پس از ۷۰ سال، مجمع عمومی نگارخانه‌داران برگزار شد

مجمع عمومی انجمن صنفی نگارخانه‌داران برگزار و و هیات رئیسه این مجمع با رای اعضا انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پس از هفتاد سال از تاسیس نخستین نگارخانه (آپادانا سال ۱۳۲۸) موسسه فرهنگی هنری ماه مهر میزبان نخستین مجمع عمومی انجمن صنفی نگارخانه‌داران استان تهران بود.

در این مجمع، نخست سیدمحسن هاشمی، نماینده هیات موسس (لیلی گلستان از گالری گلستان، مژگان والی پور از گالری ماه مهر، لی‌لا ثمری از گالری هفت ثمر) ضمن بر شمردن اهداف انجمن صنفی نگارخانه داران در مراقبت از فضای کسب و کار هنری، اطلاع رسانی به اعضا، تنظیم لوایح پیشنهادی برای رفع موانع و بهبود فضای کسب و کار به ارایه گزارش شکل‌گیری این تشکل پرداخت.

سپس لیلی گلستان طی سخنان کوتاهی از تحقق آرزوی بیست ساله ابراز خرسندی و اظهار امیدواری کرد که انجمن صنفی گالری‌داران به درستی بتواند به اهدافش عمل کند و موجب رونق اقتصاد هنر شود.

پس از آن، نماینده اداره‌کل کار و رفاه امور اجتماعی، کلیات اساسنامه را به رای گذاشت.

هیات رئیسه این مجمع متشکل از امرالله فرهادی، مژگان والی‌پور، شیرین پرتوی و دو ناظر انتخابات، شاهین ترکمن و شیث یحیایی توسط مجمع برگزیده شدند.

پس از تصویب اساسنامه نامزدهای عضویت در هیات مدیره و بازرس به معرفی خود و برنامه‌های‌شان پرداختند. آنگاه رای‌گیری انجام و بر اساس نتایج شمارش آرا به ترتیب هنگامه معمری، آریا اقبال، فرهاد آذرین، ارکیده درودی و الهه جواهری به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره و هرمز همتیان و لیلی گلستان به عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شدند. در این مجمع همچنین احسان لاجوردی به عنوان بازرس اصلی و رویا جلیلی به عنوان بازرس علی‌البدل برگزیده شدند.

۵۷۲۴۳

کد خبر 1213329

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =