در روز ناکامی فوتبال؛ والیبال اولین روز بی رئیس بودنش را بعد از ۳۴ سال تجربه کرد

فدراسیون والیبال ایران با بی برنامگی و بی تفاوتی وزارت ورزش جوانان مهمترین رکن موفقیتش یعنی ثبات مدیریت خود را از دست داد و پس از ۳۴ سال نخستین روز بدون رئیس خود را تجربه کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در شبی که تیم ملی نوجوانان فوتبال کشورمان بازی یک بر صفر برده را در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی نوجوانان در عین شایستگی در ضربات پنالتی به مراکش واگذار کرد و تیم ملی فوتبال در مسابقات انتخابی جام جهانی مرقابل ازبکستان در حالی که ۲ بر صفر پیش افتاد، مسابقه را ۲ بر ۲ مساوی کرد، با بی تفاوتی وزارت ورزش جوانان والیبال به عنوان پر افتخار ترین رشته ورزشی ایران که چندی پیش در رقابت های قهرمانی نوجوانان جهان نایب قهرمان شد و در مسابقات جوانان جهان به مدال طلا دست پیدا کرد و نخستین مدال طلای بازی های آسیا برای کاروان ورزش ایران به دست آورد، با بی برنامگی و بی تفاوتی وزارت ورزش جوانان مهمترین رکن موفقیتش یعنی ثبات مدیریت خود را از دست داد و پس از ۳۴ سال نخستین روز بدون رئیس خود را تجربه کرد.

این درحالیست اساسنامه این فدراسیون که مورد تائید فدراسیون جهانی والیبال است، سال گذشته به وزارت ورزش و جوانان جهت اقدامات مقتضی ارسال گردید و پروسه نام نویسی در انتخابات این فدراسیون از چند ماه پیش آغاز شد و زمان پایان دوره چهارساله داورزنی به عنوان با سابقه ترین مدیر ورزشی مشخص بود، وزارت ورزش و جوانان با عدم موافقت با برگزاری مجمع در زمان مشخص شده و تصمیم گیری صحیح موجب شد پس از ۳۴ سال (۱۷ سال یزدانی خرم+ ۱۷ سال داورزنی) اولین روز بدون رئیس خود را تجربه کند و این رکوردی ماندگار برای وزارت ورزش و جوانان محسوب می شود که در تمامی انتصابات و انتخاب هایش دچار تزلزل است و با پروسه آنها با کندی تمام بدون در نظر گرفتن زمان و صلاح ورزش و رشته ها پیش می رود. رکوردی که دیگر وزرا نتوانستند برای خود ثبت کنند.

معلوم نیست علت این همه تعلل و لجبازی مدیریتی چیست ولی چیزی که معلوم هست والیبال در اوج حرکت به سمت برنامه های مدون خود برای سال ۲۰۲۴ و مذارکه با مربیان صاحب نام دنیا به ناگهان متوقف شد! ضربه ای که در سال آینده متوجه ان خواهد شد و مسئولیت کامل ان با سئول نشینان خواهد بود.

251251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1839672

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =