گلایه های هافبک استقلال: پول یک وعده غذایی را ندارم!

امید حامدی فر هافبک استقلال، پس از بازی با صنعت نفت آبادان: بابت مصدومیت یامگا خیلی ناراحتم و فحاشی‌های زیادی به من شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، امید حامدی فر هافبک استقلال در پایان دیدار برابر صنعت نفت و در جمع خبرنگاران گفت: خدا را شکر توانستیم بازی را برنده شویم و از این موضوع خیلی خوشحالم و امیدوارم این صدرنشینی ادامه داشته باشد. ما هم وظیفه‌مان را انجام دادیم و امیدوارم که تداوم داشته باشد و به قهرمانی منجر شود.

او ادامه داد: یکسری حواشی پیش آمدم و خودم خیلی ناراحت هستم. هوادار خیلی چیزها را نمی‌داند. اولا که همه بازیکنان می‌دانیم باعث افتخارمان است که این پیراهن را پوشیده‌ایم و بزرگترین افتخار زندگی‌مان این است که در استقلال بازی می‌کنیم، اما هر فوتبالیستی برای خرج و مخارجش به پول احتیاج دارد. اگر ما درست زندگی نکنیم، هوادار هم به ما ایراد می‌گیرد و این به حق است.


وی گفت: می‌خواهم بی پرده حرف بزنم، چون فشار زیادی رویم است. قرارداد من هشت تا نه میلیارد تومان بوده و به خاطر سقف بودجه به یک میلیارد رسید و اسنادش موجود است. قراردادم را به عشق استقلال پایین آوردم، 6 ماه هم خانه نداشتم، خانه یکی از دوستانم در یک اتاق بودم و وعده غذایی نداشتم که بخورم.


او می‌گوید: من در این 6 ماه مصاحبه نکرده‌ام، اما الان که روبه‌روی هواداران قرار گرفته‌ام، اذیت می‌شوم. من گناهی نکرده‌ام و به استقلال عشق دارم و هفت، هشت میلیارد از قراردادم کم کردم. کمتر کسی این کار را انجام می‌دهد. با عشق دست به این کار زدم، اما دیگر هیچ پولی در کارتم نیست. برای اینکه زندگی‌ام را بچرخانم و یک وعده غذایی داشته باشم، پول ندارم. من از این یک میلیارد هم 600،700 میلیون گرفتم.


هافبک استقلال عنوان کرد: سال قبل هم پایین‌ترین دریافتی را داشتم، یعنی 42 درصد از قراردادم را گرفتم و امسال هم از قراردادم کم کردم.

حامدی فر در مورد اینکه باشگاه چه پاسخی داده است، گفت: به من گفتند قرارداد را درست می‌کنیم، اما کسی نیست جوابگو باشد. نهایتش می‌گویند همان یک میلیارد را ببندیم.

او در پایان و درخصوص مصدومیت یامگا نیز می‌گوید: من از همه بیشتر ناراحت هستم، خیلی هم غمگینم، چه بگویم. آن اتفاق سهوی بود. یامگا از پشت آمدم و ندیدم. او مانند داداشم است ولی خانواده‌ام نیز فحش خوردند، اما چه بگویم.

258258

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1873683

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =