افتتاحیه پایگاه امداد و نجات جاده ای شهرستان دهگلان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان گفت: پایگاه امداد و نجات جاده ای شهید محمد جعفری بلبان آباد شهرستان دهگلان جهت ارائه خدمات امدادی به هموطنان عزیز افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، پیام جلالی مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان اظهار کرد: پایگاه امداد و نجات جاده ای شهید محمد جعفری بلبان آباد با حضور استاندار کردستان، فرماندار شهرستان، مدیران و روسای ادارات استان و خانواده زنده یاد زاهد محمدی افتتاح شد.

جلالی عنوان کرد: خانواده گرانقدر مرحوم زاهد محمدی با اهدا نمودن ساختمانی به یاد مرحوم، به جمعیت هلال احمر نشان دادند انسانیت، جهاد و خدمت به همنوع خصلت نیکو این خانواده است.

وی تصریح کرد: پایگاه امداد و نجات شهید محمد جعفری در مسیر فرعی شهرستان های دهگلان و کامیاران قرار دارد که به علت حادثه خیز بودن این مسیر با درخواست های مردم منطقه‌، تاکید استاندار کردستان و حمایت رئیس جمعیت هلال احمر کشور این پایگاه بصورت امانی و پنج ساله در اختیار این جمعیت قرار دارد و تجهیز نمودن کامل پایگاه و ساخت ساختمان اداری جمعیت هلال احمر دهگلان در دستور کار قرار دارد که در آینده ای نزدیک شاهد توسعه آن خواهیم بود.

در این مراسم استاندار کردستان، ضمن قدردانی از نیت پاک خانواده زنده یاد زاهد محمدی اظهار داشت: اخلاق نیکو، روحیه ایثار و از خودگذشتگی مرحوم محمدی که از ورزشکاران نامی منطقه لیلاخ و استان بوده است زبانزد خاص و عام است.

دکتر اسماعیل زارعی کوشا افزود: پایگاه امداد و نجات شهید محمد جعفری بلبان آباد برگ زرینی در منطقه دهگلان خواهد بود که نجاتگران جمعیت هلال احمر این شهرستان بیش از پیش خدمتگزار مردم خواهند بود.

۴۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1875931

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =