تدوین برنامه های عملیاتی شرکت آبفا کردستان برای تحقق شعار سال ۱۴۰۳

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کردستان گفت: در راستای تحقق شعار سال، برنامه های عملیاتی برای امسال طراحی و برنامه ریزی کرده ایم که با اجرای انها شاهد ارتقای شاخص های آب و فاضلاب در سطح استان خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، محمد فرهاد مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کردستان با بیان این مطلب اظهار کرد: با توجه به نامگذاری امسال به نام جهش تولید با مشارکت مردم، تدابیر مناسبی برای افزایش خدمات رسانی با نگاه به شعار سال در نظر گرفته شده و اجرا می شود.

وی افزود: آبرسانی به روستاهای استان در قالب چند جبهه عملیاتی از جمله طرح جهاد آبرسانی به ۱۶۹ روستای استان و آبرسانی بلندمدت به شهرها با هدف جلب مشارکت مردم و خیرین آبرسان، رونق تولید و اشتغال در روستاها و استفاده از تولیدات و تجهیزات کارخانجات داخلی از طریق اجرای خطوط انتقال و شبکه های آب در روستاها و شهرهای استان از مهمترین برنامه های تدوین شده در راستای تحقق شعار امسال در حوزه آبفا است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کردستان گفت: اجرای طرح های توسعه ای فاضلاب در شهرها و روستاهای استان با هدف جلب مشارکت مردم، رونق تولید و اشتغال، استفاده از تولیدات و تجهیزات کارخانجات داخلی، ارتقای سطح بهداشت جامعه و ساماندهی فاضلاب شهرها و روستاها دیگر اولویت مهم شرکت آب و فاضلاب استان در حوزه فاضلاب برای امسال است.

فرهاد تصریح کرد: خرید لوازم و تجهیزات کنتور و ست های انشعاب و تهیه دستورالعمل بازرگانی به منظور خرید و استفاده از تولیدات داخلی با هدف حمایت از تولیدات و تولیدکنندگان داخلی، جهش تولید و نوسازی و ارتقاء خدمات، برنامه مهم دیگر شرکت آبفا برای امسال است.

وی ابراز امیدواری کرد با به ثمر نشستن این برنامه های عملیاتی، زمینه تحقق واقعی و عینی شعار سال ۱۴۰۳ در حوزه آب و فاضلاب استان کردستان فراهم شود.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1897409

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =