ناصر ارمنی، مهارت‌های زناشویی و کلاس‌اولی‌ها در کنار «آثار و افکار داستایوفسکی» تالیف کریم مجتهدی، در لیست پرفروش‌ترین‌های پایتخت در هفته‌ای که گذشت قرار گرفتند.

به گزارش خبرآنلاین، در هفته اول دی ماه ـ سوم تا نهم ـ کتاب «آثار و افکار داستایوفسکی» تألیف دکتر کریم مجتهدی؛ رتبه اول پرفروش‌های سامانه اشتراک محصولات فرهنگی؛ «سام» را از آن نشر هرمس کرد. دکتر کریم مجتهدی، استاد فلسفه دانشگاه تهران در این اثر سعی کرده تأملات خود را درباب داستایفسکی، رمان‌نویس مشهور روسی به رشته تحریر درآورد. نگاه مؤلف در این اثر از بن‌مایه‌های فلسفی برخوردار است.

در مقدمه کتاب آمده است: «هیچ یک از نویسندگان به اندازه داستایوفسکی به سرنوشت قهرمان‌های خود نه الزاماً از نظرگاه نوعی کلام فلسفی بلکه به نحو ماورایی نگاه نکرده و ابعاد غیرمادی آنها را تا این اندازه در نظر نداشته‌اند. خواننده در رمان‌های داستایوفسکی با نمونه‌هایی از حالات متقابل و متضاد انسان روبه‌رو می‌شود که حاکی از کوششی مستمر اعم از مؤثر و یا غیر آن در جهت احراز شان و منزلت از دست رفته اوست یا در هر صورت به نحوی برای تحقق بخشی آرای خود به آن متوسل شده‌است».

«ناصر ارمنی» نوشته رضا امیرخانی در طی هفته گذشته در رتبه دوم پرفروش‌های سامانه اشتراک محصولات فرهنگی؛ «سام» قرار داشت. این کتاب از چند داستان کوتاه تشکیل شده است و نام این کتاب نیز برگرفته از نام یکی از همین داستان های کوتاه است. ناصر پسری است مسلمان که از زمان کودکی در محله ارمنی‌ها زندگی کرده و به همین خاطر به ناصر ارمنی معروف شده؛ ناصر ابتدا از این لقب خود راضی است امّا بعد ها که بزرگتر می شود با این لقب دچار مشکل می شود و تمام تلاش خود را می کند تا این لقب را از روی اسم خود پاک کند.

«زمزم، انگشتر، رتبه قبولی، یک پژوهش خشن، کوچولو، ناصر ارمنی، کمال، سه نفر، خیابان، سال نو و گوش شنوا داستان های دیگری که در این کتاب هستند. محتوای تمام داستان های این کتاب راجع به طررز تفکر و عقاید و آداب رسوم و باور های مردم ایران است. کتاب را نشر نیستان روانه بازار نشر کرده است.


کتاب «مهارت‌های زناشویی» منتشر شده از سوی نشر رسا با ترجمه محمدگذرآبادی که تشریح برخی مهارت‌های زندگی و آیین‌ همسرداری است در رتبه سوم لیست پرفروش‌های سام در هفته گذشته قرار گرفت.

بنابراین گزارش، نشر نیستان، مجموعه‌ای برای بچه های کلاس اولی دارد به نام «سلام کلاس اولی‌ها». این مجموعه شامل داستان هایی کوتاه با کلمات ساده است که برای مطالعه بچه‌های کلاس اولی که هنوز کل حروف الفبا را یاد نگرفته اند، بسیار مناسب ارزیابی می‌شود. حسن این مجموعه 20 جلدی که در هفته گذشته جزو پرفروش های سامانه اشتراک محصولات فرهنگی؛ «سام» قرار گرفته است این نکته است که این مجموعه حس خوب باسواد شدن و کتاب خواندن را به بچه ها القا می کند.

پرفروش‌های هفته اول دی‌ماه ـ سوم تا نهم دی ـ سامانه اشتراک محصولات فرهنگی؛ سام قرار گرفته است.

 

نام کتاب

مولف/ مترجم

ناشر

قیمت

آثار و افکار داستایوفسکی

دکتر کریم مجتهدی

هرمس

2800 تومان

ناصر ارمنی

رضا امیرخانی

نیستان

3300 تومان

مهارت‌های زناشویی

ترجمه محمد گذرآبادی

رسا

5300 تومان

سلام کلاس‌ اولی‌ها

مجموعه 34 جلدی

نیستان

39500 تومان

برای تهیه این کتاب و هر کتاب دیگری که می‌خواهید می‌توانید با شماره تلفن 88453188 سامانه اشتراک محصولات فرهنگی(‌سام) تماس بگیرید و آن را در منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید.

60

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 119824

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =