۰ نفر
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
بازداشت قاتل جوان عنبرآبادی در کرج

فارس نوشت:دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد از دستگیری قاتل جوان عنبرآبادی خبر داد و گفت: قاتل شامگاه گذشته در استان البرز دستگیر شد.

یوسف سبحانی از دستگیری قاتل جوانی که با اسلحه گرم اقدام به قتل یک جوان عنبرآبادی کرده بود خبر داد و اظهار داشت: قاتل شامگاه گذشته در مخفیگاهش در استان البرز دستگیر شد.

وی در تشریح عوامل بروز این حادثه گفت: متاسفانه باز هم عدم کنترل احساسات و خشم آنی منجر به بروز جنایت شد و این بار اختلاف بر سر یک درخت گردو فاجعه آفرید.

دادستان عنبرآباد در تشریح جزئیات دستگیری متهم ابراز داشت: پس از انجام یکسری کارهای اطلاعاتی از سوی کارآگاهان پلیس، محل اختفای قاتل در استان البرز و شهر کرج شناسایی و قاتل طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر شد.

سبحانی ادامه داد: پرونده در شعبه بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد در حال رسیدگی است و تحقیقات تکمیلی در این رابطه همچنان ادامه دارد.

بنابراین گزارش،  خرداد ماه سال جاری در بخش جبالبارز جنوبی درپی اختلاف یک جوان ۲۴ ساله به نام (م .س) با جوان دیگری به نام (م.س) بر سر یک درخت گردو، یک فقره قتل به وقوع می‌پیوندد و قاتل  پس از وقوع جرم از محل متواری می‌شود.

46

کد خبر 1211642

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =