وزیر کشور: تقسیمات کشوری فی نفسه هدف نیست

وزیر کشور در پیامی به مناسبت ایجاد شهرستان بمپور تاکید کرد: تقسیمات کشوری فی نفسه هدف نیست و هدف دولت کمک به توسعه پایدار و متوازن منطقه از طریق سازماندهی فضا است.

به گزارش خبرآنلاین،  سعید جلالی مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور در مراسم افتتاح فرمانداری شهرستان بمپور ، پیام تبریک وزیر کشور را قرائت کرد.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:


«بسم الله الرحمن الرحیم 

ضمن عرض شادباش به محضر مردم خون گرم ، غیور و سخت کوش استان سیستان و بلوچستان، بویژه مردم شهرستان بمپور و بخش مهرگان، از خداوند بزرگ سعادت و عزتمندی غیور مردان و شیر زنان آن سامان را خواستارم.

تقسیمات کشوری و ارتقای سطح اداری و دیوانی مناطق فی نفسه هدف نیست بلکه اراده وزارت کشور و دولت تدبیر و امید بر تامین و تحقق هدفی بزرگتر که همان کمک به توسعه پایدار و متوازن منطقه در جهت نزدیک شدن به شاخص‌های رشد، عدالت اجتماعی و اقتصادی از طریق سازماندهی فضا است.

شایسته است از دولت محترم و ریاست محترم جمهوری به واسطه حسن اعتماد و تصویب پیشنهاد تقسیماتی شهرستان بمپور و بخش مهرگان از سوی وزارت کشور تقدیر کرده و یاد و خاطره مرزبانان و شهیدان منطقه بویژه شهید والامقام حادثه اخیر چابهار، ناصر درزاده از فرزندان غیور بمپور که جان عزیز خویش را در جهت عزت و توسعه ورفاه مردم نثار نمود گرامی بداریم.

 امید دارم با تأسی از راه شهیدان والا مقام مسیر آبادانی، توسعه و اعتلای شهرستان و بخش جدیدالتاسیس با همکاری و همراهی مردم پرتلاش منطقه هموار شود.

عبدالرضا رحمانی فضلی

۴۲۲۳۸

کد خبر 1212410

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =