۰ نفر
۱۲ آذر ۱۳۸۹ - ۱۲:۰۶

فارس نوشت:

«بهرز مینایی» با بیان این که تولید بازی‌های رایانه‌ای فیلم «راه آبی ابریشم» و انیمیشن «قلب سیمرغ» ادامه دارد، گفت: بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای آماده است تا پس از رایزنی، مجموعه تلویزیونی «مختارنامه» را به یک بازی رایانه‌ای فاخر تبدیل کند.

«بهرز مینایی» مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در حاشیه نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای خاورمیانه در گفت‌و‌گو با خبرنگار اعزامی فارس به امارات گفت: «ملک سلیمان» توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به یک بازی فاخر رایانه‌ای تبدیل می‌شود.

وی با بیان اینکه با تهیه‌کننده و بنیاد سینمایی فارابی رایزنی لازم صورت گرفته، تصریح کرد: همراه با قسمت‌های بعدی فیلم، بازی آن هم تولید خواهد شد.

مینایی ادامه داد: مرکز توسعه و ترویج فعالیت‌های قرآنی هم از تولید این بازی حمایت می‌کند و در راستای اهداف مرکز به صورت مشارکتی ساخته خواهد شد. در عین حال مشغول رایزنی برای جذب حامیان مالی دیگر هستیم.

بهروز مینایی اضافه کرد: بازی فیلم سینمایی «راه آبی ابریشم» و انیمیشمن سینمایی «قلب سیمرغ» در حال ساخت هستند و با علی معلم تهیه‌کننده فیلم «آل» هم برای تولید بازی صحبت شده است.

مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در ادامه اظهار داشت: بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای آماده است تا پس از رایزنی و طی مقدمات کار، مجموعه تلویزیونی «مختارنامه» را به یک بازی رایانه‌ای فاخر تبدیل کند.

مینایی ابراز علاقه کرد با صدا و سیما و میرباقری درباره این قضیه مذاکره کند.

کد خبر 112993

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • فیلم ساز US ۱۸:۳۲ - ۱۳۸۹/۰۹/۱۲
    0 0
    دکتر مینایی لطف فرموده مبالغ پروژه های قبلی را اول تسویه نمایند