتی نژاد

عبدالغفور امان زاده،نورمحمد تربتی نژاد، نبی هزار جریبی و سیدعلی طاهری به مرحله دوم رفتند.

به ترتیب با 48، 47، 45 و 43 هزار رای

گنبد کاووس

سلیمان عباسی

قرچه طیار

سلیمان عباسی

قرجه طیار

50 هزار و 822

مینودشت و کلاله

---

دکتر غلامعلی شه مرادی

سید نجیب حسینی

شهرام کوسه غراوی و سید نجیب حسینی به مرحله دوم راه یافتند

به ترتیب 41 هزار و 38 هزار

آستارا

گیلان

---

---

----

ولی داداشی

بیش از ۱۳ هزار رای

آستانه اشرفیه

---

محمدحسین قربانی

---

محمدحسین قربانی

19 هزار و 311

انزلی

حسن خسته‌وند

دکتر حسن میرزاپور

---

حسن خسته بند

14 هزار و 948

تالش، رضوانشهر و ماسال

محمود شکری

منصور یوسفی جولندان

---

محمود شکری

48 هزار و 886

رشت  /

---

 

 

غلامعلی جعفرزاده ایمن ابادی

 

سید محسن واحدی واعظ

 

محمد صادق حسنی

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی

---

جبارکوچکی نژاد

سید علی آقازاده

سید ولی اله عظمتی

محمدصادق حسنی

90هزار و 921

----

به ترتیب 58 هزار، 58 هزار،

53 هزار و 43 هزار

رودبار

عباس صفایی

 

---

صمد مرعشی

جمال سوسفی

به ترتیب 13 هزار و 240 و 8 هزار و 259 رای

رودسر و املش

اسدالله عباسی

محمدمهدی رهبری املشی

---

اسدالله عباسی

40 هزار و 345

صومعه‌سرا

---

---

سید کاظم دلخوش

سید کاظم دلخوش

---

فومن

خلیل بهروزی‌فر

محمدمهدی افتخاری

---

محمدمهدی افتخاری

33هزار و 647

لاهیجان و سیاهکل

ذبیح‌الله نیکفر

ایرج -ابوذر ندیمی

---

ذبیح نیکفر

47 هزار و 341

لنگرود

گل‌آقا پورعباس

مهرداد بائوج لاهوتی

---

مهرداد بائوج لاهوتی

---

الیگودرز

 

 

 

لرستان

---

داراب گنجی

---

محمد خدابخشی

20 هزار و 991

بروجرد

علاءالدین بروجردی

دکتر محمد ابوالفتحی

 

دکتر محسن روح بخشیان

---

علاءالدین بروجردی،هادی مقدسی، عباس و فاطمه مقصودی به مرحله دوم رفتند

به ترتیب با 30، 29، 27 و 26 هزار رای

پلدختر

سید حمیدرضا کاظمی

دکتر مصطفی چراغی

---

حمیدرضا کاظمی

18 هزار و 950

خرم آباد

---

سیدمحمد خان بیرانوندی

 

بهزاد مومنی مقدم

ایرج عبدی، نورمحمد بیرانوند

محمد بیرانوند مرتضی محمودوند ومحمدرضا ملکشاهی راد و اعظم محمدی نیابه مرحله دوم رفتند

به ترتیب با 50 و 40 هزار رای

درود و ازنا

حسین گودرزی

---

---

حسین گودرزی و مجید کیانپوربه مرحله دوم رفتند

هر دو با 20 هزار رای

سلسله و دلفان

 

---

---

علی رستمیان

48 هزار و 440

کوهدشت

علی امامی‌راد

---

اللهیار ملکشاهی

الهیار ملکشاهی

57 هزار و 713

آمل و لاهیجان

 

 

 

 

 

مازندران

سید ضیاالدین کاظمی دینان.

دکتر احمد خضرایی

---

عزت الله یوسفیان ملا

84 هزار و 453

بابل

حجت الاسلام ناصری و مومنی

دکتر علی نجفی خوشرودی

 

حسینعلی قاسم‌زاده

---

علی نجفی

----

حسین نیاز آذری و همت الله طاهری نژاد به دور دوم راه یافتند

62 هزار و 708 رای

---

به ترتیب 58 هزار و 55 هزار

بابلسر و فریدونکنار

ولی الله نانواکناری

سید ابراهیم (رضوان) هاشم ورزی

---

ولی الله نانوکناری

39 هزار و 319

رامسر، تنکابن، عباس‌آباد

غلامرضا مشایخی.

شمس‌الله شریعت نژاد

---

شمس اله شریعت نژاد

135 هزار و 134

ساری

محمد باقر پیشنمازی و منصور علی زارعی

علی اصغر یوسف نژاد

 

محمد دامادی

علی اصغر یوسف‌نژاد، محمد دامادی

علی اصغر یوسف نژاد

محمد دامادی

116 هزار و 540

 

67 هزار و 158

قائمشهر، سوادکوه و جویبار

سید علی ادیانی راد و کمال علی‌پور خنکداری.

---

عبدالله رضیان

 

سیدهادی حسینی (فرزند محمد)

سید هادی حسینی، رضیان

عبدالله رضیان

---

سید علی ادیانی و کمال علی پور به دور دوم راه یافتند

62 هزار و 192

----

به ترتیب 47 و 46 هزار رای

نکا، بهشهر و گلوگاه

حمد علی مقیمی

---

---

علی محمد شاعری

70 هزار و 403

نوشهر و چالوس

سید هاشم فاطمی چتن

دکتر حمزه‌علی ریاحی‌فر

قاسم احمدی لاشکی

قاسم احمدی لاشکی

39 هزار و 986

نور و محمود‌آباد

عبدالوحید فیاضی

عباس یزدانی

---

علی (صفر) اسماعیلی

36هزار و 891

اراک، کمیجان و خنداب

 

 

 

مرکزی

محمدحسن آصفری و علی‌اکبر کریمی.

داوود نعیمی

سیدمهدی مقدسی

مقدسی، داود نعیمی

علی اکبر کریمی

(مستقیم)

محمد حسین آصفری و سید مهدی مقدسی مرحله دوم رفتند

103 هزار و 234

به ترتیب 59 هزار و 54 هزار

تفرش، آشتیان و فراهان

ولی‌الله بیاتی

---

عباس صلاحی

محمد حسینی

13 هزار و 42

خمین

مجتبی ابراهیمی

دکتر نبی مطلبی

---

محمد ابراهیم رضایی

اصولگرا

دلیجان و محلات

حجت‌السلام علیرضا سلیمی

---

علیرضا سلیمی

علیرضا سلیمی

11 هزار و 470

ساوه و زرندیه

شهلا میرگلوبیات

---

---

شهلا میرگلوبیات و محمدرضا منصوری به مرحله دوم رفتند

به ترتیب با 23و 22 هزار رای

شازند

قاسم عزیزی

مهندس علی ابراهیمی

---

صاحبعلی غفاری علی ابراهیمی

به ترتيب با 15 و 11 هزار

بندر لنگه، بستک، پارسیان

هرمزگان

احمد جباری

خالد زمزم‌نژاد

---

خالد زمزم نژاد و احمد جباری به مرحله دوم رفتند

هر دو با 29 هزار رای

بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی

هاشمی تختی، محمد آشوری، جراره

---

منصور آرامی، محمد آشوری تازیانی

حسین هاشمی تختی نژاد

احمد مرادی

محمد آشوری

177 هزار و 826

136 هزار و 935

127 هزار و 369

میناب، جاسک و سیریک

رئیسی

مصطفی ذوالقدر

---

مصطفی ذوالقدر

247 هزار و 61

اسدآباد

 

 

 

همدان

اکبر رنجبرزاده

---

بهرامی

رنجبرزاده

19 هزار و 430

بهار و کبودرآهنگ

محمد علی پور مختار

علی یعقوبی

---

محمدعلی پورمختار

39 هزار و 725

تویسرکان

محمد مهدی مفتح

محمدمهدی مفتح

محمدمهدی مفتح

محمدمهدی مفتح

39 هزار و 623

رزن

عطالله سلطانی صبور

حسن لطفی

وزیری

حسن لطفی و عطاء الله سلطانی صبور به مرحله دوم رفتند

به ترتیب با 15 و 14 هزار رای

ملایر

احمد آریایی‌نژاد، احد آزادی‌خواه

محمد کاظمی

 

علیرضا امامی

---

محمد کاظمی

 

(احد آزادی خواه و علیرضا امامی مرحله دوم)

45هزار و

282

(با 29 هزارو 21 هزار مرحله دوم)

نهاوند

حسن بهرام‌نیا

دکتر علی سلگی

---

حسن بهرام‌نیا

31 هزار و 132

همدان

حمید‌رضا حاجی‌بابایی و سید محمد کاظم حجازی

علی اسدی

 

مرتضی حسنی حلم

امیر خجسته، محمدرضا حاجی بابایی

حمیدرضا حاجی بابایی

 امیر خجسته

133 هزار و 343

 

80 هزار و 306

اردکان

 

 

یزد

سیداکبر حسینی‌نژاد.

محمدرضا تابش

محمد رضا تابش

محمدرضا تابش

25 هزار و 571

تفت و میبد

حجت‌الاسلام والمسلمین قاسم روانبخش.

دکتر کمال دهقانی فیروزآبادی

---

کمال دهقانی فیروزآبادی

27 هزار و 480

مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم

محمدرضا بابایی.

دکتر علیرضا زارع بیدکی

---

محمدرضا صباغیان بافقی و محمدرضا بابایی دره به مرحله دوم رفتند.

یه ترتیب با 27 و 22 هزار رای

یزد و صدوق

محمدصالح جوکار.

سیدابوالفضل موسوی بیوکی

---

سیدابوالفضل موسوی

124 هزار و 448

2727