تهران‌امروز در سرمفاله خود نوشت:

* اگرچه برای عده‌ای از مردم شهر ری به‌خصوص سیاست ورزان این شهر تصور جدایی ری از تهران شیرین است.اما این یک واقعیت است که در این حرکت احساسی چه در نزد مردم و چه نزد برخی از اهل سیاست که وسوسه جدایی ری را در سر می‌پرورانند، تصویری ازآینده ری منفک شده از بخش شهری شهرداری تهران و وضعیت مطلوب فعلی وجود ندارد که مبنای تصدیق این جدایی شود.

*شهر ری که در آمد شهرداری آن سالانه به 35 میلیارد تومان می‌رسد اما خرج کرد شهرداری تهران در این شهر 300 میلیارد تومان است.یعنی نزدیک به 10 برابر.

*بسم الله این 35 میلیارد تومان در آمد سالانه شهر ری و این هم شما 90 میلیارد تومان درآمد بهشت زهرا هم روی آن.آیا با اینها مشکل شهر ری حل می‌شود؟

*امروز در شهرری مشکل مردم کمبود آسفالت و پارک و سرانه سبز و ورزش و مکان‌های فرهنگی نیست.سخن از بیکاری، اعتیاد، فقر، آلودگی هوا و محیط‌زیست است.

*باقرآباد و عشق آباد سیاست آزموده دولتیان است که از تهران جدایشان کرده و فرمانداری مستقل و شهرداری دولتی برآن منصوب کردند آیا جز این است که ماموران دولت در حال تخریب خانه‌هایی هستند که خود مجوز ساخت آن را داده بودند.

*کافی است نگاهی به صورت مجلس، مستدل و مستند موجود عملکرد شهرداری منطقه 20 بیندازید زباله‌های برزمین مانده 30 روستای شهر ری که در حریم شهرداری تهران نیست هم اکنون توسط شهرداری حمل و نقل می‌شود و فرمانداران از جمع آوری زباله‌های این 30روستا عاجزند.حکایت ری هرچه هست باید به تجمیع منافع مردم شریف این سامان بینجامد نه افراد.

کد خبر 110053

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =