مجمع نمایندگان استان فارس در پی حادثه اخیر در مجلس که منجربه درگیری فیزیکی یکی از نمایندگان استان با احمدرضا دستغیب نماینده دیگر شده بود صورت جلسه خود را منتشر کرد.

  در این صورت جلسه  که روزنامه مردم سالاری آن  را منتشر کرده آمده است: در تاریخ21 /7/1389 همزمان با شروع نطق نمایندگان در حاشیه صحن علنی مجلس جلسه مجمع نمایندگان استان فارس با حضور 14 نفر از نمایندگان تشکیل وبحث در خصوص تغییر وتحول مدیریت‌های استان شروع گردید.

ابتدا در خصوص موافقت یا مخالفت با ماندن یا رفتن رئیس سازمان صنایع ومعادن استان بحث شد وسپس در خصوص تغییر مدیر کل آموزش وپرورش استان فارس که توسط استاندار فارس پیشنهاد تغییر آن به وزیر آموزش وپرورش داده شده بود بحث شد.

در حین بحث برخی از نمایندگان اظهار داشتند که ما جلسه را ترک می‌کنیم. در این زمان آقای سید احمد رضا دستغیب فرزند سید فخرالدین به آقای نصراله کوهی باغ اناری اظهار داشت که اگر می‌خواهید جلسه را ترک کنید بلند شوید و بروید.

آقای نصراله کوهی باغ اناری به آقای سید احمدرضا دستغیب فرزند سید فخرالدین اظهار داشت شما در مورد رئیس سازمان صنایع ومعادن استان گفته‌اید که خط قرمز من دکتر شهپری است و ایشان پاسخ داد که خط قرمز من ... بود که می‌خواستند بجای ایشان بگذارند و من دروغگو نیستم.

نهایتا آقای نصراله کوهی‌باغ اناری از جای خود بلند شد وبه سمت سید احمدرضا دستغیب فرزند سید فخرالدین رفت و با سیلی به صورت ایشان زد که در همین زمان عینک آقای سید احمدرضا دستغیب تخریب و جلسه بدون اخذ تصمیم خاتمه یافت.

کد خبر 102483

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IR ۱۲:۴۲ - ۱۳۸۹/۰۸/۰۱
  14 4
  ميشود توضيح بدهيد كدامشان حامي دولت كدامشان اصول گرا يا اصلاح طلب بودند
 • مسعود IR ۱۳:۳۹ - ۱۳۸۹/۰۸/۰۲
  5 77
  اقای کوهی که مرد جنگ بوده پس بیخودی به کسی حمله نمیکند و من قبولش دارم