دادسرای عمومی و انقلاب تهران طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که در پی ترور دو استاد دانشگاه شهید بهشتی، تاکنون هیچ مظنونی دستگیر نشده و تحقیق از شاهدان حادثه ادامه دارد.

به گزارش فارس، در این اطلاعیه آمده است: "بر اثر انفجار بمب در دو نقطه شهر تهران یکی از اساتید دانشگاه شهید بهشتی به شهادت رسید و سه نفر دیگر زخمی شدند.

در یکی از این انفجارها که ساعت ‌7.10 دقیقه بامداد روز دوشنبه در منطقه بلوار ارتش تهران روی داد، دکتر مجید شهریاری استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران که به همراه همسرش عازم محل کار خود بودند، به شهادت رسید و همسر وی نیز مجروح شد.


در انفجار دیگری نیز که ساعت ‌7.30 دقیقه بامداد روز دوشنبه در منطقه ولنجک تهران روی داد، دکتر فریدون عباسی استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران به همراه همسرش مجروح شدند. مجروحان این حادثه بلافاصله توسط نیروهای امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

درپی انفجارهای یاد شده، قاضی ویژه جنایی دادسرای عمومی و انقلاب تهران در معیت نیروهای انتظامی در محل حاضر و تحقیقات از شهود در این زمینه آغاز و کماکان ادامه دارد اما تاکنون هیچ فرد مظنونی در این رابطه دستگیر نشده است ". 181

کد خبر 112137

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • محمد IR ۱۴:۴۰ - ۱۳۸۹/۰۹/۰۸
  0 0
  خانواده هایی هستندکه دووسه وچهار شهید دادندمابرای استقلال این مملکت ایران عزیزوانقلابمان بایدخون بدیم از جانمان باید بگذریم بایداستقامت داشته باشیم می ایستتیم ومیگوییم مرگ بر امریکا مرگ بر اسرائیل مرگ بر انگلیس مرگ برهمه انهایی که نمیتواننداین ملت این انقلاب این مردم عزیز این رهبر با درایت راببینندوتاوانش را هم میدهیم.
 • مریم IR ۰۷:۴۸ - ۱۳۸۹/۰۹/۰۹
  0 0
  به نظر من این دانشمندان هسته ای باید حفاظت شوند تا دشمنان ایران عزیزنتوانند به این راحتی این سرمابه های ارزشمند راترور کنند روحشان شاد