دستور برانکو به پرسپولیسی‌ها: هر کس اجازه و توان بازی دارد به اردو بیاید!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، قبل از تمرین امروز به بازیکنانش اعلام کرد؛ هر کس اجازه و توان بازی دارد در اردوی پیش از بازی حضور پیدا کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سرخ‌پوشان برای بازی با ذوب آهن، پس از پایان تمرین امروز دوشنبه راهی اردو می‌شوند. تعداد بازیکنان در این اردو، نسبت به بازی قبل، با اضافه شدن کمال کامیابی‌نیا به عدد ۲۰ رسید. برانکو ایوانکوویچ قبل از تمرین امروز به مصطفی قنبرپور سرپرست تیم اعلام کرد، تمام نفراتی که اجازه و توان بازی دارند در اردو حاضر خواهند بود. در حال حاضر، علاوه بر محمد انصاری و حسین ماهینی که با آسیب‌دیدگی طولانی مدت روبرو شده‌اند، سیامک نعمتی و شایان مصلح نیز دوره نقاهت را می‌گذرانند و از فهرست این بازی خارج هستند.

مصطفی قنبرپور سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس، فهرست ۲۰ نفره این بازی را به شرح زیر اعلام کرد: سیدجلال حسینی، علیرضا بیرانوند، بوژیدار رادو شوویچ، شجاع خلیل‌زاده، محسن ربیع‌خواه، آدام همتی، کمال کامیابی‌نیا، احمد نورالهی، بشار رسن، امید عالیشاه، گادوین منشا، علی علیپور، حمیدرضا طاهرخانی، احسان حسینی، سعید حسین‌پور، محمد امین اسدی، احسان علوان‌زاده، شاهین عباسیان، احمد بهاروندی و ابوالفضل درویش‌وند.

کد خبر 1209244

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =