۰ نفر
۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۰
صیادمنش: شادی گلم MADE IN خودم است

مهاجم جوان استقلال می‌گوید تیم ملی در حال حاضر مهاجمان خوبی دارد ولی ناامید نیست و برای رسیدن به این ترکیب تمام تلاشش را می‌کند.

اللهیار صیادمنش در لیگ برتر ۹ بار به میدان رفته و ۴۱۳ دقیقه بازی کرده و ۲ گل زده است، به طور میانگین هر بازی ۴۵ دقیقه! او فقط یک بازی کامل در میدان بود ولی در دیدار با نفت مسجد سلیمان و صنعت نفت گل‌زنی کرد. او به خبرورزشی گفت تلاشش را می‌کند تا رضایت کادر فنی و شفر را به دست آورده و البته نیم‌نگاهی هم به تیم ملی و کی‌روش دارد. این جوان مازندرانی اهل نور درباره شادی گل ویژه‌اش هم حرف زد.

چرا در بازگشت از تیم امید یک بازی کامل نیمکت‌نشین بودی؟
یک مقدار خسته بودم ولی خب می‌توانستم بازی کنم. البته نظر سرمربی از هر چیزی برایم مهمتر است و هر چه تا امروز در استقلال از من دیده‌اید به دلیل اعتمادی بوده که آقای شفر به من داشته است.

انتظار این برد پرگل را داشتید؟
خیلی برای این دیدار تمرین کرده بودیم و بعد از بردی که در اهواز روبه‌روی استقلال خوزستان به دست آوردیم می‌خواستیم روند خوب تیم را ادامه بدهیم، برای همین هم از ابتدای بازی با قدرت کار را شروع کردیم. خوشحالم که من هم سهم کوچکی در این برد داشتم و امیدوارم گلی که زدم باعث خوشحالی هواداران تیم‌مان شده باشد.

از عملکرد خودت رضایت داشتی؟
همین که شفر از من راضی باشد یعنی من خوب بودم. البته می‌توانستم یک گل دیگر هم بزنم ولی متأسفانه نشد. من همیشه سعی می‌کنم هر قدر در میدان هستم بهترین عملکرد را داشته باشم. چه ۵ دقیقه بازی کنم چه ۹۰ دقیقه برایم یکسان است و در همه دقایق دنبال گلزنی و اجرای وظایفم هستم.

چه‌کار می‌کنی که با این سن و سال کم روبه‌روی دروازه‌بانی که از دروازه بیرون آمده و به سمتت می‌آید با اعتماد به نفس کار می‌کنی؟
این اعتماد به نفس را از وینفرد شفر دارم. او به درستی و آرام آرام مرا به ترکیب تیم اضافه کرد و با بازی ۲۰ دقیقه‌ای، ۴۰ دقیقه‌ای و ۹۰ دقیقه‌ای اعتماد به نفسم را کامل کرد. او خیلی حساب شده مرا با جو استقلال آشنا کرد.

اما با این همه خیلی راحت درون ۱۸ قدم صاحب توپ می‌شوی و استرسی نداری؛ تمرین خاصی برای این نوع فوتبال داری؟
من کلاً از بچگی فوتبال را سربالا بازی می‌کردم. بخشی از این نوع فوتبال استعداد ذاتی است که از کودکی با همان روش بازی می‌کنم. ۵۰ درصد کار من استعداد ذاتی است و بقیه‌اش را هم با تلاش و پشتکار به دست می‌آورم.

درباره شادی گلی که در دیدار با صنعت نفت کردی حرفی نمی‌زنی؟
در این شادی حرف اول اسمم را با انگشت می‌سازم که A انگلیسی است.

از چه کسی این شادی را تقلید کردی؟
هیچ‌کس؛ تا به حال در دنیای فوتبال ندیده‌ام کسی این مدلی شادی کند. در واقع این گل MADE IN خودم است یعنی خودم ساختمش.

فکر می‌کنی در یکی، دو بازی بعدی هم گل می‌زنی تا کی‌روش دعوتت کند؟
همه تلاشم را می‌کنم تا به تیم ملی برسم. البته تیم ملی در حال حاضر مهاجمان خوبی دارد ولی من ناامید نیستم و تمام تلاشم را می‌کنم.

این مطالب را هم از دست ندهید:
هافبک استقلال «خواننده» شد
جلسه مهم ملی پوش استقلال با شفر/ عکس
عکس | متفاوت‌ترین تصویر از سرمربی سابق استقلال
الحاجی گرو خوشحال است!
همسر پادوانی: یک برزیلی هستم با قلب ایرانی

43503

کد خبر 1209105

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =