لطفی: هر دستگاه اجرایی باید سنگری برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی باشد

تسنیم نوشت: قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: امروز دشمنان نظام اسلامی مردم را هدف گرفته‌اند و از هیچ تلاشی دراین زمینه دریغ ندارند.

 نصرت‌الله لطفی، قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، صبح شنبه (24 آذر ماه) در نشست ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان البرز، اظهار داشت: پرهیز از حاشیه‌سازی و قرار گرفتن تمام جناح‌ها در کنار یکدیگر برای حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی از ضرورت‌ها است.

وی افزود: اگر گرانی وجود دارد باید با همراهی و همکاری به فکر حل آن بود و همه مسئولان متحد و همدل برای خدمات بیشتر به مردم تلاش کنند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور خاطرنشان کرد: امروز دشمنان نظام اسلامی مردم را هدف گرفته‌اند و از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ ندارند.

وی بیان داشت‌: انقلاب اسلامی در چهل سالگی خود به بلوغ و تکامل رسیده لیکن با یک جنگ هوشمندانه ترکیبی ازسوی نظام سلطه مواجه است. در این شرایط حساس و درمقابل جنگ هوشمندانه ترکیبی دشمنان باید نگاهی مانند جنگ تحمیلی هشت ساله داشت.

لطفی اظهار داشت: در این شرایط هر دستگاه اجرایی به دور از رویه تشریفاتی باید سنگری برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی باشد. امروز هرچه بیشتر باید از ظرفیت چهل سالگی انقلاب اسلامی برای مقابله با حربه های دشمن بهره ببریم.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: انقلاب اسلامی در حالی به پیروزی رسید که هیچ یک از ابرقدرت‌ها در نظام 2 قطبی آن را باور نداشتند. امروز دشمن هزینه‌های سنگینی برای رسیدن به اهداف خود صرف می‌کند که مهم ترین آن کاهش امید مردم و تطهیر نظام طاغوت است. بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی نباید محدود به مناسبت‌ها باشد و در طول ایام مختلف سال ادامه یابد.

وی افزود: امسال باشکوه‌ترین مراسم را در روز ملی استکبارستیزی داشتیم و با در پیش بودن 9 دی و 22 بهمن باید تمام تمهیدات در این زمینه پیش‌بینی شود. آمریکا از انقلاب اسلامی سیلی خورده، بنابراین به دنبال ضربه زدن به آن است لیکن با پاسخ به شبهات و بیان دستاوردها این دشمن قسم خورده نظام اسلامی را ناکام ساخت.

لطفی اضافه کرد: امسال دهه فجر با ایام دهه فاطمیه (س) مصادف است که در این زمینه باید شئونات این ایام را رعایت کنیم.

2929

کد خبر 1212989

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =