۱ نفر
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۲
حرف‌های جنجالی یکی از مدیران لیگ یکی

تسنیم نوشت: مدیرعامل باشگاه کارون اروند خرمشهر مدعی شد که اطرافیان سرمربی پیشین این تیم، با بازیکنان کارون اروند تماس گرفته و تمرکز آنها را به هم ریختند.

امیر سامری درباره تماس‌های مشکوک برخی افراد سابق تیم فوتبال باشگاه کارون اروند با بازیکنان این تیم اظهار داشت: این اتفاق مدتی است که در فوتبال ایران رخ می‌دهد و مختص باشگاه کارون اروند نیست. متأسفانه برخی افراد دست به این اقدام می‌زنند. به خصوص افرادی که در تیم‌های دیگر حضور دارند، در آستانه بازی رودرروی دو تیم چنین کاری انجام می‌دهند.

وی با اشاره به جدایی چند بازیکن کارون اروند از این تیم پس از جدایی اکبر میثاقیان گفت: این چند نفر، بازیکنان میثاقیان بودند و از لحاظ سنی شرایط مناسبی نداشتند. با این حال از کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال پیگیر این موضوع هستیم و اگر در این بخش به نتیجه نرسیم، در مراجع قضایی پیگیری خواهیم کرد. برخی مربیان وقتی به تیمی می‌روند، چند بازیکن به تیم خود می‌برند و زمانی که از باشگاه جدا می‌شوند، این بازیکنان هم در تمرینات حضور نمی‌یابند. این رفتارها نخ‌نما شده است.

«ما صداهای ضبط شده از اطرافیان میثاقیان داریم که با بازیکنان تیم ما تماس گرفتند و تمرکز آنها را به‌هم ریختند.»، مدیرعامل باشگاه کارون اروند با بیان این جمله تصریح کرد: بازیکنان و مربیان قبلی تیم ما بیش از ارزش فنی خود پول گرفتند. ما امکانات خوبی داشتیم که با این وجود، عدم برنامه‌ریزی کادر فنی پیشین باعث شد دچار مشکل شویم.

سامری در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه کارون اروند با مشکلات مالی مواجه است یا خیر، خاطرنشان کرد: باشگاه تاکنون به تعهدات خود نسبت به بازیکنان عمل کرده است. آنها 30 درصد از قرارداد خود را پیش از شروع فصل دریافت کردند و قسط دوم قرارداد اعضای تیم را هم پرداخت می‌کنیم. اعضای کادر فنی هم شبانه‌روزی برای حل مشکلات فنی تیم تلاش می‌کنند و امیدوارم تا پایان نیم‌فصل اول، بخش زیادی از عقب‌افتادگی‌های خود را جبران کنیم.

43257

کد خبر 1210375

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =