۳۴ پروژه بهداشتی و درمانی در کردستان افتتاح می‌شود 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان، از افتتاح ۳۴ پروژه درمانی و بهداشتی در هفته آینده  در شهرستان های مختلف استان کردستان خبر داد. 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، دکتر فریدون عبدالملکی با اعلام این خبر گفت: یکی از دستاوردهای مهم دولت سیزدهم در کشور و به تبع آن در استان کردستان توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی است و در این راستا در استان کردستان هم ۳۴ طرح مهم بهداشتی و درمانی در شهرستان های مختلف استان کردستان به بهره بردای می رسد.

وی دانشکده بین المللو بخش ام آر آی و سی تی آنژیوگرافی بیمارستان توحید سنندج، بخش آی سی یو بیمارستان امام حسین(ع) بیجار، مراکز جامع سلامت شهری و خانه های بهداشت روستایی را از جمله طرح هایی اعلام کرد که قرار است در قالب این ۳۴ پروژه به بهره برداری برسد.

دکتر عبدالملکی هدف از عملیاتی شدن این پروژه ها را کمک به توسعه زیرساخت ها در حوزه درمانی و بهداشتی استان کردستان عنوان کرد و افزود: دولت سیزدهم از ابتدای فعالیت خود توجه ویژه ای به توسعه زیرساخت های بهداشت و درمان داشته است و این طرح ها هم با پیگیری های مقامات استانی و نظر مساعد وزیر محترم بهداشت و درمان به مرحله بهره داری رسیده است.

وی با اشاره به اینکه ۲۵۸ میلیارد تومان برای احداث و تجهیز این پروژه ها لازم است، افزود: افتتاح این پروژه ها نقش مهمی از ارتقای سطح بهداشتی و درمانی استان و دسترسی آسان مردم به خدمات بهداشتی و درمانی دارد.

۴۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1922562

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =