۱۲۰ امدادگر در مسابقات امداد و نجات هلال احمر کردستان به رقابت پرداختند 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر کردستان گفت: مرحله استانی مسابقات تخصصی امداد و نجات با رقابت ۱۲۰ امدادگر از شعب هلال احمر استان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج؛، دکتر پیام جلالی مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان عنوان کرد: مرحله استانی مسابقات تخصصی امداد و نجات با رقابت ۱۲۰ امدادگر از شعب هلال احمر استان برگزار شد.

وی اظهار کرد: در این مسابقات تیم‌های اسکان اضطراری، جست‌وجو و نجات در حوادث بین‌شهری (جاده‌ها)، جست‌وجو و نجات در ارتفاع و کوهستان، اقدامات پیش‌بیمارستانی، سیلاب و جست‌وجو و نجات در حوادث شهری (آوار) با یکدیگر به رقابت پرداختند.

دکتر جلالی گفت: این مسابقات با حضور شرکت‌کنندگان در شهرستان سنندج و مریوان برگزار شد که در این مسابقات، توان امدادی خود را محک زدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان ادامه داد: داوران مسابقه پس از بررسی و ارزیابی تیم‌های امدادی، نتیجه این مسابقات را اعلام نمودند که تیم‌های منتخب این دوره از مسابقات تخصصی امداد و نجات به مرحله کشوری راه می‌یابند.

وی بیان کرد: در مسابقات مرحله استانی در آیتم اسکان اضطراری تیم سنندج، آیتم ارتفاع و کوهستان تیم مریوان، محیط های آبی تیم تیم مریوان، جستجو و نجات در حوادث شهری تیم سنندج، اقدامات پیش بیمارستانی تیم آقایان از سنندج و تیم بانوان از قروه، و آیتم جستجو و نجات در حوادث بین شهری تیم آقایان از قروه و تیم بانوان از سنندج موفق به کسب مقام برتر شدند و به مرحله کشوری راه یافتند.

۴۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1877840

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =