امیدواری علی پروین به ثبت یک رکورد بی‌نظیر توسط پرسپولیس

سرمربی اسبق تیم های ملی و باشگاه پرسپولیس گفت: امیر قلعه نویی که شاگرد خود من در تیم ملی بوده را خیلی دوست دارم و او نیز همیشه نسبت به من لطف داشته است اما وقتی هر تیمی با پرسپولیس بازی می کند، آرزویم پیروزی تیم محبوبم در آن دیدار است.

به گزارش ایرنا؛ «علی پروین» با تمجید از عملکرد پرسپولیس در مسابقات لیگ برتر گفت: شایستگی های پرسپولیس بر هیچ کس پوشیده نیست و در لیگ برتر نتایجی را کسب کرده است که خیلی ها تصور آن را نمی کردند.

وی افزود: خیلی ها اعتقاد داشتند با بسته شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس، این تیم نمی تواند موفق باشد اما نه تنها این اتفاق رخ نداد بلکه انگیزه و تلاش بازیکنان پرسپولیس به طرز قابل ملاحظه ای افزایش پیدا کرد تا آنها علاوه بر رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا باز هم مدعی جدی قهرمانی در لیگ برتر باشند.

تیم فوتبال سپاهان فردا (یکشنبه) و از ساعت 16 و 10 دقیقه در چارچوب دیداری معوقه از هفته دوازدهم در اصفهان میزبان پرسپولیس تهران است. نتیجه این دیدار حساس می تواند تاثیر به سزایی بر قهرمانی نیم فصل لیگ برتر داشته باشد.

پروین خاطرنشان کرد: اینکه پرسپولیس در 2 بازی اخیر خود بر روی ضربات ایستگاهی به گل رسیده، نه تنها ایرادی ندارد بلکه این موضوع هنر و تاکتیک برانکو و شاگردان اوست و نشان می دهد آنها تمرینات کافی برای انجام این کار را داشته اند.

سرمربی اسبق پرسپولس درباره انتقاداتی که از علی علیپور در خط حمله پرسپولیس می شود، اظهار داشت: او یک مهاجم دونده و توانمند است که فصل گذشته توانست عنوان آقای گلی مسابقات لیگ برتر را به دست آورد و برای پرسپولیس زحمت زیادی می کشد. به طور حتم اگر علیپور به روزهای اوجش برگردد، می تواند هر مدافعی را از پیش رو برداشته و دروازه حریفان را باز کند.

وی با بیان اینکه همیشه بازی های پرسپولیس و سپاهان جذاب و حساس بوده است، تاکید کرد: این 2 تیم همواره نمایش های دیدنی را به اجرا گذاشته اند که همه از تماشای آن لذت برده اند و امیدوارم در بازی فردا که از اهمیت زیادی برخوردار است، فوتبالی زیبا از این دو تیم بزرگ شاهد باشیم.

پروین در پاسخ به این پرسش که پرسپولیس چقدر شانس پیروزی برابر سپاهان را در اصفهان دارد، گفت: مربیان و بازیکنان پرسپولیس از اهمیت این مسابقه باخبر هستند و به خوبی می دانند در صورت غلبه بر حریف خود، قهرمان نیم فصل مسابقات لیگ برترمی شوند. آنها برای کسب برد و سه امتیاز کامل به اصفهان رفته اند و به چیزی جز آن فکر نمی کنند.

اسطوره محبوب قرمزپوشان افزود: پرسپولیس خوشبختانه هماهنگی خوبش را پیدا کرده و با کسب نتایج قابل قبول در شرایط ایده آلی به سر می برد و با تمام کمبودهایی که دارد، با تمام قوا روبروی زردپوشان اصفهانی پا به زمین مسابقه خواهد گذاشت.

وی درباره حضور امیر قلعه نویی بر روی نیمکت سپاهان که رابطه خوبی با او دارد، تصریح کرد: قلعه نویی از مربیان کاربلد و خوب فوتبال ایران است که همواره با مطالعه کافی تیم هایش را انتخاب می کند. نتایج او در لیگ برتر حکایت از توانایی های فنی این مربی است.

سرمربی اسبق تیم ملی ادامه داد: قلعه نویی زمانی شاگرد خودم در تیم ملی بود و همیشه نسبت به من لطف داشته و من نیز خیلی او را دوست دارم اما وقتی هر تیمی با پرسپولیس بازی می کند، آرزویم پیروزی تیم محبوبم در آن مسابقه است.

پروین در پایان گفت: پرسپولیس با تقویت خود در نیم فصل دوم این توانایی و استحقاق را دارد که به اولین تیمی در ایران تبدیل شود که برای سه سال پیاپی عنوان قهرمانی در مسابقات لیگ برتر می رسد.

43 43

کد خبر 1210754

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =