مدیریت موفق انتظامی کردستان در کاهش آسیب های اجتماعی قابل تقدیر است

قائم‌مقام ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور در سنندج گفت: انتظامی کردستان در کاهش آسیب های اجتماعی موفق عمل کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، دکتر" علیرضا کاظمی" در مراسم تکریم و معارفه دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کردستان بیان داشت: استان کردستان جزء موفق ترین استان های کشور است که با رشادت کارکنان فراجا اقدامات خوبی در حوزه مبارزه با مواد مخدر و کاهش آسیب های اجتماعی صورت گرفته است.

وی اقدامات انتظامی در حوزه مواد مخدر چه از جنبه مقابله و پیشگیری را بسیار حائز اهمیت دانست و افزود: پلیس با روحیه جهادی و انقلابی همیشه در میدان است و در این امر مهم نیز در خط مقدم قرار دارد و در جهت امنیت و سلامت روانی مردم با افتخار شهید تقدیم می کند.

قائم‌مقام ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور به مدیریت خوب فرمانده انتظامی کردستان اشاره کرد و گفت: اقدامات پلیس کردستان خود نشان دهنده این مهم است و این در سایه تلاش و کوشش شبانه روزی مجموعه انتظامی استان محقق شده است و قابل تقدیر است.

وی تصریح کرد: اعتیاد علت اصلی بسیاری از آسیب‌های اجتماعی است، و می طلبد در حوزه پیشگیرانه و برنامه‌های فرهنگی کلیه نهادهای مرتبط در این حوزه برای مقابله با این بلای خانماسوز تلاش کنند.

گفتنی است: در این مراسم از زحمات مجاهدانه و شبانه روزی سردار" علی آزادی" دبیر سابق شورای مبارزه با مواد مخدر استان کردستان تقدیر و دکتر " محمد پناه" به عنوان دبیر جدید شورای مبارزه با مواد مخدر استان کردستان معرفی شد.

۴۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1876848

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =