دستگیری مزاحم ستاره‌ سینما در فضای مجازی

ایلنا نوشت: رئیس پلیس فضای تبادل اطلاعات و فناوری ( فتا ) تهران بزرگ از دستگیری متهمی خبر داد که در شبکه‌های مجازی برای افراد مشهور به‌ویژه ستاره های سینمایی ایجاد مزاحمت کرده بود.

سرهنگ کارآگاه تورج کاظمی، رئیس پلیس فضای تبادل اطلاعات و فناوری ( فتا ) تهران بزرگ در توضیح این خبر گفت: در آبان ماه سال جاری یکی از بازیگران معروف سینما ، تئاتر و تلویزیون با مراجعه به پلیس فتا تهران بزرگ در خصوص نشر اکاذیب، توهین و افترا توسط یک صفحه اینستاگرام با هویت نامشخص علیه خود ابراز شکایت کرده و اظهار داشت: حدود یک سال است که فرد ناشناسی در یک صفحه اینستاگرام که بیش از یکصد هزار نفر نیز فالوور دارد، با درج مطالب نامناسب مورد مزاحمت قرار گرفته‌ام  و علیرغم مدارا و گذشت در طی این مدت متهم به اقدامات خود ادامه داده است .

با آغاز رسیدگی به شکایت این چهره سینمایی، کارآگاهان پلیس فتا با انجام اقدامات ویژه توانستند تا در کمترین زمان ممکن متهم پرونده را که جوانی30ساله است، با اقدامات ویژه شناسایی کرده و ضمن هماهنگی با مقام قضایی در یک منزل مجردی واقع در میدان دربند دستگیر شد.

با دستگیری و انتقال متهم به پلیس فتا، وی صراحتا به ایجاد صفحه اینستاگرام انگیزه خود را کینه‌جویی و افزایش مخاطب خود در این صفحه اعلام و عنوان داشت: هیچگاه تصور نمی‌کردم که توسط پلیس فتا شناسایی و دستگیر شوم و حالا که دستگیر شدم حاضرم علاوه بر جلب رضایت شاکی، رسما از او عذر خواهی کنم.

سرهنگ تورج کاظمی، رئیس پلیس فضای تبادل اطلاعات و فناوری با اعلام این خبر عنوان داشت: متهم با تکمیل پرونده و برابر دستور مقام قضایی دادسرای جرایم رایانه‌ای روانه زندان شده است.

۴۲۲۳۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1211685

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =