یک کشته و ۲ مصدوم در تصادف بزرگراه کرج

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از تصادف در مسیر غرب به شرق بزرگراه کرج خبر داد و گفت: در این حادثه یک زن فوت کرده و ۲ مرد مصدوم شدند.

 به گزارش خبرآنلاین،سید جلال ملکی از حادثه تصادف در مسیر غرب به شرق اتوبان کرج نرسیده به پل حکیم خبر داد و افزود: ۲ ایستگاه اتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه یک دستگاه خودرو سواری پراید در حین حرکت به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی خارج و پس از برخورد به گاردریل های میانی بزرگراه از آن ها عبور کرده و وارد لاین مخالف یعنی مسیر شرق به غرب شده است، اما در آن مسیر به مانع و خودروی دیگری برخورد نکرده است، اما رانندگان دیگر با دیدن این خودرو کنترل خود را از دست داده و ۳ دستگاه اتومبیل شامل سراتو با ۲ نفر سرنشین و خودروهای پژو و پژو ۲۰۶  با گاردریل های بزرگراه برخورد کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت: زمانی که آتش نشانان به محل رسیدند، راننده پراید و سراتو مصدوم شده بودند، اما متاسفانه سرنشین خودرو سراتو که یک خانم بود، به دلیل ورود گاردریل ها به خودرو جان خود را از دست داده بود، در مجموع در این حادثه یک نفر فوت شد و ۲ نفر مصدوم شد.

46
کد خبر 1212261

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =