اصلاح فرآیندها و تقویت کشف علمی جرایم

فرمانده قرارگاه مبارزه با سرقت فراجا گفت: تقویت نیروی انسانی، اصلاح فرآیندها و تقویت کشف علمی جرایم کمک می کند تا فرصت بیشتری برای رسیدگی به پرونده ها پیدا کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، سردار" محمد علی نوری نژاد" در سفر به کردستان در قرارگاه مبارزه با سرقت گفت: یکی اولویت های فرماندهی انتظامی کشور در سال جاری، موضوع مقابله با سرقت است و همکاران ما باید در سراسر کشور تلاش کنند با استفاده از مقدورات سازمانی، در کاهش وقوع و افزایش کشفیات اقدام کنند.

فرمانده قرارگاه مبارزه با سرقت فراجا با بیان اینکه گشت های پیشگیرانه به صورت شبانه روز برقرار و فعال هستند، گفت: پلیس آگاهی از مقدورات سازمانی جهت گشت پیشگیری و پیگیری سرقت در محل بهره گیری می کند و این امر نیز موجب شده تا شاهد افزایش کشف و کاهش وقوع سرقت در استان باشیم.

سردار نوری نژاد به تقویت مجموعه پلیس آگاهی فراجا اشاره کرد و افزود: تقویت نیروی انسانی، اصلاح فرآیندها و تقویت کشف علمی جرایم به همکاران ما در پلیس آگاهی فراجا کمک می کند تا فرصت بیشتری برای رسیدگی به پرونده ها و زمان بهتری برای کشف پیدا کنند.

وی مطرح کرد: برخورد با مالخران و ساماندهی صنوفی که اجناس دسته دوم خریداری می کنند با جدیت در دستور کار پلیس قرار دارد.

فرمانده قرارگاه مبارزه با سرقت فراجا با اشاره به وضعیت مطلوب انتظامی استان در بحث مبارزه با سرقت، گفت: با تلاش و مجاهدت مجموعه انتظامی کردستان وضعیت مناسبی در استان هم در کاهش وقوع و هم در کشف سرقت صورت می گیرد، امیدوارم همچنان این روند ادامه داشته باشد.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1846002

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =