سرمربی تیم فوتبال امید ایران احتمال ادامه همکاری‌اش با این تیم را کم دانست.

غلامحسین پیروانی پس از باخت 2 بر یک برابر ژاپن گفت: «ایران بازی را خوب شروع کرد و به گل هم رسیدیم؛ اما روی دو اشتباه بچگانه گل دریافت کردیم. نمی‌خواهم این باخت را تقصیر کسی بیندازم. ‌بچه‌های ما باور نداشتند می‌توانند ژاپن را شکست بدهند. آنها 3 موقعیت داشتند که دو فرصت به گل تبدیل شد. 6 موقعیت داشتیم که نتوانستیم از آن استفاده کنیم.»

پیروانی با بیان اینکه ژاپن تیم خوبی بود اما ایران می‌توانست بازنده نباشد ادامه داد: «باخت دردناکی بود چون از ما برتر نبودند. البته من به خاطر این شکست عذرخواهی می‌کنم. از دقیقه 65 با 3 مهاجم بازی را ادامه دادیم و از دقیقه 75 سیستم را کاملا هجومی کردیم؛ اما بچه‌ها استفاده نکردند. فوتبال همین است. دلم سوخت چون باید به فینال می‌رفتیم. از بچه‌ها راضی‌ام.»

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار انگلیسی که پرسید نظرش در مورد گل مردود ایران چیست گفت:‌ «به نظر من که این گل صحیح بود اما شاید اشتباه دید باشم. اشتباه داوری هم جزئی از فوتبال است و من به کاری که داوران انجام می‌دهند احترام می‌گذارم.»

غلامحسین پیروانی در پاسخ به اینکه همکاری‌اش را با تیم امید ادامه می‌دهد یا نه گفت: «باید مسابقات تمام شود و به ایران بازگردم و سپس تصمیم‌گیری کنم. احتمال ادامه همکاریم با این تیم خیلی کم است. این را نه به خاطر مشکلات قبلی؛ بلکه مشکلاتی که با باشگاه‌ها وجود دارد، می‌گویم. برای بازی‌های آسیایی فقط یک ماه تمرین کردیم. اگر فرصت داشتیم، بهتر نتیجه می‌گرفتیم. کار با تیم امید به خاطر مشکلات خروجی و بحث‌های دانشگاهی، مکافات است. ما اولین بازی تدارکاتی‌مان، اولین دیدارمان در بازی‌های آسیایی بود.»

کد خبر 110546

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بدون نام IR ۱۴:۳۴ - ۱۳۸۹/۰۹/۰۲
    0 0
    كاش ايشان مي فرمودند با يك تيم جوان مي رفتيم ولي دوسال بعد در المپيك مي بوديم بهتر بود يا با تيم بزرگسال و ولي قادر نباشيم بعدا از اين بازيكنان در انتخابي المپيك استفاده كرده ومجبور به اماده كردن يك تيم بي تجربه شويم