۱۲ نفر
۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۸
تداوم ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو/ جدول خودرو

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از کاهش گسترده قیمت‌ها در این بازار از چهارشنبه گذشته تا امروز است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو، از تداوم ریزش قیمت‌ها در این بازار حکایت دارد، به طوری که در بین خودروهای پژو موجود در بازار پژو ۲۰۰۸ مدل ۱۳۹۹ از ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در روز چهارشنبه گذشته، امروز به ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان رسیده‌است.

پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز از ۶۱۰ میلیون تومان در روز چهارشنبه گذشته، امروز به ۶۰۵ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت ۵ میلیون تومان ارزان شده‌است و ۵۸۰ میلیون تومان قیمت خورده‌است.

پژو ۲۰۷ دنده‌ای مدل ۱۴۰۲ نیز از ۷۲۵ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته، امروز به ۷۱۰ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت ۲۰ میلیون تومان ارزان شده‌است و ۶۸۰ میلیون تومان قیمت خورده‌است.

خودروهای تارا نیز در این مدت ارزان شدند، به طوری که تارا دنده‌ای مدل ۱۴۰۲ از ۷۳۰ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته، امروز به ۷۲۰ میلیون تومان رسیده‌است.

خودروهای رانا نیز در این مدت ارزان شدند، به طوری که رانا پلاس مدل ۱۴۰۱ از ۵۵۵ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته، امروز به ۵۴۵ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز از چهارشنبه گذشته تا امروز ۱۰ میلیون تومان ارزان شده‌است و در حال حاضر ۵۳۰ میلیون تومان قیمت خورده‌است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده‌است:

تداوم ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو/ جدول خودرو

۲۲۳۲۲۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1765697

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =