کولاک شدید در گله بادوش الیگودرز/ پرهیز از سفرهای غیرضروری

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان لرستان گفت: با تلاش راهداران تمام محورهای مواصلاتی استان باز است و تردد ایمن درآنها جریان دارد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، عباس شرفی  گفت: با توجه به تصاویر دوربین‌های نظارت تصویری مرکز مدیریت راه‌ها و گزارش‌های دریافتی از گشت‌های راهداری، در حال حاضر با تلاش همکاران راهدار تمام راه‌های استان باز و تردد به‌صورت روان و ایمن برقرار است.

وی با بیان اینکه کولاک شدید در گردنه گله بادوش الیگودرز گزارش شده است، گفت: تردد در این محور به سختی صورت می‌گیرد و به مردم توصیه می‌شود از سفرهای غیرضروری در این محور پرهیز و درصورت لزوم با رعایت سرعت مطمئنه، همراه داشتن تجهیزات کامل ایمنی، لباس گرم و پتو تردد کنند.

آسمان استان تمام ابری است

شرفی افزود: در حال حاضر از نظر جوی آسمان استان تمام ابری است و در گردنه هیراب محور بروجرد- اراک، گردنه‌های رازان و زاغه در محور خرم‌آباد-بروجرد و گردنه گاماسیاب دلفان بارش به‌صورت برف است.

وی گفت: در اکثر نقاط استان از جمله گردنه گشور دلفان، دوره چگنی، پلدختر، الشتر، خرم‌آباد، کوهدشت و ... بارش باران ادامه دارد و 22 اکیپ راهداری همچنان در راهدارخانه‌ها، گردنه‌ها و محورهای استان مشغول خدمت‌رسانی هستند. 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان از مردم خواست با پرهیز از سفرهای غیرضروری، با رعایت سرعت مطمئنه و جوانب احتیاط در محورها تردد کنند.

46

کد خبر 1210645

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =