ساختمان اداری شهرداری الشتر سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

شهردار الشتر گفت : ساختمان اداری شهرداری الشتر تا سال ۱۴۰۳ تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

سید احمد موسوی: به گزارش خبرآنلاین لرستان ،یکی از طرحهایی که در زمان مدیریت محمد شریفی مقدم شهردار فعلی الشتر استارت زده شد و البته یکی از نیازهای این شهرداری بود احداث ساختمان اداری شهرداری برای اولین بار بود که در بهمن ۱۴۰۱ این طرح آغاز شد.

امروز نیز محمد شریفی مقدم و اعضای شورای شهر و فرماندار از پروژه های عمران شهری الشتر بازدید کردند شهردار الشتر با اشاره به وضعیت پروژه ساختمان اداری گفت : یکی از پروژه های شهرداری که در بدو ورود به این شهرداری با حمایت‌های شورای شهر در اولویت قرار دادیم ساخت ساختمان شهرداری بود .

وی افزود: ساختمان فعلی شهرداری سالهاست در حال خدمات دهی بوده و عمری بالایی داشت که در شأن کارکنان خدوم و مردم الشتر نبود .

شهردار الشتر با بیان اینکه از بهمن ماه ۱۴۰۱ احداث ساختمان اداری آغاز شده اظهار داشت : این پروژه در ۴ طبقه و هر طبقه ۸۰۰ متر و در مجموعه در ۳۲۰۰ متر مربع در حال ساخت می‌باشد .

شریفی مقدم ادامه داد : اجرای فوندانسیون این پروژه به اتمام رسیده و مراحل دیگر طرح بسرعت در حال اجرا می‌باشد و پیش بینی میشود این پروژه سال آینده به بهره‌برداری برسد .

لازم به ذکر است با برنامه ریزی های محمد شریفی مقدم و همکاری های بی سابقه شورای شهر الشتر منابع ساخت این پروژه بدون فروش اموال شهرداری تامین شده که با توجه به منابع محدود و مشکلات درآمدی شهرداری الشتر این اقدام شهردار و شورای شهر بسیار مهم و تحسین برانگیز می باشد .

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1775075

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =