شناسایی ۱۳ شرکت دانش‌بنیان در شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان از شناسایی ۱۳ شرکت دانش‌بنیان در شرکت شهرک‌های صنعتی استان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، فرشاد کوشکی معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی لرستان در نشست مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان با سرپرست جهاد دانشگاهی استان که در محل سالن جلسات جهاد دانشگاهی برگزار شد، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی لرستان مورد وثوق شرکت شهرک‌های صنعتی استان است.

وی افزود: ۲۰ تا ۳۰ درصد کارهای مطالعاتی، تحقیقاتی و پژوهشی شرکت به این نهاد در لرستان سپرده شده است.

معاون شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان ادامه داد: تاکنون کارهای زیادی از جمله برگزاری دو استارتآپ، چاپ کتاب و زنجیره ارزش انار توسط جهاد دانشگاهی برای ما انجام شده و نیاز است در بخش‌های دیگری نیز با همکاری جهاد دانشگاهی کارهای مثمر ثمری را انجام دهیم.

کوشکی بیان کرد: شرکت‌شهرک‌های صنعتی، پارک علم و فناوری و جهاد دانشگاهی لرستان زمینه انجام فعالیت‌های مشترک دارند و نیاز است در کنار هم کارهای فاخری را به نتیجه برسانند.

وی با بیان اینکه محوریت واحدی در دستگاه‌های همگروه استان وجود ندارد و هرکدام به صورت جزیره‌ای فعالیت دارند، تصریح کرد: باید از انجام کارها به صورت جزیره‌ای اجتناب کرد و با همفکری و هم‌افزایی در راستای حل مشکلات صنعتی استان تلاش کنیم.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان گفت: متاسفانه پژوهش‌ها کاملاً بی‌هدف است و این تنها مختص استان نیست و باید نسخه‌ای برای هدفمند کردن این موضوع با کمک دستگاه‌های ذی‌ربط پیچیده شود.

کوشکی گفت: در شرکت شهرک‌های صنعتی استان ۱۳ شرکت دانش‌بنیان شناسایی شده، همچنین شش واحد دانش‌بنیان دیگر نیز در این شرکت‌ها مستقر هستند.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1818310

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =