یک مقام وزارت دفاع: بهره‌گیری از منابع غربی برای تحقیق، مبنای معنویت‌زدایی خواهد بود

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس دفتر ارتباطات وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: منابع تحقیق کشور تا حد زیادی متاثر از اندیشه مادی غرب است.

 سردار عباس سدهی رئیس دفتر ارتباطات وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح صبح امروز یک شنبه ۲۵ آذر در چهارمین همایش تبین اندیشه دفاعی امام خامنه‌ای گفت: تدابیر مقام معظم رهبری در این سالها موجب شده همه تدارکات دشمنان اعم از تحریم و تهاجم فرهنگی هیچ اثری در حرکت نظام اسلامی نداشته باشد.

وی با بیان اینکه تدابیر فرمانده معظم کل قوا موجب اقتدار منطقه ای، عمق راهبردی، اقتدار دفاعی و شکست توطئه های دشمنان شده، افزود: این اندیشه ناب موجب تحسین دوست و دشمن و بالندگی ایران اسلامی در سطح جهان شده است. پژوهش اندیشه‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی امری ضروری است و متاسفانه منابع تحقیق ما تا حد زیادی متاثر از اندیشه مادی غرب است و این مبنای معنویت زدایی خواهد بود.

رئیس دفتر ارتباطات مردمی نیروهای مسلح تاکید کرد: با این روش تحقیق نمی توان به حق دست یافت به همین دلیل برای شناخت اندیشه های رهبر معظم انقلاب باید با روش دینی و اصولی را بکار برد.

سردار سدهی در پایان با بیان اینکه روش باید در برگیرنده ارزش ها باشند، تاکید کرد: اگر از اصول اندیشه مقام معظم رهبری و روش تحقیق اسلامی برای تولید علوم انسانی استفاده کنیم می توانیم به تولید علم متناسب با ارزش های انقلاب اسلامی برسیم.

۲۱۴۲۱۴

کد خبر 1213138

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =