پروژه‌های شهرداری سنندج کار جهادی در راستای نیازهای شهر است

استاندار کردستان با اشاره به اینکه مجموعه پارک روجیار از نظر سرعت کار و نوع طراحی جز کارهای فوق العاده و کم سابقه و نشان از تعهد و توانایی مدیریت شهری است، گفت: دو پروژه پارک 20 هکتاری روجیار و پارک 36 هکتاری پیرچنار کار جهادی و در راستای نیازهای شهر و استان است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، اسماعیل زارعی کوشا در جریان بازدید از پروژه‌های پارک روجیار و پارک پیرچنار که با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی صورت گرفت اظهار کرد: همانطور که اول سال اعلام کردیم امسال سال شکوفایی عمرانی استان است و فعالیت های بزرگ عمرانی در استان شکل گرفته و کلان پروژه‌های ما در استان یکی پس از دیگری به نتیجه می‌رسد.

به گفته وی، اجرای پروژه‌های مختلف و بهره‌برداری از آنها به صورت متوازن در نقاط مختلف شهر سنندج امروز یک رضایتمندی خوبی را در بین مردم در حاشیه شهر، هسته مرکزی و غیره ایجاد کرده است.

استاندار کردستان در مورد روند بازدید از دو پارک 20 هکتاری روجیار و 36 هکتاری پیرچنار عنوان کرد: این دو پروژه از پروژه‌های بسیار محوری و مهم و با اهداف متعدد است.
زارعی کوشا عنوان کرد: پارک 20 هکتاری روجیار تلفیق بسیار خوبی از فعالیت‌های مختلف در حوزه فضای سبز، ایجاد امکانات تفریحی و ورزشی برای شهروندان و گردشگران است که در اجرای آن کار ویژه‌ای صورت گرفته است..
وی افزود: بوستان 36 هکتار پیرچنار نیز کار بسیار بزرگ با اهداف مختلف و فواید زیادی است و آنچه امروز ما برای توسعه فضای گردشگری در شهر و استان نیاز داریم در هر دو پروژه دیده شده و فعالیت جهادی در این پروژه‌ها را شاهد هستیم.

استاندار کردستان با تاکید براینکه از تلاش‌های جهادی شهردار و شورای شهر و مجموعه تیم مدیریتی این نهاد تقدیر و تشکر داریم، افزود: حقیقتا کاری که صورت گرفته هم در مجموعه پارک روجیار و هم پارک پیرچنار کار جهادی و عینآ در راستای نیازهای شهر و استان است.

زارعی کوشا اذعان کرد: مجموعه پارک روجیار از نظر سرعت کار و نوع طراحی جز کارهای فوق العاده و کم سابقه و نشان از تعهد و توانایی مدیریت شهری است این کار ارزشمند در کمتر از چند ماه انجام شده و امیدواریم شاهد همین سرعت و کیفیت در احداث پارک 36 هکتاری پیرچنار هم باشیم.
همبستگی و انسجام در مدیریت، طراحی و اجرا عامل موفقیت در توسعه متوازن است

وی افزود: عامل توفیق در توسعه و پیشرفت استان همبستگی و انسجام در مدیریت، طراحی و اجرا است اگر هر مجموعه وظیفه خود را مجزا ببیند و بخواهد آن را به صورت انتزاعی دنبال کند هرگز به توسعه متوازن دست پیدا نخواهیم کرد.

وی با بیان اینکه از روز اولی که توفیق نوکری مردم در استان کردستان را پیدا کردم همواره بر توسعه گردشگری تائید کرده ایم، گفت: محور گردشگری در کردستان به انواع مختلف دنبال می شود و کارهای خوبی در این بخش در مرکز استان اجرا شده و یا در حال انجام است.

استاندار کردستان تصریح کرد: از میزبانی اربعین گرفته تا اقدامات مختلف در حوزه سرمایه گذاری و گردشگری و پروژه‌های عمران شهری که توسط شهرداری و شورا در مرکز استان در حال اجراست این بخش را به صورت جدی تقویت کرده است.

زارعی کوشا اضافه کرد: بخش های مختلف گردشگری از جمله صنایع دستی را در بسته های سرمایه گذاری و همایش سرمایه گذاری که توسط شهرداری برگزار می‌شود دیده شده است.
اشراف و هماهنگی بسیار خوبی در بخش عمرانی در استان وجود دارد

وی از همکارانی که در مجموعه شهرداری و سایر دستگاه‌ها برای اجرای این پروژه‌ها انجام گرفته تقدیر می‌کنیم، گفت: اشراف و هماهنگی بسیار خوبی در بخش عمرانی در استان وجود دارد که نتیجه آن قطعا به ثمرنشستن اقدامات شایسته و ارزشمند و رضایتمندی مردم خواهد بود.

وی با تاکید براینکه توسعه اقتصادی استان و شهرستان با ایجاد همین زیرساخت ها رقم خواهد خورد، تصریح کرد: این مسیر با قوت ادامه دارد در آینده نزدیک در حوزه سرمایه گذاری در مدیریت شهر سنندج همایش بزرگ سرمایه گذاری برای معرفی چند هزار میلیارد پروژه را خواهیم داشت امیدواریم ظرف چند سال آینده یک فضای دیگری از شهر سنندج را برای مردم استان و گردشگران فراهم کنیم.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1816790

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =