المان شهدای حاج عمران ساخته می شود

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت : جانبازان ظرفیتی عظیم در عرصه جهاد تبیین هستند و از این ظرفیت در جهت تبیین ارزش های انقلاب بین نسل نو استفاده شود.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، سردار نعمت اله باقری در دیدار با خانواده شهدا و جمعی از جانبازان با اشاره به اینکه جانبازان عزیز با وجود اینکه از نظر جسمانی مشکل دارند، اظهارداشت: این عزیزان پشتوانه عظیم انقلاب اسلامی هستند.
فرمانده سپاه انقلاب اسلامی افزود: جانبازان ما امروز نسبت به همه افراد جامعه بیشتر پای کار نظام و انقلاب هستند و محکم در صحنه ایستاده اند و یکی از دلایلی که موجب شده جانبازان همواره در صحنه هستند، این است که با گذشته خود آشنا هستند.
وی با اشاره به اینکه در عملیات حاج عمران استان لرستان نزدیک به ۳۰۰ شهید تقدیم انقلاب کرده است، عنوان کرد: امید است بتوانیم این روز را برای استان به عنوان یک روز ملی ثبت کنیم.

سردار باقری عنوان کرد: تصمیم بر این است که سال آینده همزمان با سالروز آن روز یادواره شهید در خود منطقه با حضور خانواده شهدا برگزار شود و بحث المان شهدای عملیات حاج عمران از دیگر برنامه ها است.
وی از مشکلات جامعه امروز این است که نسل جوان ما با گذشته ارتباطی ندارد، عنوان کرد: امروز دشمن به دنبال همین کمرنگ کردن ارزش ها بین نسل نو است. فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی در استان خاطرنشان کرد: در عرصه های مختلف دفاعی و موشکی، نانو، سایر حوزه های علمی و... پیشرفت های خوبی داشته ایم.
وی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال ناامید کردن جوانان ما است، گفت: با ظرفیت جهاد تبیین باید بین مردم و نسل نو بصیرت افزایی شود و پیشرفت های ایران اسلامی را بین نسل امروز تبیین کنند و جانبازان در این عرصه ظرفیتی عظیم هستند.
سردار باقری عنوان کرد: جانبازان در دوران انقلاب و دفاع مقدس نقش آفرینی کردند و امروز نیز باید از این ظرفیت در جهت خدمت به نظام استفاده شود.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1863768

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =