پرویز داودی استاد دانشگاه شهید بهشتی با بیان اینکه از شهید دکتر مجید شهریاری محافظت می‌شده است درباره ضرورت ارتقای تدابیر امنیتی برای دانشمندان هسته ای کشور گفت: باید مسائل امنیتی را بیشتر رعایت کنیم و حفاظت را بالا ببریم.

پرویز داودی در پی ترور دو استاد دانشگاه شهید بهشتی و شهادت دکتر شهریاری در گفتگو با مهر گفت: ضرورت افزایش تدابیر امنیتی برای محافظت از استادان و دانشمندان هسته ای کشور بالا است. البته از این عزیزان حفاظت می شد.

معاون اول رئیس جمهور در دولت نهم با بیان اینکه کشورمان همیشه در معرض این آسیب ها است به مهر گفت: قطعا باید مسائل امنیتی را بیشتر رعایت کنیم و حفاظت را بیشتر بالا ببریم گفت: این ترورها هشدار مجددی به مسئولان نظام است که نسبت به موضوع تامین امنیت و حافظت از این چهره ها حساسیت بیشتری نشان دهند.

وی افزود: با توجه به این که یکسری نظام های اطلاعاتی خیلی متمرکز و پیچیده به دنبال دانشمندان هسته ای کشورمان هستند بنابراین باید تدابیر حفاظتی‌مان را قوی تر کنیم. در خصوص نحوه و کیفیت حفاظت از شهید دکتر مجید شهریاری یا دکتر فریدون عباسی وزارت اطلاعات و مسئولانی که بیشتر در این زمینه ها دست اندرکار هستند بیشتر می توانند توضیح دهند.

صبح روز دوشنبه 8 آذر ماه 89 مجید شهریاری و فریدون عباسی دو استاد فیزیک دانشگاه شهید بهشتی در دو حادثه جداگانه مورد سوء قصد قرار گرفتند که در این حادثه دکتر شهریاری به مقام شهادت نائل آمد و دکتر عباسی مجروح شد.

/112ف

کد خبر 112476

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • عبداله GB ۱۷:۳۷ - ۱۳۸۹/۰۹/۰۹
  0 0
  دیگه بدتر
 • محمد IR ۱۸:۴۰ - ۱۳۸۹/۰۹/۰۹
  0 0
  ما که همسایه این شهید عزیز بودیم چنین چیزی را ندیدیم.