سامانی: نقل‌قول از وزیر کشور درباره فرزندش مضحک و کذب است/ پیگرد قضایی منتشرکنندگان خبر

ایلنا نوشت: مشاور وزیر کشور گفت: اخیرا ادعایی نادرست و سراسر کذب از سوی برخی مدعیان اطلاع رسانی علیه وزیر کشور منتشر شده است که بیانگر وجود جریانی منحرف برای تاثیرگذاری در فعالیت های امنیت بخشی وزارت کشور است.

روح‌الله جمعه‌ای مشاور وزیر کشور با تاکید بر اینکه در این مطلب ناروا ادعا شده است که وزیر کشور در جمع تعدادی از اصحاب رسانه فرزند خود را نابغه اقتصادی، نخبه، صاحب نظر در حوزه اقتصاد و... توصیف کرده است گفت: در حالی که به گواه مستندات موجود و همچنین بزرگواران حاضر در این نشست، وزیر کشور هیچ یک از تعابیر فوق را بیان نکرده و صرفا گذرا اشاره‌ای به چرایی شکل گیری هدفمند این حواشی نموده است.

وی افزود: تردیدی نیست حواشی اخیر علیه وزیر کشور که با اهداف روشن منتشر می شود به منظور تاثیرگذاری در فعالیت‌های امنیت بخشی وزارت کشور و همچنین توفیقات حاصله از تلاش مستمر و جدی ستاد هماهنگی اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور می‌باشد و این عملکرد به مذاق این شبکه انحرافی و دروغ پرداز که با شبکه معاند خارج از کشور و ضد مردمی همسو است خوش نیامده و این جریان نزد مردم عزیز کشور رسواتر از هر اقدامی می‌باشد.

جمعه‌ای تصریح کرد: قطعا منتشرکنندگان این اخبار کذب و بازنشردهندگان آن که بدون تحقیق و بررسی با بازنشر آن تلویحا به تائید اینگونه مطالب کذب و موهوم پرداخته و در مسیر ایجاد بدبینی و یاس در افکار عمومی گام بر می دارند مورد پیگرد قضایی قرار خواهند گرفت.


موضع تند سخنگوی وزارت کشور 

سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور در توییتر خود به انتشار برخی نقل‌قول‌های منتسب به رحمانی فضلی واکنش نشان داد و نوشت: مطلب منتشر شده به نقل از وزیر کشور در برخی کانال‌های مجازی درباره فرزندشان، مضحک و کذب است؛ خداوند به معدود افرادی که مدت‌هاست در پی تخریب وزیر کشور هستند آرامش عطا فرماید!

۲۱۴۲۱۲

کد خبر 1212372

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =