توزیع بیش از ۸۰۰ بسته معیشتی به نیازمندان در راستای سفر رییس جمهور به کردستان 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان از توزیع بسته های غذایی و معیشتی در راستای سفر رییس جمهور محترم به استان کردستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، پیام جلالی مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان با اشاره به سفر رییس جمهور محترم به استان کردستان و فعالیت میز خدمت ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر استان کردستان جهت پاسخگویی به درخواست های مردمی در آبان ماه سال جاری، عنوان کرد: در سفر رییس جمهور محترم به استان با ثبت درخواست خانواده های نیازمند، تاکنون بیش از ۸۰۰ بسته معیشتی به این خانواده ها اهدا شده است.

دکتر جلالی گفت: درخواست هر یک از مراجعه کنندگان نیازمند، بعد از مراجعه به ستاد شماره ۲۸ میز خدمت ارتباطات مردمی در جمعیت هلال احمر، درخواست ها در سامانه ثبت و بعد از بررسی های صورت گرفته، توسط حوزه داوطلبان جمعیت هلال احمر استان به خانواده های نیازمند بسته های معیشتی اهدا شده است.

وی با بیان اینکه توجه به معیشت قشر آسیب پذیر و کمک به زندگی و تامین بخشی از ضروریات افراد کمتر برخوردار، بخشی از اهداف بشردوستانه جمعیت هلال احمر است، بیان کرد: خانواده بزرگ داوطلبان هلال احمر، به عنوان حلقه اتصال بین توان توانمندان و نیاز نیازمندان، سرمایه اجتماعی بی بدیلی است و با توان اعضای داوطلب تلاش می‌شود تا بخشی از نیازهای نیازمندان رفع گردد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان در ادامه افزود: دستگیری از مستمندان، از زیباترین خصلت های مومنان به شمار می رود و این مهم در دین اسلام مورد توجه جدی است.


برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1845689

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =